Skocz do zawartości

Nowy chiński DAP Tempotec Variations V6


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko. Jest też całościowy update oficjalny dostępny na stronie TempTec. Nie wiem czy przychodzi z nową wersją HMPro, bo najpierw zainstalowałem apke, później update.

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tajniakos napisał(a):

Docentor jesteś w stanie odnieść się do brzmienia v6 vs. mojo?

Niestety nie, Mojo posiadałem 3 lata temu, jestem słaby w porównaniach na żywca, a z pamięci nawet nie próbuję.

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@docentore mówisz że warto tego Tempotec'a brać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał(a):

@docentore mówisz że warto tego Tempotec'a brać? 

Ciężko powiedzieć i polecić, świetny sprzęt moim zdaniem za stosunkowo nieduże pieniądze. Ale jak słychać są problemy ze wsparciem ze strony TempoTec. Niby nie ma jakiejś dużej liczny problemów, które użytkownicy by zgłaszali, ale jeden kolo opisywał na hedfaju jak próbował się dotarabanić do supportu bez skutecznie. Może się wezmą w garść - jak tak się stanie to będę mógł polecić z czystym sumieniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój V6 wyleciał dziś z Chin. Zobaczymy ile jeszcze popodrozuje po świecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tajniakos napisał(a):

Jak twój V6 docentore? Wszystko ok? Cieszy ucho? 

Niezmiennie cieszy ucho :) Dlatego napisałem, że trzymam kciuki za Wasze V6stki. Jeśli wszystko będzie ok z grajkiem (a raczej będzie) przed Wami fajny muzycznie czas :)

EDIT: warto wspomnieć o niesamowitym czasu pracy na baterii, serio - ładuję grajka raz w tygodniu, używam po 1-2h dziennie.

Edytowane przez docentore
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, telemach napisał(a):

UAPP dostało wsparcie TempoTeca a ja sobie kupiłem za 5zł unlockera do PowerAmpa i uskuteczniam naprzemiennie z Hiby

To mamy 3 opcje applikacji. Jestem fanem PA od początku praktycznie, ale fajnie jest mieć inne opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest 🙂

 

IMG_20230116_093752.jpg

Skleciłem taki zestawik i muszę przyznać jaram się... IMG_20230116_131840.jpg

Na telefonie Kiwi Cadenza nie dawały szans KZ-om ale V6 daje im takiego kopa że aż z uszu się tego wyciągać nie chce. I'm very happy 😎

Edytowane przez Tajniakos
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł mój 

 

20230117_095528.jpg

Jak go zaktualizować? Trzy razy błąd zaraz na początku 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach zmień uprawnienia aplikacji hiby do instalowania z nieznanych źródeł. U mnie pomogło i update hiby poszedł. Wczoraj tidal na hiby śmigał dziś błąd logowania. Odinstalowałem update, zainstalowałem ponownie. Póki co tidal śmiga zobaczy czy na długo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Tajniakos napisał(a):

W ustawieniach zmień uprawnienia aplikacji hiby do instalowania z nieznanych źródeł. U mnie pomogło i update hiby poszedł. Wczoraj tidal na hiby śmigał dziś błąd logowania. Odinstalowałem update, zainstalowałem ponownie. Póki co tidal śmiga zobaczy czy na długo. 

 

niestety ale Tidal w Hiby to porażka jeśli używasz na innych źródłach, ja używam na PC i w dedykowanej na Tempotec a czasem i w DAC; jak potem za jakiś czas wejdę w Hiby to niestety pusto i trzeba się wylogować/zalogować więc słabo; jak ktoś używa Tidal tylko w Hiby to pewnie będzie zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia pojednym dniu są bardzo pozytywne. Bateria od 6:00 do 14:30 po BT z LDAC a od 14:30 do 17:20 po kablu z Hifiman RE800 SILVER (60 Ohm)  ma 43%. A muzyka z pendrive'a 512 gb po UAPP. Więc jest lepiej niż dobrze. Ekran nawet w słońcu czytelny. 60 Ohm słuchawki na 35-38 na low gain, więc też bardzo dobrze 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Najner napisał(a):

Panowie, ale to jest android. Proszę zainwestować w UAPP 30 zł. Obiecuję, że warto.

W poniedziałek zakupiłem UAPP i wtedy cena w sklepie wynosiła 39,99 zł. Od Play otrzymałem rabat 20 zł i po wydaniu 19,99 zł uważam że UAPP jest wart każdych pieniędzy i zastanawiam się czemu tak późno podjąłem tą decyzję. Dodatkowo jak rozbiję tą cenę na 3 DAPy i telefon to w ogóle śmiech. Mój staruszek HiBy R6 odżył i teraz obsługa biblioteki plików jest o wiele przyjemniejsza niż z wbudowanego programu autorskiego HiBy gdzie nie do końca zrozumiałem co autor miał na myśli. iBasso DX160 2020 to też swoją drogą rozwiązanie problemu braku obsługi aktualnych wersji aplikacji Tidal. 

Edytowane przez x86
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pracy po BT jest baaaardzo dobry. Wczoraj od 6:30 do 19:30 słuchałem do 15:00 na BTR7 a od 15 na Flare Pro HD po BT) I o 19:30 pokazywał 62% baterii czyli po BT powinien wystarczyć na 2 dni. Konkurencja raczej szans nie ma. Po LDAC sukcesem jest 8-8,5 godziny.

Dziś i jutro potestuje różnice z obu wyjść słuchawkowych zobaczymy jak to sobie radzi po balansie 

 

20230121_121535.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

20230121_163847.jpg

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności