Skocz do zawartości

Hifi Walker H2 najlepszy stosunek ceny do jakości


Rekomendowane odpowiedzi

Witam spotkał się ktoś z tym odtwarzaczem bardzo mnie ciekawi i chyba go zamowie za te pieniądze chyba warto 250zl z karta 128gb bez śladów używania mialem zamowic fiio btr 5 ale ten odtwarzacz może działać jak fiio btr 5 i ma bardzo duzo mocy bez problemu napędza słuchawki z serii hd6xx z tymi słuchawkami chyba nawet fiio btr5 by nie dał rady z tego co wyczytałem to ma jakość dźwięku po kablu odtwarzaczy z przedziału cenowego 1600 zl na rowni stawiany jest z takimi odtwazaczami jak shenling x3s ibasso dx160 nad którym się zastanawiałem chyba kupię tego H2 bo jest dużo tańszy a nie ukrywam ze mi też na kasie zalezy zeby zaoszczedzic mam inne wydatki a swoją drogą podoba mi się to sterowanie H2 kółkiem ma to swój urok troche retro

 

Wysłane z mojego ELS-AN00 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ktoś miał styczność z tym h2 nnaprawde jest on taki dobry jak piszą o nim czy jedna ibasso bedzie lepsze ?

Wysłane z mojego ELS-AN00 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto, ale to nie zamiennik BTR5. Jeśli tak zakładasz to będziesz zawiedziony. Ja na BTR5 słucham z niego plus podłączony telefon. Super działa OTG, bez problemu czyta mi 512 GB pendrive taki 

image.png

Jakość dźwięku też bardziej niż przyzwoita. Mocy ma sporo

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to pół środek ale za te pieniądze to grzech nie spróbować po co wyda6wac na fiio btr5 400zl czy na takie ibasso dx160 albo shenling x3s 1600zl jak można mieć odtwazacz malo znanej firmy zktory dziala jako nadajnik i odbiornik BT za 250zl a jakością dźwięku nie ustepuje drogim firmowymi urządzeniom

Wysłane z mojego ELS-AN00 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, thieftime napisał:

Wiem że to pół środek ale za te pieniądze to grzech nie spróbować po co wyda6wac na fiio btr5 400zl czy na takie ibasso dx160 albo shenling x3s 1600zl jak można mieć odtwazacz malo znanej firmy zktory dziala jako nadajnik i odbiornik BT za 250zl a jakością dźwięku nie ustepuje drogim firmowymi urządzeniom

Wysłane z mojego ELS-AN00 przy użyciu Tapatalka
 

Walker posiada bt 4.0 oraz tylko kodek apt-x. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spark13 napisał:

Walker posiada bt 4.0 oraz tylko kodek apt-x. 

 

 

 

I co z tego? Posłuchaj potem wydawaj opinie

1 godzinę temu, thieftime napisał:

Wiem że to pół środek ale za te pieniądze to grzech nie spróbować po co wyda6wac na fiio btr5 400zl czy na takie ibasso dx160 albo shenling x3s 1600zl jak można mieć odtwazacz malo znanej firmy zktory dziala jako nadajnik i odbiornik BT za 250zl a jakością dźwięku nie ustepuje drogim firmowymi urządzeniom

Wysłane z mojego ELS-AN00 przy użyciu Tapatalka
 

Mało znana w Polsce. W USA dość popularna. Mam ich również DAP H9 i słuchawki A7 Triple Driver. J jedne i drugie tak jak H2 bardziej niż porządne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Jaro54 napisał:

I co z tego? Posłuchaj potem wydawaj opinie

Mało znana w Polsce. W USA dość popularna. Mam ich również DAP H9 i słuchawki A7 Triple Driver. J jedne i drugie tak jak H2 bardziej niż porządne

Nie ma różnicy pomiędzy apt-x, apt-x hd czy LDAC? 

 

BT 4.0 a 5.x też żadna różnica prawda? 

 

 

 

 

 

Przecież gdyby tak było to nie montowano by tych "bardziej przepustowych kodeków" 

 

Prawda? 

 

 

Tak słyszę różnicę między apt-x a ldac. 

Zaś na bt 4.0 słuchawki działają na krótszym dystansie w porównaniu z bt 5.1. 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AptX HD ma takie samo szerokie pasmo jak SBC, czyli różnice robi co dalej z tymi danymi zrobi odbiornik. Mam kilka sprzętów z tylko aptX lub nawet AAC i wcale nie grają gorzej niż niejeden z LDAC. Sam kodek niewiele daje jeśli elektronika w odbiorniku jest miernej jakości. Np Huawei FreeBuds Studio ANC mimo AAC gra lepiej od Sony WH-1000 XM 4. A Sony ma przecież LDAC. 

 

Edytowane przez Jaro54
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, spark13 napisał:

Nie ma różnicy pomiędzy apt-x, apt-x hd czy LDAC? 

 

BT 4.0 a 5.x też żadna różnica prawda? 

 

Ja tam nie słyszę.

10 godzin temu, spark13 napisał:

Zaś na bt 4.0 słuchawki działają na krótszym dystansie w porównaniu z bt 5.1. 

To chyba zdrowsze jak słabsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie koledzy to bez znaczenia jaka jest wersja bt czy jakie kodeki wspiera urządzenie które chcę kupić najważniejsza rzeczą która decyduje o tym czy dany sprzęt kupię czy nie jest jego jakość/cena oraz opinie innych użytkowników tak jak w tym przypadku postanowiłem kupić ten odtwarzacz czy będę zadowolony i czy pozytywne opinie jakie posiada są uzasadnione to okaże się jak go dostane

Wysłane z mojego ELS-AN00 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja mam Walkera H2  bo chyba 1 wersji nie było.

Dźwięk w nim jest wyrazisty,rock i klasyka na nim bardzo ładnie gra. 

Jest fajne intuicyjne menu i dużo ustawień i dobrze wykonane.

https://pl.aliexpress.com/item/32990594108.html

Ten też jest super ale już chyba nie produkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności