Skocz do zawartości

Pęknięty G3


Art.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Mam mały problem. Sięgając przed chwila po mojego G3 zauwazylem na nim pęknięcie. Niestety nawet nie mam pojecia skad ono sie wzielo - odtwarzacz mi nie upadal, nie rzucalem nim ani nic podobnego. Co prawda nie wplywa to na samo sprawowanie odtwarzacza ale wiadomo ze kazda nawet ryska np na zegarku drazni. W kondomku pekniecie nawet sie nie rzuca w oczy ale bez juz jest dosyc widoczne. Chcialem zapytac czy ktos mial juz podobny problem? Jak tak to jak sobie z nim poradziliscie?? Bo ja chyba nie widze innego rozwiazania jak poprostu pogodzic sie z tym i jakos znosic ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obudowa nie pęka ot-tak sama z siebie... to nie ta klasa plastiku co w chińskich odtwarzaczach, a jakby nie było jest to jednak uszkodzenie mechaniczne (mogłeś nawet na nim usiąść albo niosłeś go w wybitnie ciasnej kieszeni)

 

masz kilka możliwości:

- zignorować i nie dopuścić do dalszych pęknięć

- skleić go

- wysłać go do serwisu na odpłatną wymianę obudowy (z powodu mechanicznego uszkodzenia odtwarzacza straciłeś gwarancję)

- kupić "zdechnięty" odtwarzacz i samemu próbować wymienić obudowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo z tą różnicą, że u mnie praktycznie nie widać (znajduje się ono pomiędzy klapką od baterii, a tym srebrnym paskiem). Przez pewien czas myslałem, że tak było od nowości. Jednak podczas czyszczenia zauważyłem, że obudowa w tym miejscu odstaje (dziesiąte części milimetra, ale jednak ;) ) Na szczęście w żaden sposób nie ogranicza to funkcjonalności playera, więc niech sobie będzie. Dodało mu to "oridżinalności" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Calkiem mozliwe ze mogla pojsc w kieszeni, ale znajac zycie to poszla jak nosilem go w plecaku ktory nieraz sie rzucilo na ziemie ;] Khron a nie orientujesz sie ile moga wyniesc koszty takiej wymiany?? Bo nie wiem czy jest sens w ogole placic za to :D Tymbardziej ze playerek dziala jak dzialal a pekniecie wnosi tylko szkody w wygladzie. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności