Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe, przewodowe


Iza88

Pytanie

Cześć! :)

Szukam słuchawek dokanałowych przewodowych, lubię słyszeć bas ale słucham różnej muzyki rap, house, pop, poezja śpiewana czy mocniejszy rock.

 

Obecnie posiadam Sennheiser Momentum M2 aebt oraz Airpods pro, chciałabym coś lepszego ale na kablu.

 

Wolałabym uniknąć słuchawek z Chin, chyba, że bardzo na tym stracę na jakości. Cena - jak najniższa :D raczej poniżej 500 zł. 

 

Czy ma ktoś pomysł co mogłabym wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
4 minuty temu, manuelvetro napisał:

Jak do Maca, nawet prosto z dziurki, to bym brał wygodne wokółuszne: k701/702, albo senki hd580, albo Beyery dt990edition 80ohm - chyba, ze musisz mieć zamknięte, to np. dt770pro 80ohm. Z daciem/wzmakiem zagrają tylko lepiej.

 

jak w temacie - chodziło mi o dokanałowe :)

 

3 minuty temu, Kuba_622 napisał:

@Iza88 Zdecydowanie polecam wizytę w MP3store, czy jakimś innym dobrze wyposażonym sklepie i posłuchanie samemu, bo na forum każdy poleci to co sam lubi a czytanie recenzji tylko namiesza Ci w głowie :) 

 

A co do DACów, to Macbooki mają świetnej jakości dźwięk w wyjściu słuchawkowym, żaden DAC nie jest potrzebny, chyba że zostaniesz audiofilem i zaczniesz słyszeć jakieś rzeczy na granicy percepcji albo i poza nią ;) 

 

 

przed wizytą w salonie dobrze zaktualizować wiedzę, sennki też kupiłam po odsłuchu w salonie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W takim razie @Iza88Nie wiem, może koledzy się wypowiedzą, czy są lepsze doki niż s12 do 750PLN :D w mojej opinii one są nawet lepsze niż klasyki wokółuszne, które Ci poleciłem wyżej. Ale dla mnie wokółuszne, do siedzenia przy kompie przynajmniej,  niebo wygodniejsze.

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 minut temu, manuelvetro napisał:

W takim razie @Iza88Nie wiem, może koledzy się wypowiedzą, czy są lepsze doki niż s12 do 750PLN :D w mojej opinii one są nawet lepsze niż klasyki wokółuszne, które Ci poleciłem wyżej. Ale dla mnie wokółuszne, do siedzenia przy kompie przynajmniej,  niebo wygodniejsze.

 

dzięki :) wezmę pod uwagę s12. Wokółuszne mam sennheisery a nie chcę ich zastępować. Chciałabym kupić nowe dokanałowe-przewodowe a przy tym skorzystać i wziąć coś co gra lepiej :) Pozostaje mi teraz analiza, włącznie z tymi wykresami bo wyglądają pro :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 minut temu, Artorias napisał:

Do iemów moim zdaniem wcale nie potrzeba specjalnie wyszukanego źródła. Oczywiście nie mówię, że nie ma zysku, bo jest, ale same słuchawki powinny już dać wyraźny progres.

Z iPada mini 5 i iphona 11 S12 grają już naprawdę  fpytę. Niemniej bajka, raj i rozkosz jest z xdp100 i 300r. Czarne tło, to czarne tło :D Mój MacBook Air nie miał czarnego tła, jak iPad nie ma. Grały zresztą bardzo podobnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
55 minut temu, Iza88 napisał:

 

dzięki :) wezmę pod uwagę s12. Wokółuszne mam sennheisery a nie chcę ich zastępować. Chciałabym kupić nowe dokanałowe-przewodowe a przy tym skorzystać i wziąć coś co gra lepiej :) Pozostaje mi teraz analiza, włącznie z tymi wykresami bo wyglądają pro :D 

Shuoer S12 dadzą radę :) Miałem je ostatnio u siebie i grały zaskakująco dobrze. Co ja plotę, grały absolutnie rewelacyjnie :)

Edytowane przez Vaiet
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 godzin temu, Kuba_622 napisał:

@Iza88 Zdecydowanie polecam wizytę w MP3store, czy jakimś innym dobrze wyposażonym sklepie i posłuchanie samemu, bo na forum każdy poleci to co sam lubi a czytanie recenzji tylko namiesza Ci w głowie :) 

Otóż to - grunt to osobiście posłuchać. Oczywiście na forum też warto pytać - po to, by wiedzieć, czego mniej więcej oczekiwać w salonie... i skonfrontować potem wiedzę forumową z odsłuchową rzeczywistością.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma czegoś takiego jak "wiedza forumowa". Użyteczną informację niosą tylko opinie, do których możemy się osobiście odnieść, znając gust autora wpisu czy jego zdanie na temat znanych nam słuchawek. Cała reszta, to wróżenie z fusów i wmawianie sobie, że ktoś coś obiektywnie przedstawia, a my obiektywnie słuchamy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 godzin temu, Inszy napisał:

Nie ma czegoś takiego jak "wiedza forumowa". Użyteczną informację niosą tylko opinie, do których możemy się osobiście odnieść, znając gust autora wpisu czy jego zdanie na temat znanych nam słuchawek. Cała reszta, to wróżenie z fusów i wmawianie sobie, że ktoś coś obiektywnie przedstawia, a my obiektywnie słuchamy.

Jestem przekonany, że część osób dokonuje zakupów na podstawie opinii z forum - szczególnie początkujący - sądząc po toku dyskusji, gdzie pytający oczekuje gotowego rozwiązania zakupowego dylematu przez forumowiczów (widziałem parę takich dyskusji) - czyli dokonuje zakupu na temat wiedzy zdobytej na forum. Wynika to z tego, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na odsłuchy w sklepie - niestety. To jest ta "wiedza forumowa" - zbiór opinii forumowiczów. Czyli właśnie to, o czym piszesz. 

Edytowane przez Bednaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności