Skocz do zawartości

Nowy chiński DAP Tempotec Variations V6


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Najner napisał(a):

Właśnie sobie z niego słucham i działa perfect 🤷

Nie wiem, może to kwestia telefonu, ale ja już mam trzeci z kolei smartfon (Lenovo, LG, Realme) i UAPP działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Najner napisał(a):

Właśnie sobie z niego słucham i działa perfect 🤷

Na czym? Jakiś czas go używałem ale teraz omijam szerokim łukiem. Co nie znaczy że może z jakimś sprzętem nadal działa i komuś pasuje. Niestety wiele osób ma podobne zdanie, że dobrze to już było.

Teraz, Elhaz_77 napisał(a):

Nie wiem, może to kwestia telefonu, ale ja już mam trzeci z kolei smartfon (Lenovo, LG, Realme) i UAPP działa bez problemu.

U mnie na LG VELVET parę miesięcy temu zaczęły się szopki. Musiałem całą kartę (512 GB) zapełniać od nowa. PowerAmp Pro nie ma wszystkich wodotrysków UAPP ale nie sprawia problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jaro54 napisał(a):

Na czym? Jakiś czas go używałem ale teraz omijam szerokim łukiem. Co nie znaczy że może z jakimś sprzętem nadal działa i komuś pasuje. Niestety wiele osób ma podobne zdanie, że dobrze to już było.

S21 Ultra. Był przez chwilę problem z logowaniem do tidala (kilka miesięcy temu), ale naprawiony. Oprócz tego nie pamiętam, żeby cokolwiek się działo z UAPP, ale może z takimi dużymi bibliotekami jak Twoja nie radzi sobie najlepiej, ciężko stwierdzić. Poweramp omija androidowy sampler? Możesz też spróbować Hiby Player - Andy (ten od dongli) bardzo sobie go chwali.

 

Tutaj instrukcja jak skonfigurować, jakbyś potrzebował.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Najner napisał(a):

S21 Ultra. Był przez chwilę problem z logowaniem do tidala (kilka miesięcy temu), ale naprawiony. Oprócz tego nie pamiętam, żeby cokolwiek się działo z UAPP, ale może z takimi dużymi bibliotekami jak Twoja nie radzi sobie najlepiej, ciężko stwierdzić. Poweramp omija androidowy sampler? Możesz też spróbować Hiby Player - Andy (ten od dongli) bardzo sobie go chwali.

 

Tutaj instrukcja jak skonfigurować, jakbyś potrzebował.

 

 

 

 

 

Dawniej radził sobie

Hiby jest w V6 🙂

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję posłuchaj bo warto, może się przekonasz. W cenie maluchów lub dongli renomowanych firm dostajesz bardzo porządny DAP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro54 napisał(a):

Proponuję posłuchaj bo warto, może się przekonasz.

 

Nie wykluczam, przy czym na razie kupiłem Shanling'a M0 Pro, czyli DAP w wersji plażowej, bo taki jest mi w pierwszej kolejności potrzebny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o nim myślałem ale jestem zadowolony że wybrałem V6. Dużo więcej za trochę więcej niż drugie tyle co kosztuje M0 Pro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Jaro54 napisał(a):

Też o nim myślałem ale jestem zadowolony że wybrałem V6. Dużo więcej za trochę więcej niż drugie tyle co kosztuje M0 Pro. 

 

Ponad 2000 (licząc cenę regularną) lub prawie 1900 (licząc promo na 339$) to jednak 3x tyle. Poza tym targetem dla V6 i miniaturowego M0 są całkowicie inni użytkownicy. W niewiele wyższej cenie (rzeczywiście niewiele) mamy już trochę konkurencji 'Androidowej' wśród marek z pewną renomą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mayster napisał(a):

 

Ponad 2000 (licząc cenę regularną) lub prawie 1900 (licząc promo na 339$) to jednak 3x tyle. Poza tym targetem dla V6 i miniaturowego M0 są całkowicie inni użytkownicy. W niewiele wyższej cenie (rzeczywiście niewiele) mamy już trochę konkurencji 'Androidowej' wśród marek z pewną renomą.

Ja dałem 329 bez żadnych dodatkowych opłat to daje niecałe 1500 pln i do tego porównywałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, x86 napisał(a):

Nie zmienia to faktu że Tempotec to firma już z wypracowaną renomą bdb stosunek cena/jakość 🙂👍

 

Wśród kilku dongli tak - DAP Androidowy to jednak nowość u nich. Nie ujmuję im, ot zauważam.

 

1 minutę temu, Jaro54 napisał(a):

Ja dałem 329 bez żadnych dodatkowych opłat to daje niecałe 1500 pln i do tego porównywałem 

 

Jak unikniesz cła to i inne sprzęty będą sporo tańsze, ale rozmawiamy o legalnie wprowadzonych do obrotu towarach. To jakby porównać papierosy w sklepie, z tymi przemycanymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legalnie zakupiłem, przesyłkę dostarczyła PP i byłem przygotowany na opłaty ale nikt nic nie chciał. Więc raczej nie nielegalny zakup 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, czy ktoś pokombinował z zadeklarowaniem wartości i/lub transportem przez jakiś inny kraj nie ma tu nic do rzeczy. Normalnie do tej ceny trzeba doliczyć 23% chcąc porównywać ją z ceną M0 w Polsce, bo inaczej porównujesz cenę netto z brutto (a czego jesteś świadom, jeśli byłeś przygotowany na opłaty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja porównałem z ceną na ali 160-180 $ czyli ok połowy z 329 , nieprawdaż 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Najner napisał(a):

S21 Ultra. Był przez chwilę problem z logowaniem do tidala (kilka miesięcy temu), ale naprawiony. Oprócz tego nie pamiętam, żeby cokolwiek się działo z UAPP, ale może z takimi dużymi bibliotekami jak Twoja nie radzi sobie najlepiej, ciężko stwierdzić. Poweramp omija androidowy sampler? Możesz też spróbować Hiby Player - Andy (ten od dongli) bardzo sobie go chwali.

 

Tutaj instrukcja jak skonfigurować, jakbyś potrzebował.

 

 

 

 

 

PowerAmp omija Androida podobnie jak UAPP i Neutron.

UAPP zacząłem używać niedawno, dopiero z V6.

Nie mogę strawić osobiście UI Neutrona.

PA chodzi za mną wszędzie, ale UAPP wygrywa podłączeniem do Tidala.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mayster napisał(a):

Nieprawdam - MSRP M0 Pro to 129$, a MSRP V6 369$. Porównanie ceny preorderowej lub promo V6 z jakąś przestrzeloną na Ali to raczej słabe porównanie, nieprawdaż? 🙂

Porównanie cen dla klienta końcowego nie jest raczej słabym porównaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
16 minut temu, telemach napisał(a):

@docentore na co się przesiadasz skoro ten trafia do komisu ?

Udało mi się zakupić Shanling M6 Pro AKM, szukałem go już jakiś czas, ale za dobry jest i ludzie raczej nie chcą się pozbywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, docentore napisał(a):

Udało mi się zakupić Shanling M6 Pro AKM, szukałem go już jakiś czas, ale za dobry jest i ludzie raczej nie chcą się pozbywać :)

Miałeś go już kiedyś ode mnie. Dobrze go wspominam.😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, lobuz1 napisał(a):

Miałeś go już kiedyś ode mnie. Dobrze go wspominam.😊

No właśnie to jest jeden ze sprzętów, których żałowałem sprzedaży:)

17 godzin temu, telemach napisał(a):

ja porównywałem M6 z V6 i mimo usilnych starań nie wychwyciłem różnic więc zostaję na V6 zwłaszcza że korzystam z mobilnego AMPa; może PRO wnosi więcej ale to już inna półka cenowa

Wiesz, mi się nie odwidzialo, V6 to cały czas świetny DAP. Gdybym nie nabył M6pro to dalej bym z babaneyna buźce pomykał po mieście z Tempoteciem w kieszeni :)

 

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, docentore napisał(a):

No właśnie to jest jeden ze sprzętów, których żałowałem sprzedaży:)

Brzmienie Shanlinga uzależnia 😊. Mi też go brakowało, więc wszedłem w H7 i to był strzał w dziesiątkę. Używam go jako samodzielnego dapa, ale bez ekranu, androida iitp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności