Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MŚ w piłce nożnej Qatar 2022


MichalZZZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 897
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

49 minut temu, MrSheep napisał(a):

Bardzo dobra postawa Senegalu, widać było brak Sadio Mane, ale i tak pozytywnie mnie zaskoczyli mimo porażki :) Narazie poziom turnieju nie urywa, ale taki już urok pierwszych meczów fazy grupowej. 

Wylosowalem Senegal w pracowym sweepstake (Irlandczycy mają hopla na punkcie hazardu, takie akcje odbywają się przy każdych mistrzostwach), ładnie grali, ale cóż, Niderlanczycy trochę byli lepsi.

Takze na razie kibicuje Senegalczykom.

 

Godzinę temu, MichalZZZ napisał(a):

Tylko błagam nie rozmawiajmy tutaj o polityce i tematach mało związanych z grą w piłkę nożną. Jeżeli mógłbym prosić :)

Podpisuję się pod tym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vamos Argentina, Vamos Leo Messi!!! :)

 

 

 

Oj będziemy mieć (Polska) mnóstwo klopotow z Arabią. Strasznie wybiegane chłopy. Póki co dużo lepiej się prezentują od Qataru czy Iranu. Jak jeszcze poprawią te dziury w obronie co pozostawiają, to już w ogóle będzie mega trudno.

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MichalZZZ napisał(a):

Oj będziemy mieć (Polska) mnóstwo klopotow z Arabią. Strasznie wybiegane chłopy.

Skład węgla i papy (zwany oficjalnie Reprezentacją Polski) będzie miał w każdym meczu bardzo ciężko. Założyłem się z kolegą o flaszkę, że nie wyjdziemy z grupy - dla mnie sytuacja win win :D Jak wyjdziemy będę się cieszył z sukcesu, a jak nie, to będę miał nagrodę pocieszenia :D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarąbiste meczycho :) Jeszcze się okaże, że to Arabia będzie czarnym koniem mistrzostw. Jestem pod ogromnym wrażeniem ich woli walki, wybiegania, waleczności, nieustępliwości. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Najner napisał(a):

Skład węgla i papy (zwany oficjalnie Reprezentacją Polski) będzie miał w każdym meczu bardzo ciężko. 

Ja się zastanawiam czy oni maja szanse wywalczyć choć punkt w tej grupie, wyjście z grupy to fantasmagoria. Na dzisiaj obstawiałem 0:2 a to chyba będzie nasz najsłabszy przeciwnik.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fenomenalne dziś widowisko. Uwielbiam takie mecze :) Niestety Leo nie dojechał na to spotkanie. Szkoda. Motorycznie zdecydowanie odstawał od rywali. Najgorzej to zlekceważyć przeciwnika, a jak się lekceważy i gra na pół gwizdka, to tak się to kończy. Dziś wygrała wola walki i znakomite przygotowanie fizyczne reprezentacji Arabii. Czapki z głów.

 

Czekamy teraz na Duńczyków 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MichalZZZ napisał(a):

Vamos Argentina, Vamos Leo Messi!!! :)

 

Nie znoszę tego gościa. Zwłaszcza za niezliczone przypadki otrzymania nagród nie wiadomo za co. Dobrze, że go nie ma w Barcy już. I dobrze, że Argentyna dostała dziś łupnia. Mój starszy syn mi tłumaczył w ostatnią sobotę, że Argentyna obecnie jest słaba, a on się orientuje w piłce nożnej z ostatnich 40 lat lepiej niż ja. :) 

 

Swoją drogą, mecz z Arabią Saudyjską uświadomił mi, że Polska ma szansę nawet na ostatnie miejsce w grupie. Jak się skład i trener nie postarają. Z drugiej strony - Argentyna jest do ogrania. Nic dziś szczególnego nie pokazali. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Leoś ma tendencję do zawodzenia w najważniejszych meczach. Tak było w ostatnich 2-3 sezonach w Barcelonie. W reprezentacji też w kratkę, Argentynie brakuje takiego kapitana, jakiego mają Anglicy, który nawet jak nie strzela, to zostawia dużo zdrowia i często obsługuje kolegów (wczoraj dwie asysty)

Edytowane przez Artorias
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, majkel napisał(a):

Zwłaszcza za niezliczone przypadki otrzymania nagród nie wiadomo za co.  

Argentyna słaba przed tym turniejem? Oglądnij sobie kilka ostatnich spotkań Argentyny. Oglądnij ich mecze z eliminacji. Oglądnij mecz z Włochami. Oglądnij ostatnie Copa America. Widać, że jakbyś oglądał mecze, to byś wiedział za co te nagrody Messiego :) No ale wiadomo, zawsze najlepiej być ekspertem od wszystkiego, nie mając nawet w danej dziedzinie większego pojęcia ;)

 

@Artorias

 

W ostatnim turnieju Copa America poprowadził prawie że w pojedynkę zespół Argentyny do mistrzostwa, ale ogólnie się zgadzam. Często zawodził w ost. dwóch-trzech latach w ważnych spotkaniach, choć też nie do końca była to jego wina (patrz np. setka z Liverpoolem przestrzelona przez Dembele).

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MichalZZZ napisał(a):

Argentyna słaba przed tym turniejem? Oglądnij sobie kilka ostatnich spotkań Argentyny. Oglądnij ich mecze z eliminacji. Oglądnij mecz z Włochami. Oglądnij ostatnie Copa America.

Nie ma mowy. Szkoda mi życia na takie nieproduktywne spędzanie czasu. Mój syn ogląda znacznie więcej i się z nim zgadzam. Nic bym nie pisał, gdybym nie zerknął na (nie cały, bo pracuję) dzisiejszy mecz. 

 

7 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

No ale wiadomo, zawsze najlepiej być ekspertem od wszystkiego, nie mając nawet w danej dziedzinie większego pojęcia ;)

W tej konkretnej dziedzinie nie jest możliwe wywołanie u mnie poczucia wstydu z braku dostatecznej "wiedzy". :) Bardziej mnie emocjonuje chociażby siatkówka. I tu przynajmniej mamy drużyny (chodzi o panie i panów) na poziomie światowej czołówki. Trzymam za naszych i będę się cieszył z ich sukcesów, natomiast nad porażką nie zapłaczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzac się możesz, bo to Twój syn, ale realia są zupełnie inne niż Ci podpowiada. Kto oglądał mecze Argentyny, albo choć śledził ich statystyki czy wyniki, ten wie o czym mowie :)

 

Dzisiejszy mecz Argentyny był słaby i to jest fakt i tutaj się zgodzę. Choć może bardziej bym powiedział, że Argentyna nie była na tyle słaba, co Arabia bardzo dobra 👍

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MichalZZZ napisał(a):

Zgadzac się możesz, bo to Twój syn, ale realia są zupełnie inne niż Ci podpowiada. Kto oglądał mecze Argentyny, albo choć śledził ich statystyki czy wyniki, ten wie o czym mowie :)

 

Ten mecz dzisiaj to nie były realia? Czy potwierdzenie statystyk? Nie drwię, bo się nie znam i nie śledzę na bieżąco. Messiego widziałem w akcji dostateczną ilość razy, żeby sobie o nim wyrobić zdanie. Nagrody nieraz dostawał na otarcie łez po niepowodzeniach w Lidze Mistrzów na przykład. Wiem, że masz stosunek emocjonalny do Barcelony i wszystkiego, co wokół niej, ale to naprawdę dobrze, że Messi jest już gdzie indziej. :) Miałbym problem im kibicować, choć może obecność Lewego by przeważyła. Trudno powiedzieć i na szczęście dylematu nie ma. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o dzisiejszym meczu. Dzisiejszy mecz im nie wyszedł i się zgodziłem z tym. Mówię o tym, że piszesz, że Twój syn Ci podpowiedział, że teraz Argentyna jest słaba, co nijak się ma do tego co prezentowali przed dzisiejszym meczem. Realia są takie, że nie przez przypadek byli i są jednym z głównym faworytów do mistrzostwa świata. A dlaczego? A no dlatego, bo przed mundialem prezentowali się świetnie. Wręcz fenomenalnie. Co do Messiego, to nie będę dyskutował z kimś kto oglądał dostateczną ilość spotkan :) Są ogólnodostępne ststystyki i można sobie wszystko sprawdzić na co zasłużył a na co nie. Inna sprawa, że jakby wszyscy wykorzystali te jego podania (często asysty trzeciego stopnia), to te staty byłyby jeszcze bardziej kosmiczne. Skup się Majkelu lepiej na siatkówce :)

 

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można lubić chłopa lub nie, ale faktem potwierdzonym (chociażby przez wspomniany statsy), że to jeden z najlepszych żyjących i grających obecnie piłkarzy.
Ja nie trawię Ronaldo to nie będę negować jego klasy i umiejętności piłkarskich (choć jego gwiazda przygasła ostatnio), bo go nie lubię.

Edytowane przez docentore
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wdzięczny, że było mi dane oglądać większość meczy Leo. Od samego początku, kiedy stawiał pierwsze kroki w dorosłej piłce. Widziałem również wiele meczy na żywo z jego udziałem. Robiło to na mnie kolosalne wrażenie. Za Ronaldo też nie przepadam, ale bardzo cenie jego umiejętności i dążenie do doskonałości. Kapitalny piłkarz. Obaj siebie warci - mistrzowie. 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Zgadzac się możesz, bo to Twój syn, ale realia są zupełnie inne niż Ci podpowiada. Kto oglądał mecze Argentyny, albo choć śledził ich statystyki czy wyniki, ten wie o czym mowie :)

Ja śledziłem wcześniej jak wygrywali copa i w najważniejszych meczach o wyniku decydowali inni zawodnicy. Gdyby mieli na Messim polegać, to by dotrwali do 1/4 może 1/2. Rozumiem, że gra cała drużna ale Messi wybitnie nie trafia z formą w tych kluczowych pojedynkach, które decydują o mistrzostwie. Nie ma gość mentalu niestety. Ronaldo, mimo że jest egoistą i ma sprawdzony styl gry, czyli czekanie aż mu zespół wypracuje, a potem wykańcza, robi to niezależnie od okoliczności i rangi wydarzenia. Messi potrafi wszystko, ale potrafi też zgasnąć w najważniejszych meczu. Nie wiem, może za duża presja na nim spoczywa, albo motorycznie już nie dojeżdża, a biegać jednak czasem trzeba, co pokazała dzisiaj Arabia.

Edytowane przez Artorias
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności