Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Klipsch The Sixies lub coś innego - do 4000zł


darthann

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Zastanawiam się nad kupnem głośników , głównie mi zależy na graniu bezprzewodowym natomiast będą one stać w jednym miejscu, salonie o wielkości 25m2. W przyszłości planuje rozbudować ten zestaw o wzmacniacz oraz gramofon i podpiąć wszystko kablami - natomiast jest to  dalsza przyszłość. 

 

W tym momencie posiadam Marshall Woburn, który gra całkiem przyzwoicie jednakże szukam czegoś lepszego. Przeczytałem mnóstwo recenzji Klipschów i podoba mi sie ich wygląd natomiast nie posiadają one Airplay co jest dla mnie dość istotne ze względu na fakt posiadania głównie urządzeń Apple. Czy jest jakaś lepsza alternatywa? 

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O hehe. Akurat szukam czegoś żeby zastąpić Sixies :). Jeśli chodzi o bluetooth to one mają coś skopanego. Wiele opinii na ten temat czytałem przed zakupem. Sprawdzałem i u mnie też nie działało. Tylko ja tego w ogóle nie używam. Poza tym są ok. Teraz będę wymieniał na jakieś monitory aktywne. Najprawdopodobniej Tannoy GOLD 8.  Przymierzałem się też do Audio Pro A28 chyba. Ale nigdy monitorków nie sprawdzałem.

 

PS. Tylko wygląd w Sixies Ci się podoba? ;)

Edytowane przez Mushabelly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

NIe no, czytałem wiele pozytywnych recenzji zagranicznych i stąd ta chęć zakupu:) A sprzedajesz swoje Sixies? byłeś zadowolony @Mushabelly (mam na myśli oprócz BT) Czyli nikt nie doradzi czegoś z AirPlay?

Poczytałem o Audio Pro A38 - i różnią się obsługą codecu Apple i Airplay2. Czy ktoś już je użytkuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, darthann napisał:

Hej,

 

NIe no, czytałem wiele pozytywnych recenzji zagranicznych i stąd ta chęć zakupu:) A sprzedajesz swoje Sixies? byłeś zadowolony @Mushabelly (mam na myśli oprócz BT) Czyli nikt nie doradzi czegoś z AirPlay?

Poczytałem o Audio Pro A38 - i różnią się obsługą codecu Apple i Airplay2. Czy ktoś już je użytkuje?

Generalnie to jestem zadowolony. Swoich nie sprzedaję. Mam łącznie 8 stanowisk do zagospodarowania 🙃. Także znajdą sobie gdzieś miejsce. Wcześniej były właśnie przy TV ale tam teraz mam Magnat Transpuls 1500. O a może mniejsze Magnaty? https://www.magnat.de/en/active-speaker-systems/transpuls-800a Mają bluetooth. Tylko nie wiem jak z tym Airplay. Nigdy się nie interesowałem bezprzewodowym podłączenie ale a nuż to obsługują. Tylko recenzji jeszcze mało mają. W sumie to sam zamierzam je przetestować ale najpierw monitory.

@darthann

Kupując Sixies oglądałem jeszcze m.in. 

Edifier S3000 PRO 

Edifier S3000MKIII

Edifier Airpulse A100

Edifier Airpulse A200

Edifier Airpulse A300

Swans M200MKII 

 

Posprawdzaj czy może któreś z nich obsługują to co potrzebujesz. Albo jakieś nowsze modele jeśli wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Zdecydowanie estetycznie nie podobają mi się edifiery. I też nie posiadają airplay co dla mnie jest dość dużym minusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2022 o 15:51, darthann napisał:

Hej,

 

Zdecydowanie estetycznie nie podobają mi się edifiery. I też nie posiadają airplay co dla mnie jest dość dużym minusem.

Ten Airplay to mocno uszczupla wybór. Chyba KEF LSX jakaś nowa wersja to ma. Tylko nie wiem czy za dużo budżetu nie przekracza, no i wygląd też taki sobie jak dla mnie ( chociaż kiedyś mi się podobały ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności