Skocz do zawartości

Rockbox Na D2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

 

Gdyby ktoś był tak miły i napisał krok po kroku jak to uruchomić, byłbym wdzięczny. Czytam readme co gość tam umieścił i nic od godziny niechce mi działać, tylko się pojawia ATA file not found :(

Dzięki.

 

Edit.

Już wszystko ok :) Rzeczywiście tych ustawień to tam jest że hoho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rockbox widzi pliki .cue, ale nie można ich odpalić:( (po naciśnięciu na nie otwiera się lista utworów zawartych w cue, ale nie idzie ich odpalić;/), jednakże jak wyjdzie właściwy rockbox, to plejer nie będzie miał sobie równych:).

...bo mozliwe,ze ta opcja tak ma dzialac :)

---przynajmniej tak jest w Rockboxie w X5'ce klikniecie na cue wyswietla tylko liste plikow

a klikniecie na pliki typu ape lub flac odtwarza zawartosc ale dzieli calosc na poszczegolne tracki

dajac np. next powody=uje przejscie do nastepnego utworu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetłumaczone z pliku how to install.txt ze strony ftp://ftp.andiators.homeip.net/D2%20rockb...16Gb%20Version/ :

 

A więc tak to idzie :

 

1. Wypakuj zawartość rockbox.zip do głównego katalogu D2, żeby wyglądało to tak :

 

.rockbox

...

music

...

system

...

 

2. Skopiuj jeden z plików bootloadingowych w odpowiedniej wersji do tymczasowego katalogu i zmień nazwę na d2N.bin.

(Jeżeli masz firmware 2.55, odpowiednim plikiem jest plik d2N_patched2.55.bin. Pamiętaj, żeby użyć odpowiedniej wersji !

 

3. Skopiuj plik ze zmienioną nazwą do głównego katalogu w D2

 

4.Bezpieczne usuwanie kabla usb

 

5. Włącz D2 i poczekaj aż bootloader się zainstaluje

 

Jeżeli po instalacji włączysz D2 to zacznie startować oryginalny firmware. Aby przełączyć na Rockbox włącz D2, przesuń włącznik w lewo a potem szybko w prawą stronę (tak jak na hold) i poczekaj parę sekund. Po przełączeniu na Rockboxa nie zapomnij przesunąć włącznik na odpowiednie miejsce :)

 

Jeżeli wyskoczy Ci coś takiego jak : "bad checksum" albo "plugin incompatible" usuń katalog .rockbox i jeszcze raz wypakuj go z zipa. Powtórz jeżeli nie zadziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie same. Działa to jak chce. ale jak będzie dopracowane to będzie rarytas. Nie ma co się zastanawiać. Warto wgrać i zobaczyć jak chodzi.

Zgadzam się , na razie jest to badziew włączał się i nawet działał!!! ale jak dałem więćej plików już nie chodzi :(, jednak gdy już ukończą prace nad nim to chyba lepszego playerka się już nie znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam problem z uruchomieniem Rockboxa a konkretnie przy bootowaniu. Nie udaje mi się go uruchomić. Raz jakimś cudem się uruchomił gdy podłączyłem pod usb cowona (pewnie z lekkim opóźnieniem się obudził). Czy źle suwakiem robię?? Gdy uruchamiam D2 szybko na lewą stronę suwakiem przesuwam potem od razu na prawo i nie działa. Teraz przy 8 GB muzy mam wolne pamięci około 50 MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jescze chodzi na temat tego rockboxa. Czy nie uszkodze playera jak będę się bawić wszystkimi funkcjami jakie ma możłiwości rockbox?? bo widziałem chyba że mogę procesor podkręcić i jakieś zaawansowane dosyć ustawienia dotyczące dźwięku. Czy nic nie uszkodze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chodzi o ustawienie dźwięku to widze że jest dosyć zaawansowane. Gdy będę się bawił z nieświadomością ustawień dźwięku jak sobie bym chciał to moge D2 popsuć?

EDIT:

Jeśli rzeczywiście popsuć można to bez sensu ten program mieć, tylko dla ryzykantów lub zaawansowanych ile ten sprzęcik może sprzętowo wydobyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności