Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rockbox Na D2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a jeśli chodzi o ustawienie dźwięku to widze że jest dosyć zaawansowane. Gdy będę się bawił z nieświadomością ustawień dźwięku jak sobie bym chciał to moge D2 popsuć?

EDIT:

Jeśli rzeczywiście popsuć można to bez sensu ten program mieć, tylko dla ryzykantów lub zaawansowanych ile ten sprzęcik może sprzętowo wydobyć

Naprawdę nie przesadzajmy :)

Jeśli chcesz posłuchać troszkę innego brzmienia, to jeśli się boisz masz tam język Polski i bawisz się ustawieniami dzwięku, jeśli będziesz się bawił tym, plus dema i gry to naprawdę nic się złego cowonkowi nie stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

http://iaudiophile.net/forums/forumdisplay.php?f=73

 

wedlug 'current status' jest ogolnie rzecz biorac nadal niezmiennie - jest dzwiek, nie ma karty ani zapisu.

wedlug 'general talk' i tego, co mowi shotofads, to caly czas sa jakies poprawki i udogodnienia, ale nie ma wlasciwie jakiegos przelomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, hmmm, czy może ktoś tu zrobić bardziej rzetelny opis instalacji tego rockboxa, tzn sorki opis jest całkiem tip top ale linki które umieściliście tu do tej pory po prostu nie działają:(

było by bardzo milo gdy ktoś podał link do właściwej instalki rockboxa i tego jak mu tam pliku butujacego dla cowon d2 v.2.57

 

z góry dzięki za pomoc, oryginalna stronka tego programika trochę mnie i mój angielski przerosła, tym bardziej ze nie znalazłem tam wersji dla d2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008.12.26 r19597 kompilowane by javacris.

 

rockbox.zip

 

 

firmware z dualboot'em sciągniemy z tego serwera: link

 

rockbox.zip rozpakowywujemy na odtwarzacz (folder .rockbox) instalujemy ww. firmware i gotowe.

 

Aby uruchomić rockbox włączamy player i odrazu przesuwamy suwak w pozycje blokady.

 

 

 

ROCKBOX JEST W WERSJI TESTOWEJ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam,

 

Gdyby ktoś był tak miły i napisał krok po kroku jak to uruchomić, byłbym wdzięczny. Czytam readme co gość tam umieścił i nic od godziny niechce mi działać, tylko się pojawia ATA file not found :(

Dzięki.

 

Edit.

Już wszystko ok :) Rzeczywiście tych ustawień to tam jest że hoho :)

Ja mam właśnie taki komunikat. Co zrobiłem źle ? Czy winą może być brak kropki przed nazwą folderu rockbox ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co prawda nie posiadam odtwarzacza D2, a Sansa C250, ale tylko w tym temacie znalazłem poruszoną kwestie cuesheet support a bardzo mi zależy, żeby to uruchomić, wszystkie płyty audio mam zrachiwizowane na płytach DVD w postaci CDImage + CUE.

 

...bo mozliwe,ze ta opcja tak ma dzialac :)

---przynajmniej tak jest w Rockboxie w X5'ce klikniecie na cue wyswietla tylko liste plikow

a klikniecie na pliki typu ape lub flac odtwarza zawartosc ale dzieli calosc na poszczegolne tracki

dajac np. next powody=uje przejscie do nastepnego utworu

 

A jeśli nie działą co może być przyczyna?

 

Do tej pory udało mi się tylko jedna płytę odpalić w ten sposób, że jeden plik FLAC (CDImage) był podzielony w odtwarzaczu na poszczególne utwory właśnie dzięki plikowi CUE, i teraz pytanie co może powodować że wszystkie moje płyty są widziane jako jeden plik FLAC bez podziału.

 

 

Pliki są w postaci

nazwa.flac

nazwa.cue

 

a w pliku cue w linii do pliku jest:

FILE "nazwa.flac" WAVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-----------------------------------

schemat jest taki najczesciej:

przyklad pliku cue(fragment)

 

REM GENRE "Rock"

REM DATE 2002

REM COMMENT "ExactAudioCopy v0.99pb4"

PERFORMER "ABCDE"

TITLE "XYZ"

FILE "Abcde - xyz.wav" WAVE

 

i zamieniamy ostatni wiersz na:

 

FILE "Abcde - xyz.flac" WAVE

ale odnosnie widocznosci w Rockboxie:

klikamy na plik flac

wtedy jest on wizualnie przedstawiony jako

podzielony pasek z odpowiednia linia czasowa dla poszczegolnych utworow

a dajac Play pokazywane sa kolejno odtwarzane tytuly

przynajmniej tak mam w X5'ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

RB mi sie nie chce zainstalowac. moze cos robie zle? czy mam wypakowac caly folder ".rockbox" do D2 czy jego zawartosc? i wrzucam to do folderu "system" czy tak luźno na sam "wierch" playerka? Potem oczywiscie wklejam plik z patchem do 2.59 zmieniam nazwe, wszystko sie robi, ale niestety nie dziala, o co chodzi? Wyskakuje bald "*PANIC*unknown nand: 0xec 0xd5 0x14 0xb6 0x74"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypakuj rockbox i folder .rockbox na "wierzch"

 

a masz fw 2.59 ze dajesz spatchowany fw 2.59?

tak, mam 2.59

Zaraz sprobje zrobic jak mowisz

 

EDIT: no niestety nie dziala, nie wiem o co chodzi :/ wyskakuje te sam blad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nie do końca:

 

Features that work..

..SD/SDHC cards (NOTE: This is not 100% tested. Don't risk your best cards with Rockbox yet!)

 

Tak więc ja tam swojej 32Gigówki na razie nie ryzykuje.

 

za:

http://iaudiophile.net/forums/showthread.php?t=21810

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności