Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Smartfon z dobrą jakością dzwięku


Verdenn

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zacząłem poszukiwania smartfona z dobrą jakością dźwięku ale jedynie co się dowiedziałem to że ponoć LG V30 byłby idealny ale wciąż nie jestem tego pewny więc pomyślałem że zapytam. Budżet na ten moment 1000 zł~~ ponieważ myślę że powyżej tej kwoty to byłby kompletny overkill jeżeli spojrzeć do czego telefon będzie wykorzystywany.

 

Szukam smartfona który spełni kilka wymagań

- Dobra jakość dźwięku na słuchawkach przewodowych dokanałowych (w przyszłości możliwa przesiadka na nauszne) (jakość dźwięku na głośnikach nie ma znaczenia) (jakość dźwięku na słuchawkach BT nie ma znaczenia)

- Dobra żywotność baterii (przynajmniej kilka godzin odsłuchu bez konieczności ładowania)

- Jakość robionych zdjęć czy nagrywania video nie ma znaczenia

- Możliwość przejrzenia internetu, sprawdzenia poczty, obejrzenia jakiegoś filmiku na youtube bądź jakiegoś filmu na netflixie czy innej apce

- Koniecznie minimum łączność LTE

 

Jeżeli chodzi o gatunki muzyczne jakie słucham to głównie Rock ale od czasu do czasu słucham po trochu praktycznie z każdego gatunku muzycznego.

Słuchawki obecnie w moim posiadaniu to audictus explorer 2.0 ale planuję przesiadkę jeżeli przy lepszym sprzęcie nie będą zadowalające.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chico99A faktycznie, mój błąd. Przepraszam za zaśmiecanie forum. Coś tam szukałem ale nie znalazłem jakimś cudem tego wątku na to wygląda że szukałem za mało :) Jak znajdę opcję zgłoszenia do moderacji to to uczynię. Niestety nie jestem specjalistą od używania "Forum" etc. wręcz rzadko gdziekolwiek na jakimkolwiek forum zadaję pytanie bądź się udzielam.

 

@szwagieroDzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności