Skocz do zawartości

Zapraszam na odsłuchy Astell&Kern SP3000 we Wrocławiu (i nie tylko)


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Najnowszy, innowacyjny flagowiec Astell&Kern SP3000 pojawił się w MP3Store Wrocław.

 

Zgodnie z przewidywaniami to najlepiej grający Astell&Kern w historii i co za tym idzie prawdopodobnie najlepiej grający DAP na świecie.

 

Osoby chętne do zapoznania się z tym urządzeniem zapraszam do kontaktu. Aktualnie mamy kolejkę odsłuchową ale na dniach będę miał drugie demo więc będziemy mogli działać równolegle wysyłkowo i lokalnie

 

 

SP3000_MP3Store_Wrocław.jpg

SP3000_MP3Store_Wrocław2.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny. Co raz częściej zaczynam spoglądać w kierunku DAPów, choć wciąż jestem zielony w tym temacie. Z drugiej zaś strony nie potrzebuje sie przemieszczać z słuchawkami i zdecydowanie preferuje wygodny fotel + stacjonarke, ale mimo to ciekawość robi swoje ;) Takie coś sobie poradzi z Abyssami albo innymi Susvarami? W sensie wyciągnie z takich słuchawek maxa? 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MichalZZZ napisał:

Ładny. Co raz częściej zaczynam spoglądać w kierunku DAPów, choć wciąż jestem zielony w tym temacie. Z drugiej zaś strony nie potrzebuje sie przemieszczać z słuchawkami i zdecydowanie preferuje wygodny fotel + stacjonarke, ale mimo to ciekawość robi swoje ;) Takie coś sobie poradzi z Abyssami albo innymi Susvarami? W sensie wyciągnie z takich słuchawek maxa? 

 

@vonBaron testuje i ma Abbysy.

 

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2022 o 17:33, Undertaker napisał:

Bakuś, głośników to nie ma w audiofilskich dapach, no daj spokój :D

A niby czemu? Bo nie pełnowymiarowe? A przecież taki dap też nie jest ani pełnowymiarowym odtwarzaczem ani wzmacniaczem 😄😜

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt mi nie wypożyczy dapa i jakiejś stacjonarki za 20k bez kaucji. A dla mnie to jest wręcz absurdalna kwota, jak za audio.

 

Swoją drogą, jeśli dap za 20k gra tak samo dobrze, jak stacjonarne klocki, to czy może to znaczyć, że stacjonarne klocki są przewartościowane?

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roo_Volt napisał:

No coś ty? Przecież cena wejściówki na AVS to już pół toru. ;)

Ile kosztuje wejściówka? Mam dostać zaproszenie od jednego wystawcy. Pewnie będę w piątek jak najmniej ludzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Play napisał:

Nie wierzę, że taki mały piździk może zagrać lepiej, nic duży sprzęt audio. To wbrew zasadom fizyki.

Od kiedy rozmiar urządzenia decyduje o jakości? 

6 godzin temu, Play napisał:

Swoją drogą, jeśli dap za 20k gra tak samo dobrze, jak stacjonarne klocki, to czy może to znaczyć, że stacjonarne klocki są przewartościowane?

Jak najbardziej. 

Edytowane przez kubachim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, może zamiast myśleć o dodatkowym torze pod Staxy, to może bym sobie sprawił takie właśnie maleństwo, skoro takie to dobre... Raz, że wyszłoby mnie to znacznie taniej, a dwa, to w sumie fajnie by było czasami posłuchać muzyki w kuchni, czy tam salonie na wypoczynku, albo przed domem w lecie. Tylko nie jestem pewien, czy przy moim systemie nie byłby to krok w tył, jeżeli chodzi o jakość dźwięku, ale skoro @vonBaronmówi, że takie maleństwo zbytnio nie odbiega od jego stacjonarnego toru, to może faktycznie warto to przemyśleć. Musialbym sobie wypożyczyć - pewnie nie będzie z tym problemu. Bardzo jestem ciekaw jak to gra z Abyssami.

 

...tym bardziej, że wszelkie znaki na niebie i na ziemi mi mówią, że bardzo ciężko będzie mi wypożyczyć te nowe flagowe Staxy + do tego jakiś topowy wzmacniacz.

 

Edit :

 

No tak, ale jak mi coś takiego upadnie, to ubezpieczenie jak w przypadku nowych telefonów, gdzie jak rozbije, to albo mi naprawią albo wymienią na nowy nie działa :) Natomiast stacjonarka mi nie upadnie i dzieciaki też nie wezmą do łapek, bo tata se kupił nową zabawkę ;) 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Play napisał:

To jest mniej-więcej ta sama korelacja, co droższy=lepszy

Czyli korelacja często bez pokrycia w rzeczywistości. Dobrze zrobiony DAP może technicznie pozamiatać stacjonarką, najwyżej nie będzie mieć takiego zapasu mocy, bo nie będzie miał gdzie odprowadzić ciepła, więc starych ortodynamików nie wysterujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności