Skocz do zawartości

xduoo


marco-polo

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z innej beczki. Czy ten xduoo jest stacjonarny?

https://www.linsoul.com/collections/amp-dacs/products/xduoo-xd05-basic?sca_ref=234264.UaQArZ72na

Ktoś ostatnio napisał w zakupowych co ostatnio kupił xDuoo po balansie że tylko ten jest stacjonarny ale cena wyższa.

xDuoo XQ50 Pro 2

https://www.linsoul.com/products/xduoo-xq50-pro-2 tańsze ale nie wiem czy może konkurować z tym Basic.

Czy są inne xduoo stacjonarne do PC. Ta opcja stacjonarnego z przenośnym bardzo ciekawe.

Ten balansowy jest droższy - dużo się różnią te bebechy z Basic i po Balansie?

Podobno xduoo ma więcej mocy niż dojo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji "Basic" możesz przełączać pomiędzy prądem z baterii i prądem zewnętrznym. Chyba o to Ci chodzi mówiąc o "stacjonarności" sprzętu?

Balance ma więcej mocy i brzmi bardziej klarownie i jaśniej od Basic.

Mój XD-05 Plus ma dużo więcej mocy od Mojo2, a brzmi tak, jakby miał mniej :) Podłączone HD650 z Mojo2 brzmią bardziej dynamicznie, bardziej soczyście, z lepszym uderzeniem dołu, fakturą dołu, kontrolą dołu, z lepszą głębią i oddaniem planów. Nie przeceniałbym specjalnie samej mocy na wyjściu, to nie jest najważniejsze :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam xDuoo XD-05 Plus stacjonarnie i nie narzekam - w pełni naładowany po USB praktycznie cały "dzień odsłuchowy" wytrzymuje, ładuje się dość szybko więc nie trzeba długo czekać na następną kolejkę że tak to ujmę. Chord Mojo by tu odpadł w przedbiegach jeżeli chodzi o samą baterię, może z połowę tego co xDuuo wytrzymywał, ratować by go mogła ewentualnie ta opcja przełączania na tryb stacjonarny która zdaje się jest w dwójce. 

Dźwiękowo dwójki nie znam, ale jedynka grała barwniej od XD-05 Plus, mocowo to tam mnie mało co obchodziło bo oba klocki miały sporo pary, w każdym razie xDuoo to na pewno mocarz -> bez problemu pędzi mi Audeze LCD2 czy wcześniej Monolithy M1070 chociażby, a z tymi ostatnimi np. Cowon Plenue L grał już tak sobie. Ogólnie sposobem grania przypomina mi trochę Bursona C3P, więc technicznie od Mojusia pierwszego raczej lepszy, natomiast wrażenia estetyczne już przyjemniejsze w klocku od Chorda. 

 

Basica ani Balanced nie znam, ale jeśli są podobnie "opłacalne" co xd-05 plus to na pewno świetne urządzenia. I szczerze te 1199 za nową "piątkę z plusem" to i tak super cena, ja swojego za mniej niż te 750 na pewno nie puszczę bo potem nic ciekawszego bym nie dostał w tej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności