Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Gdzie najlepiej opchnąć kolekcję CD na podkarpaciu?


okaykoolaid

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Jestem z Rzeszowa i mam kolekcję płyt CD której chciałbym się pozbyć, bo nie słucham już z płyt, a odkąd przesiadłem się na Apple Music ze Spotify to trochę nie chcę mi się ripować CDków żeby mieć dobre pliki, skoro mogę mieć streaming. Są jakieś skupy na terenie podkarpacia, ale najlepiej Rzeszowa, gdzie mógłbym się tego pozbyć w miarę sprawnie? Widziałem że jest niby Niezła Sztuka, ale szukam jeszcze jakichś propozycji na "w razie czego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takim, niewinnym, intrygującym poście zaraz wszyscy zaczną pytać; jakie, ile, za ile? Jakbyś miał wszystkie interesujące mnie np. jazzowe to sam mógłbym je wykupić jeśli byłaby dobra oferta.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, niech dyskusja trwa! :D Akurat z Jazzem u mnie cienko, mam "The Dock of the Bay" Reddinga. Raczej mam więcej hiphopu, rocka. metalu itd. Chętnie wstawiłbym oddzielny post sprzedażowy z rozpiską wszystkiego co posiadam, ale jeszcze mam za mało postów na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje przesiadkę na DAPa, więc masowe pobieranie nie będzie mi straszne całe szczęście. Pytanie jeszcze tylko na jakiego, ponoć lepsze są bez androida, a bez androida nie ma streamingów 😛

2 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

Na olx się nie sprzedały, próbowałeś?

Jeszcze nie. Bardziej zależało mi na tym, by sprzedać jak najwięcej w jednym miejscu, nawet jeśli miałbym stracić na tym parę zł, niż sprzedawać każdą z osobna i patyczkować się z wysyłkami tego itp itd. A wątpię że sprzedaż całej kolekcji by się powiodła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, okaykoolaid napisał(a):

Planuje przesiadkę na DAPa, więc masowe pobieranie nie będzie mi straszne całe szczęście. Pytanie jeszcze tylko na jakiego, ponoć lepsze są bez androida, a bez androida nie ma streamingów 😛

Jeszcze nie. Bardziej zależało mi na tym, by sprzedać jak najwięcej w jednym miejscu, nawet jeśli miałbym stracić na tym parę zł, niż sprzedawać każdą z osobna i patyczkować się z wysyłkami tego itp itd. A wątpię że sprzedaż całej kolekcji by się powiodła...

Wrzuć cała kolekcję na olx, w dobrej cenie na i jest szansa, że sprzedasz. Na pewno większe szanse niż tutaj.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Rafacio napisał(a):

Jednak, jeśli coś się stanie z netem to po streamingu, a płyty będą słuchalne, dopóki będzie prąd.

A zripane i z powerbankiem będą słuchalne i bez prądu 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności