Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audio Technica ATH-ADX5000 Recenzja - Prawie ideał


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, MrSheep napisał:

Same słuchawki niezbyt mnie interesują ale brakowało mi Twoich recenzji, dobrze, że wróciłeś :D 

 

Dzięki ale z tym "wracaniem" to bardzo mocne słowo ;) Raz że nigdy nie odszedłem, hehe i to taka troche recenzja retrospektywna bo po prostu udalo mi się w końcu dokończyć tekst który zacząłem dawno temu. Większości sprzętów na zdjęciach już nawet nie posiadam :D Sporo czasu mi zajmuje napisane takiej recenzji, a niestety malo go od jakiegoś czasu posiadam. Bardzo upierdliwa stała się tez dla mnie logistyka wypożyczania sprzętu. Umawiam się np na tydzień/dwa a w tym czasie dzieciak mi się rozchoruje a ja od niego albo w pracy coś się posypie i nawet nie mam kiedy posłuchać więc zostaje mi to co kiedyś czyli ewentualne napisanie recenzji swojego sprzętu który mogę sobie trzymać miesiącami zanim coś w ogóle o nim napiszę bez ciśnienia na terminy. Tyle że ja rzadko coś kupuje, a niestety nie jestem pełnoetatowym youtuberem dostającym sprzęt na zawsze ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MichalZZZ napisał:

Dziękuję za recenzje 👍 Do pełni szczęścia brakuje mi tylko informacji jaki tor został wykorzystany na poczet tej recencji... 

To co posiadam mam wypisane w profilu w zakładce o mnie :) Użytkowane były jak zawsze w różnych konfiguracjach na różnie grających sprzętach które przede wszystkim wiem jak grają i co wprowadzają. Zmienną są w tym przypadku słuchawki, a opis brzmienia dotyczy tego jak grają one same a nie tor jako całość.

 

Oczywiście nie roszczę sobie praw że to jedyna słuszna metodologa ani do tego że moje wnioski to nienaruszalny dogmat. Co więcej, gorąco zapraszam do przedstawiania wlasnych opinii tym bardziej różniących się od moich bo wtedy jest szansa na ekscytujący mecz słownej szermierki z dozwolonym przyjacielskim obrzucaniem się pomidorami i jajami ;)

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spawn napisał:

To co posiadam mam wypisane w profilu w zakładce o mnie :) Użytkowane były jak zawsze w różnych konfiguracjach na różnie grających sprzętach które przede wszystkim wiem jak grają i co wprowadzają. Zmienną są w tym przypadku słuchawki, a opis brzmienia dotyczy tego jak grają one same a nie tor jako całość.

 

Oczywiście nie roszczę sobie praw że to jedyna słuszna metodologa ani do tego że moje wnioski to nienaruszalny dogmat. Co więcej, gorąco zapraszam do przedstawiania wlasnych opinii tym bardziej różniących się od moich bo wtedy jest szansa na ekscytujący mecz słownej szermierki z dozwolonym przyjacielskim obrzucaniem się pomidorami i jajami ;)

 

Matko z córką przenajświętsza... Ja tylko grzecznie poprosiłem z ciekawości o użyty tor, a Ty jakieś elaboraty mi tu wypisałeś :D

 

Przepraszam, nie zauważyłem zakładki - czasami korzystam z forum poprzez telefon. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że Spawn prowadzi bloga z recenzjami. Właśnie sobie czytam i podobają mi się te recenzje. Napisane konkretnie, a nie rozwleczone poetycko jak u Ryki, czy groteskowo jak na audiofanatyku. Po prostu dobrze mi się to czyta. Dzięki.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy piszą to co słyszą, a inni piszą to co muszą napisać 😉.

Komercja kontra natura. Komercja wymusza zakup, nature słyszysz. 

A czytającemu zostaję wybór 😀.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności