Skocz do zawartości
  • 0

Earfun, Edifier...?


Kasia1

Pytanie

Hej! Szukam następcy edifier x3. Najważniejsze dla mnie :

1. Rozmiar etui lub sluchawek kompaktowy. 

2. Pasywna izolacja hałasu, żeby mocno izolowały dźwięk, ciasno siedziały w uchu. 

3. Bateria 6h żeby wytrzymała. 

 

Myślałam nad edifier tws1 pro, skoro x3 tak dobrze wypadały, to inne edifierki też powinny dawać radę. 

Earfun free pro 2, nie wiem jak izolują. Cena wyższa niż edifier, to na minus. 

 

Jakieś inne propozycje? 

Jeszcze pytanie odnośnie anc w takich sluchawkach. Jak by się sprawdziły w otoczeniu głośnych maszyn? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mam Earfun, fajne słuchawki, jak dla mnie dużo basu, ale podany bez nachalności. ANC działa, jest różnica w izolacji od dźwięku z zewnątrz. Jednak wyraźnie wpływa na jakość dźwięku, dla mnie za bardzo. Słucham zazwyczaj w opcji „normal”, optymalnie pomiędzy ANC off i on. Różnica pomiędzy „normal” a włączonym ANC zauważalna, ale nie na tyle, żebym zaakceptował zmiany w dźwięku.

Nie polecam w głośnym środowisku, w tramwaju nie dają rady.

Ucha trzymają się dobrze. Wszystko zależy od tipsów, ale cudów nie ma. Bateria trzyma długo, nie mierzyłem konkretnie. Używam głównie w drodze do pracy, zakupy, dają radę. W sporcie nie próbowałem 

Etui bardzo kompaktowe, dobrze wykonane, pancerne.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • Moderator
10 godzin temu, japkho napisał(a):

Mam Earfun, fajne słuchawki, jak dla mnie dużo basu, ale podany bez nachalności. ANC działa, jest różnica w izolacji od dźwięku z zewnątrz. Jednak wyraźnie wpływa na jakość dźwięku, dla mnie za bardzo. Słucham zazwyczaj w opcji „normal”, optymalnie pomiędzy ANC off i on. Różnica pomiędzy „normal” a włączonym ANC zauważalna, ale nie na tyle, żebym zaakceptował zmiany w dźwięku.

Nie polecam w głośnym środowisku, w tramwaju nie dają rady.

Ucha trzymają się dobrze. Wszystko zależy od tipsów, ale cudów nie ma. Bateria trzyma długo, nie mierzyłem konkretnie. Używam głównie w drodze do pracy, zakupy, dają radę. W sporcie nie próbowałem 

Etui bardzo kompaktowe, dobrze wykonane, pancerne.

 

w earfunach fajnie się biega, leżą super, są małe i wygodne ale z basem trochę przegięli. Do sportu polecam. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • Moderator
2 godziny temu, Kasia1 napisał(a):

Dzięki :)

Tylko żeby jeszcze promocję dali na Earfun, żeby chociaż poniżej 300 złotych było. Poza tym gumki Edifier swietnie izolują, a z earfun nie wiem do końca. 

na earfun są prawie cały czas promo

spróbuj kodu EARFUN30 albo EARFUN25 a jak nie wejdzie to napisz priv bo ostatnio chyba jakiś indywidualny dostałem to mógłbym Ci odstąpić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności