Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MŚ w piłce nożnej Qatar 2022


MichalZZZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 897
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Brawo Koreańczycy, bo by nie mówić ale Azjaci to prawdziwi wojownicy na tym turnieju! :)

Szkoda Urugwaju przynajmniej po dzisiejszym meczu, zresztą Ghana też ciekawie grała wcześniej. 

No cóż, to nie będzie turniej Fede Valverde, a bardzo na to liczyłem bo jestem fanem talentu Urugwajczyka. 

Pewnie też ostatnia wielka impreza dla Luisa Suareza, którego aż mi się szkoda na koniec zrobiło mimo tego że przecież grał w Barcelonie, to jakoś zawsze doceniałem charakter, wolę walki i umiejętności strzeleckie, gdzie był moment że właściwie jako jedyny dotrzymywał kroku Messiemu i Ronaldo. 

 

No ale takie życie, lecimy dalej. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu widzisz wpis o winie tęczy. Napisałem tylko, że Niemcy skupiali się nie na tym po co do Kataru przyjechali więc lańsko piłkarskie dostali.
Nic nie wiesz o moich przekonaniach więc nie interpretuj bezsensownie mojego wpisu. Zresztą po co ja to piszę, Ty i tak wiesz lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż przyznaje, że byłem zły na nasz styl, a bardziej na to, że wbrew temu co niektórzy uważają, nie kontrowaliśmy naszej sytuacji. Gdyby Argentyna chciała, to mogła nas bez większego problemu wyeliminować. Jedynie panowaliśmy nad żółtymi kartkami. Mimo wszystko mam trochę na sumieniu, że nie okazywałem radości po ich awansie i że uważałem, że oni również nie powinni jej okazywać. Prawda jest taka, że na awans jednak pracowali przez trzy mecze, nawet jeśli w jednym stracili kontrolę nad spotkaniem.

Z drugiej strony, gdyby Lewy wykorzystał karnego z Meksykiem, to moglibyśmy w trzecim meczu zagrać nawet rezerwami.

Zasłużyli na te chwilę radości (niezależnie od stylu) i mam nadzieję, że dzisiaj wyjdą z podniesioną głową. Oczywiście nie liczę na awans. Jestem wręcz przygotowany, że może być nawet blamaż, ale będę im dzisiaj z całego serca kibicować. To jednak nasi i nie będę się odcinać, nawet jak pokażą antyfootball :D W sumie to jestem dumny. To jednak Polacy znaleźli się w gronie najlepszych i w przeciwieństwie do Belgii, Niemiec czy Urugwaju, my mamy jeszcze szansę by coś pokazać i zatrzeć nieco wrażenia z ostatniego meczu. Rozgrywki pucharowe różnią się jednak od rozgrywek grupowych. Większa stawka, brak miejsca na błąd i kalkulowanie. Dobrze jest ich widzieć na tym etapie mundialu.

 

Po falach hejtu i żartów, takie spojrzenie od innej strony:

 

Edytowane przez Artorias
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo, brawo!!! Wiara czyni cuda 🙂👍 Wytrzymać tylko do końca regulaminowego czasu, pełna koncentracja i Francja jest do pokonania👊

 

Dumny jestem na maksa z naszych chłopaków 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Palpatine napisał(a):

Jeszcze trzy i będzie wypłata 😉

Szkoda, ze Lewy nie dojechał na mecz

Na mundial nie dojechał. Zieliński też zamiast do piłki wychodzić i starać się rozgrywać, to chowa się za Francuzami. Ale reszta daje radę, jestem dumny na razie z chłopaków. Gramy dobrze, utrzymać takie tempo w drugiej połowie i będę zadowolony.

  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Najner napisał(a):

Na mundial nie dojechał. Zieliński też zamiast do piłki wychodzić i starać się rozgrywać, to chowa się za Francuzami. Ale reszta daje radę, jestem dumny na razie z chłopaków. Gramy dobrze, utrzymać takie tempo w drugiej połowie i będę zadowolony.

Niestety obrona trochę kuleje u nas, mimo że grają bojaźliwie, to i tak popełniają sporo błędów w takich sektorach boiska, gdzie jest to niedopuszczalne. Mimo wszystko styl kadry znacznie lepszy i takie zaangażowanie może się podobać. Kilka na prawdę niezłych akcji w ataku i momentami Francuzi się ostro bronili. Szkoda tej straconej bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takżem czuł, że czesiek specjalnie wyliczył przegraną z Argentyną, żeby wyjść z grupy, ale się nie zmęczyć :D dobrze, że zostaje na czele, będzie szansa powalczyć w przyszłych turniejach, a nie tylko pięknie przegrywać i odpadac. Jak w pół roku tyle zdziałał, to co to będzie na Euro 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności