Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki kabel do Beyerdynamic dt900 Pro x


wfmsiekierka

Rekomendowane odpowiedzi


,,Przypadkowo'' kupiłem te słuchawki. Mianowicie udałem się do sklepu na odsłuch Hifiman edition XS z potencjalnym zamiarem kupna tych słuchawek ale też sprawdziłem(zamierzenie) Pro x i tak mi siadły że jestem już ich właścicielem. Fabryczny kabel jest przedewszystkim za długi a z drugiej strony jakiś lepszy jakościowo kabel poprawi walory soniczne.
Budżet do 260pln. określiłem na podstawie ceny plecionego kabka made in audiofanatyk ale nie wiem czy akurat ten kabel będzie najlepszy do tych słuchawek.
Długość ok. 130cm.
 
Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2022 o 21:14, wfmsiekierka napisał(a):


,,Przypadkowo'' kupiłem te słuchawki. Mianowicie udałem się do sklepu na odsłuch Hifiman edition XS z potencjalnym zamiarem kupna tych słuchawek ale też sprawdziłem(zamierzenie) Pro x i tak mi siadły że jestem już ich właścicielem. 


Tak z ciekawości zapytam. XS cię nie przekonały? Beyery lepiej Ci grają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2022 o 21:14, wfmsiekierka napisał(a):

Budżet do 260pln. określiłem na podstawie ceny plecionego kabka made in audiofanatyk ale nie wiem czy akurat ten kabel będzie najlepszy do tych słuchawek.

Mam kabel od audiofanatyka - do AKG K271 MkII. Jestem zadowolony - polepszyła się scena, gładsze brzmienie, z nieco większą głębią, niższym zejściem basu. Z tego, co widzę, do DT900 Pro X pasuje identyczny kabel (wtyk mini XLR 3 pin). Jedyna różnica - mam jeszcze z otuliną PVC, nie plecionką. Po prostu starsza wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam kabelki od audiofanatyka 

 

Moje DT1990 zdecydowanie zyskały na tej zmianie :)

 

Z obecnej oferty i w tym budżecie to ten będzie najlepszym wyborem:

Kabel słuchawkowy ACX do AKG/Beyerdynamic (mXLR 3-pin) | Audiofanatyk.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak z ciekawości zapytam. XS cię nie przekonały? Beyery lepiej Ci grają? 
Tak

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka

Również polecam kabelki od audiofanatyka 
 
Moje DT1990 zdecydowanie zyskały na tej zmianie
 
Z obecnej oferty i w tym budżecie to ten będzie najlepszym wyborem:
Kabel słuchawkowy ACX do AKG/Beyerdynamic (mXLR 3-pin) | Audiofanatyk.pl
No właśnie si zastanawiam który będzie lepszym wyborem. Ten z linku od Ciebie czy ten również od audiofanatyk
https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/kabel-sluchawkowy-ac1-mk2-do-akg-beyerdynamic-mxlr-3-pin/ 

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka

Mam kabel od audiofanatyka - do AKG K271 MkII. Jestem zadowolony - polepszyła się scena, gładsze brzmienie, z nieco większą głębią, niższym zejściem basu. Z tego, co widzę, do DT900 Pro X pasuje identyczny kabel (wtyk mini XLR 3 pin). Jedyna różnica - mam jeszcze z otuliną PVC, nie plecionką. Po prostu starsza wersja.
Tam są dwa do wyboru ,który ty masz?

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bednaar ma chyba jakiś starszy, którego nie ma już w ofercie. Mój kabelek też już wypadł z oferty. Ogólnie wydaje mi się, że AC1 będzie "gładszy".

 

Najlepiej jakbyś napisał bezpośrednio do Jakuba na kontakt@audiofanatyk.pl i się podpytał. Na szczęście jest on zawsze jest pomocny i konkretnie odpowiada :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wfmsiekierka napisał(a):

Tam są dwa do wyboru ,który ty masz?

Jak wspomniał @Suszec (zresztą ja sam też ;) )- mam starszą wersję kabla AC2, jeszcze w otulinie z PVC. Teraz jest AC2 w plecionce - droższy, niż ten starszy AC2. No i jeszcze jest AC1. W cenie mojego jest teraz ACX. W sumie nawet 3 do wyboru: AC1, AC2, ACX.

Jakub pisał kiedyś na tym forum jako EvilKillaruna. Najlepiej się z nim skontaktować bezpośrednio.

Edytowane przez Bednaar
Pomyłka w nazwach kabli: nie AF, tylko AC
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności