Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

EXPANSE - otwarte STEALTH


stan

Rekomendowane odpowiedzi

https://danclarkaudio.com/expanse.html

 

expanse-008.jpg

 

Ktoś się obrazi, że nie wrzuciłem w nowości? :C

Edytowane przez stan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, stan napisał:

Ktoś się obrazi, że nie wrzuciłem w nowości? :C

Ja nie, ale @vonBaron dwoił się i troił sypiąc linkami w różnych wątkach, więc trochę mu skradłeś show, ale chyba sensowniej jest założyć nowy wątek, co by mieć wszystko w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, stan napisał:

@kuropJakieś info, kiedy się pojawią?

będziemy zamawiać z najbliższym zamówieniem, pewnie z 2-3 tygodnie trzeba liczyć

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

20221109_124646_HDR.jpg

Dzięki uprzejmości Marcina mogę odsłuchać nowe słuchawki DCA czyli Expanse, już po 30min wiem że wolę je od Stealth, bas uderza mocniej, grają jakby żywiej od zamkniętej wersji, kocyk na średnicy jest mniejszy, jest więcej powietrza. Szczerze nie sądziłem że zrobią na mnie wrażenie i szybko powędrują do etui ale słucha się przyjemnie. Nie są to wybitne słuchawki ale znowu wychodzi na to że jak słuchawki DCA to tylko otwarte.

Edytowane przez vonBaron
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, vonBaron napisał(a):

20221109_124646_HDR.jpg

Dzięki uprzejmości Marcina mogę odsłuchać nowe słuchawki DCA czyli Expanse, już po 30min wiem że wolę je od Stealth, bas uderza mocniej, grają jakby żywiej od zamkniętej wersji, kocyk na średnicy jest mniejszy, jest więcej powietrza. Szczerze nie sądziłem że zrobią na mnie wrażenie i szybko powędrują do etui ale słucha się przyjemnie. Nie są to wybitne słuchawki ale znowu wychodzi na to że jak słuchawki DCA to tylko otwarte.

Duża różnica względem EF 1.1? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej słucham Expanse tym bardziej wolę je od Stealth, grają bardziej dynamicznie. angażująco i bardziej rozdzielczo. Od czasów EF to pierwsze słuchawki MrSpeaker które naprawdę mi się podobają.

11 godzin temu, vonBaron napisał(a):

Dzięki uprzejmości Marcina mogę odsłuchać nowe słuchawki DCA czyli Expanse, już po 30min wiem że wolę je od Stealth, bas uderza mocniej, grają jakby żywiej od zamkniętej wersji, kocyk na średnicy jest mniejszy, jest więcej powietrza. Szczerze nie sądziłem że zrobią na mnie wrażenie i szybko powędrują do etui ale słucha się przyjemnie. Nie są to wybitne słuchawki ale znowu wychodzi na to że jak słuchawki DCA to tylko otwarte.

Zapomniałem że słuchałem A2N które przecież zamknięte a są bardzo dobre.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie słuchane na avs się spodobały, czuć było potencjał, ale na tym się odsłuch skończył, nie wydały mi się od pierwszych dźwięków wybitne, a tym bardziej nie było efektu wow. Zamknięta wersja też nie przypadła mi do gustu, choć expanse oceniam zdecydowanie wyżej; może potrzebują konkretnego toru po nie. Natomiast cena na poziomie 23 tyś zł to już gruba przesada w stosunku do tego, co usłyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to i tak uważam, że testowanie i ocena sprzętu po tego typu meetupach, gdzie jest tumult i hałas jest raczej mało miarodajna. W takich warunkach, największe wrażenie robią z reguły dobre technikalia. Dopiero na spokojnie w domu często okazuje się, że na dłuższą metę dany sprzęt będzie dla nas męczący, albo będzie grał zbyt mechanicznie, bez odpowiedniej dla wielu dawki organiczności czy muzykalności i wtedy role się mogą odwrócić.

Dla mnie często lepsze technicznie sprzęty przegrywały z tymi, w których producent zwyczajnie lepiej zestroił całość, tak by była angażująca i niczym nie irytowała przy dłuższych odsłuchach. Nie wiem jeszcze jak jest z Expanse, ale spróbuje poświęcić im więcej czasu. DCA robi dobre sprzęty, ale z wyceną bywa różnie. Faktycznie przy 23k, musi to prezentować wysoki całościowo poziom.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Samuel_ napisał(a):

mnie słuchane na avs się spodobały, czuć było potencjał, ale na tym się odsłuch skończył, nie wydały mi się od pierwszych dźwięków wybitne, a tym bardziej nie było efektu wow. Zamknięta wersja też nie przypadła mi do gustu, choć expanse oceniam zdecydowanie wyżej; może potrzebują konkretnego toru po nie. Natomiast cena na poziomie 23 tyś zł to już gruba przesada w stosunku do tego, co usłyszałem.

One kosztują 19k

Faktycznie 23k...

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, vonBaron napisał(a):

Wszystko drożeje mniej lub bardziej.

Diany v2 już prawie 20k kosztuje a pamiętam że były po 16k...

 

za to DIANA TC COMPLETE 33 tyś :) 

no generalnie same okazje 

Edytowane przez Samuel_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności