Skocz do zawartości
  • 0

nauszne do 700 PLN


Scipio Africanus

Pytanie

Panowie, trochę już na dokach siedzę, i nie wiem czy nie nadszedł czas na zmianę :)

źródło to m0, 

muzyka, różna, rock, metal, filmowa, 

miałem IT01, FA E3000, mam SEEDSY II - brzmienie w każdych mi odpowiadało (ergonomia już nie zawsze) 

 

zastanawiam się nad 

ATH-MSR7B - (boje się jednak braku basu co by nie patrzeć wszystkie słuchawki które miałem to jednak V) cena fajna (z 1200 na 650 spadły), analityczność, scena na plus 

AKG K361 - nic o nich nie wiem, ale podobno dają radę w budżecie ;)

SIVGA ROBIN - byłem prawie pewien, ale im dalej w las tym więcej sprzecznych opinii ... (na HIFIORGU i na YT) 

 

coś fajnego w zamkniętych możecie polecić? czy się nie bać i iść w któreś z wymienionych :)

 

kusza mnie trochę te AKG K361 ale nie wiem czy to będzie przeskok z SEEDSÓW II 

 

thx z góry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Polecam Beyerdynamic DT-770 - braku basu nie będzie, jest V. Nie znam AKG K361, tylko K371 - tutaj też sporo dołu, grają dość ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok, ja po prostu nauszne mam do domu, a na zewnątrz doki, więc myślałem, że chcesz do domu. W takim razie  może  Fostex t40rp, które w komplecie mają  też kabel 1,2 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
18 minut temu, Scipio Africanus napisał:

fostexy to moje marzenie, ale moje źródło nie da rady :( 

Jak zakupisz przez internet, masz dwa tygodnie na ewentualny zwrot. Te słuchawki są w mp3store, kupowałem już u nich np. SMSL sAp-II - choć tu akurat o zwrocie nie było mowy. Ale w umowie zakupu było wyraźnie napisane, że w ciągu dwóch tygodni mogę oddać sprzęt, a gotówka wraca do mnie. T40RP to chyba najtańsze planary na rynku, też o nich myślałem, ale wygrała miłość do AKG.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

na razie idą do mnie IT01x (taka miłość do marki po IT01) jak się nie sprawdza to pewnie pójdę w MSR7B (bo te Fostexy nie do wysterowania z mojego m0 ;))

 

bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dla zainteresowanych to ATH-MSR7B fajne słuchawki, jednak strasznie plastik traszka, nie tylko podczas zakładania, ale jak się usiedzą i człowiek się odkręci, męczące i irytujące 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

może mi się jakaś wybrakowana wersja trafiła, było to bardzo irytujące, widziałem recenzję że w MSR7 tez się takie rzeczy działy, przy B niby nie, w sztuce którą dostałem ja niestety problem występował :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności