Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

STREFA SŁUCHAWKOWA 2022 - ZAPOWIEDZI i PREMIERY


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.10.2022 o 23:19, hifipro napisał(a):

Z ostatniej chwili. Właśnie otrzymaliśmy informację, że jest szansa na egzemplarz lampowca RAAL VM1a

Jakby było mało tego na stoisku zagości Alex z Raal Requisite Będzie można dowiedzieć się szczegółów jeśli chodzi o technologię oraz sposobu korzystania ze słuchawek o tej konstrukcji.

 

Show Report: HIGH END Munich 2022 - Headphonesty

 

Będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, rozsypał mi się wyjazd, więc piszę z propozycją.
Planuję w sobotę (wrócić w niedzielę wieczorem) z samego rana ruszyć ze Świdnicy (koło Wrocławia) i chętnie kogoś zabiorę lub zabiorę się z kimś.
Pisać na PW jeśli ktoś chętny lub pomocny;)

Wysłane z mojego IN2025 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj Final serii A i B na Audio Video Show i zdobądź świecące tipsy!

Liczba jest ograniczona, więc proszę przyjdź wcześniej.
 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02Cn32hCxZ884nk8g7r5AwnML5zLMT4vGHyCficqqpi3cAWcYeXh1GFNjCmTzkjF6Hl&id=503252039798244

F74D011F-423A-40EA-B126-D78FD29B3C3B.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

W sekcji SP3000 będziemy mieli dużo topowych słuchawek podłączonych do odtwarzacza:

 

1. Fostex TH909

2. Final Audio D8000 PRO

3. Meze Elite

4. Dan Cark Audio Stealth

5. HIFIMan HE1000se

6. Audeze LCD4z

7. Sony Z1R

8. Sennheier HD800s

9. T+A Solitaire P

10. Dan Clark Audio Expanse (mamy bnadzieję, że dotrą na czas.....)

11. Focal Utopia 2022

12. Fostex TH900 MKII

13. Dan Clark Audio Ether C Flow

14. Focal Stellia

15. Dan Clark Aeon2 Noir

16. Audeze LCD3

 

Ale sprawdzić będzie również wiele innych modeli

 

Astell & Kern - SP3000 - The Source AV

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Astell&Kern CA1000 to świetny zestaw słuchawkowy na biurko. Idealnie też sprawdzi się jako pre-amp do głośników aktywnych, które masz koło monitora.

CA1000 to jednak znakomite źródło dla każdego systemu audio. Świetnie odtwarza pliki a prócz tego umożliwia korzystanie z serwisów muzycznych online takich jak Tidal, Spotify, Apple Music, Amazon Music, Deezer i wielu innych.

Na Naszym stoisku będzie źródłem w wielu torach audio.

 

ACRO CA1000 – Astell&Kern US Online Shop

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 19.10.2022 o 11:21, MichalZZZ napisał(a):

Ależ mi sie podoba ten design Niimbusa... I do tego taka fajna fota - miód na me oczy 🤩

 

Jeszcze tak tylko w ramach ciekawostki dodam, że gdyby ktoś go słuchał z jakimiś prądożernym planarami, to warto kogoś poprosić przy stoisku, żeby podbił mu z tyłu gain. Na początkowym ustawieniu 0dB dla mnie osobiście jest za miękko (praktycznie z każdymi sluchawkami). Z Abyssami 1266 najlepiej +12dB, natomiast Susvary +18dB (albo 24, w zależności od upodobań). 

 

No i mimo wszystko w dalszym ciągu uważam, że Matrix to nie jest dobry DAC dla Niimbusa i że będzie za jasno. Gdzieś wyczytałem, że barwa nie różni się za bardzo od tej co była w Matrixie X Sabre Pro Mqa, tyle tylko, że w trójce został dodany streamer. Ile w tym prawdy, to nie wiem, bo się wiecej nie zagłębiałem, ale mój Matrix był zdecydowanie jasnym przetwornikiem. No chyba, że trójka faktycznie gra cieplej od poprzedniej wersji, to wtedy może i faktycznie będzie ok. 

 

Jakbyście dodali Sonneta (Morpheusa albo Pasithea), to byłaby petarda. Miałem na testach Pasithea i z Niimbusem było meeega dobrze. Neutralne, dynamiczne, techniczne granie Niimbusa z bardzo organicznym i muzykalnym Sonnetem robiło kapitalną robotę 👍

 

Do Niimbusa bedzie Moprheus.

 

Natomiast X-Sabre 3 nie jest wcale ostry z Niimbusem. Powiedziałbym nawet , że raczej przytłumiony lekko. Trochę brakuje właśniej tej jasności. Może podepniemy do jakiejś lampy.

Sporo rzeczy jest dobieranych na czuja a co nieco da się jeszcze zweryfikować. Brak ludków do pomocy 🤔

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2022 o 09:04, MP3store napisał(a):

Na pewno sporo zainteresowania na rynku jest wokół Campfire Audio Supermoon. To planarne słuchawki typu IEM, które można jedynie zamówić w wersji Custom. Nie wiemy czemu producent podjął taką decyzję, ale jednego jesteśmy pewnie.

Supermoon odnosi podobny sukces dźwiękowy jaki udało się odnieść Campfire Audio Andromeda, która nieustannie cieszy się zainteresowaniem klientów.

 

image.jpeg

  

Mam nadzieję, że do tych "cudeniek" nie będzie dużej kolejki 😛 wyglądają dość niepozornie 🆗 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
13 godzin temu, stefanbat napisał(a):

A wiecie może czy w piątek będzie się można do was wbić  już jakoś przed 12 ? 

Nie wiemy. Mam nadzieje, ze zdarzymy się rozstawić do tej godziny 😃

6 godzin temu, trez0r napisał(a):

Mam nadzieję, że do tych "cudeniek" nie będzie dużej kolejki 😛 wyglądają dość niepozornie 🆗 

 

Kolejki z reguły są. Najwięcej w sobotę.

 

Najlepszy pory na odwiedziny to piątek 12:00-17:00 , wtedy jeszcze niewiele osób dociera bo korytarze są pozamykane i trzeba wędrować przez podziemny parking. Od 17.00 otwierają korytarze leczące jedna stronę stadionu z druga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, konrad_a napisał(a):

Notatki z wątku - może komuś się przyda:

image.png

Twoja lista zakupów? Przygotowałeś się. 👍

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Twoja lista zakupów? Przygotowałeś się. 👍

Tak, tylko żona jeszcze nie zatwierdziła...

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, konrad_a napisał(a):

Tak, tylko żona jeszcze nie zatwierdziła...

No to daj jej do podpisu jak będzie mniej czujna. Właśnie ruszam z domu na Narodowy, ale bez większych planów. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności