Skocz do zawartości

Jakich polecacie streamerów co polecają słuchawki?


marco-polo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chyba nigdy nikt nie wrzucał takiego wątku.

Streamerów reklamujących słuchawki jest mnóstwo.

Czy nie warto dobrych recenzji wrzucić tutaj?

Wrzucam tego Pana bo pierwszy raz go widzę. Pewnie też macie swoich ulubionych streamerów. Podzielcie się audiophile perełkami streamór co nie przekłamują dla sprzedaży.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ww. gościa nawet niedawno słuchałem. Porównania akg k550 z jakimiś senkami. Szkoda, że już nie nagrywa.

 

https://www.youtube.com/c/ZeosReviews - ma sporo materiału, jednak jego recenzję są ,,specyficzne". Czasem nie powie przez 30 minut nic konkretnego. 

https://www.youtube.com/channel/UCgDA1eVsWAc9EjvpLzZehlw - gaming audio guide. Nie znalazłem tu zbyt wielu interesujących mnie modeli, ale oglądałem shure 1540 i podobało mi się porównanie z wykresikami ;)

https://www.youtube.com/c/InnerFidelity - emerytowana legenda ;) w segmencie nausznych słuchawek tak wiele się dzieje, że nawet nagrania sprzed paru lat są świeże. No i najlepsza recenzja beats solo. Polecam. Kurde to już 11 lat..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bednaar napisał:

Myślałem, że w tym wątku chodzi o odtwarzacze do streamingu: Tidal, Spotify itp. ;) 

Nie, tu mają być recenzje recenzji i recenzentów. Jak ktoś ma takie hobby, że lubi porównywać recenzje, albo recenzentów, to tutaj jest to miejsce. Ja polecam traktować recenzje wyłącznie w kategorii niusów o pojawiających się produktach, a do tego wystarczy przeczytać jeden portal raz na jakiś czas. Wyborów dokonuję wyłącznie uszami. Ostatni taki przypadek, że czytane opinie zbiegły się z moimi późniejszymi wnioskami na temat słuchawek miał miejsce 15 lat temu, jak kupiłem Grado SR325i z drugiej ręki. Okazały się być dokładnie tym, co ludzie opisywali na head-fi. Ale to było w 2007. Teraz mamy hype-fi prawie wszędzie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, majkel napisał:

Wyborów dokonuję wyłącznie uszami.

Dokładnie, jak ja. A youtube używam do muzyki. Tzn. z ciekawości obejrzałem recenzję - porównanie SMSL sApII z Objective O2 - ale już po zakupie wzmacniacza:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności