Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

PRE-ORDER - FiiO BTR7 -Bluetooth DAC/AMP z THX AAA - PRE-ORDER


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Drodzy Forumowicze.

 

Długo oczekiwany produkt od FiiO teraz można nabyć u Nas w specjalnej ofercie pre-orderowej.

Nie ma co się rozpisywać. Z pewnością będzie to produkt odpowiedni do swej rangi cenowej.

 

image.jpeg

 

Aby skorzystać z promocji, należy:

 

- polubić profil Facebook HiFiPRO.pl  

- podać nazwę swojego profilu FB w uwagach, podczas składania zamówienia.

- przy składaniu zamówienia należy również w polu kupon wpisać odpowiedni kod, jeśli dotyczy danego typu promocji.

- konieczne jest również opłacenie zamówienie w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

 

 

Po złożeniu zmówienia i jego weryfikacji pod kątem spełnienia warunków, zamówienie zostanie przyjęte do realizacji.

 

Uwaga:

- Promocja nie obejmuje zakupów ratalnych 0%

- Ze względu ograniczone ilości, zastrzegamy sobie prawo do nie zrealizowania zamówienia lub ewentualnie zrealizowania w późniejszym terminie

- Oferta jest ważna do 17 sierpnia 2022

- Dostawa towaru koniec sierpnia / połowa września (uzależnione od producenta). 

 

 

FiiO BTR7 Android version 

 

Opcja#1 - Wpisz kod promocyjny [  P2DH-IZ6U-AEON-O4TM  ] a otrzymasz 120zl rabatu na zakup tego modelu

 

Opcja#2 -Opłać produkt w regularnej cenie a po opłaceniu dostaniesz kupon w postaci kodu o wartości 250zł na dowolne zakupy w sklepie, ważny do końca 2022 roku.  Kupon zostanie wysłany razem z BTR7. Przy realizacji kuponu, ze względów fiskalnych, minimalna wartość zamówienia musi przekraczać 250zl.  

 

 

FiiO BTR7 L-C Apple IOS version 

 

Opcja#1 - Wpisz kod promocyjny [ P2DH-IZ6U-AEON-O4TM  ] a otrzymasz 120zl rabatu na zakup tego modelu

 

Opcja#2 -Opłać produkt w regularnej cenie a  po opłaceniu dostaniesz kupon w postaci kodu o wartości 250zł na dowolne zakupy w sklepie, ważny do końca 2022 roku.  Kupon zostanie wysłany razem z BTR7. Przy realizacji kuponu, ze względów fiskalnych, minimalna wartość zamówienia musi przekraczać 250zl.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma fejsa to mu się promo nie należy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 - jak ktoś nie ma fejsa, to nie istnieje - to po co mu promka?

😁

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Chesuli napisał:

@Jaro54 - jak ktoś nie ma fejsa, to nie istnieje - to po co mu promka?

😁

Kto ma fejsa tylko wirtualnie istnieje, więc po co mu promka? 🤣

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
4 godziny temu, Dirian napisał:

Cena w promocji wyższa, niż na Hifigo bez promocji. Trochę cienka ta promocja 😏

Zawsze można zamówić z Chin i liczyć na to, że na granicy nie doliczą 23% VAT. I ze sprzęt nie zepsuje się w ciągu dłuższego czasu. Pomijając fakt ile faktycznie gwarancji respektuje realnie jakikolwiek sklep chiński.  Tutaj mamy 2 lata.

Każdy może ocenić sam co mu się bardziej opłaca. My stawiamy przede wszystkim na lojalnych klientów. Dzięki Nim możemy nadal działać.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blueme napisał:

Nie no nie mogę na to patrzeć jak wy zrzędzicie jak stare baby na straganie...

1. DAP to dziś kosztuje 3tys i więcej

2. Jest inflacja

3. 10-20% to mały rabat!?

Bardziej miałem na myśli że urządzenia tego typu już osiągnęły wysoki pułap cenowy... Jak kupowałem BTR5 w preorderze to było chyba ze 450zł. Dlatego ciekowść ile oferuje BTR7 i jaki jest progres względem BTR5 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, blueme napisał:

Nie no nie mogę na to patrzeć jak wy zrzędzicie jak stare baby na straganie...

1. DAP to dziś kosztuje 3tys i więcej

2. Jest inflacja

3. 10-20% to mały rabat!?

 

1. O HiBy R5 Gen 2, iBasso DX160, iBasso DX170 nie słyszał? Wszystko poniżej 2.5k.

2. Ano jest.

3. 10% to mały rabat który można dostać w większości sklepów oferujących tego typu sprzęt "od strzała" - wystarczy grzecznie zapytać. Jeszcze nigdy nie miałem problemu z uzyskaniem rabatu na poziomie 10% na podobny zakup. 20% natomiast już jest bardzo spoko.

 

Ofc każdy sam oceni czy mu się ta promocja podoba czy nie, ale skoro temat wklejony na forum i komentarze są otwarte, to chyba można skomentować? Jeśli sklep nie życzy sobie komentarzy to można zamknąć wątek na komentarze i po sprawie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, rayfe napisał:

Kurde, cena prawie jak za DAPa :P Jakby chociaż jakieś testy juz były... :D 

 

Measurement of FiiO BTR7 Bluetooth/USB DAC/HPAmp - L7Audiolab

 

prawdę mówiąc to sam produkt jest kuszący - ma wszystko czego potrzeba, żeby swobodnie chodzić po domu z pełnowymiarowymi słuchawkami i odbrieraca calle (bo ma wbudowany mic)

pod kątem parametrów jakości dźwięku ustępuje nieco Hidizs S9 (PRO) ale i tak jest dobrze jak na dongla

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, new_oscar napisał:

 

Measurement of FiiO BTR7 Bluetooth/USB DAC/HPAmp - L7Audiolab

 

prawdę mówiąc to sam produkt jest kuszący - ma wszystko czego potrzeba, żeby swobodnie chodzić po domu z pełnowymiarowymi słuchawkami i odbrieraca calle (bo ma wbudowany mic)

pod kątem parametrów jakości dźwięku ustępuje nieco Hidizs S9 (PRO) ale i tak jest dobrze jak na dongla

 

Dzięki, hmm, chyba przetestuję to cacko jako nowoczesną alternatywę DAPa, może skończy się to też tak, że pozbędę się jakiegoś sprzętu, bo eksperyment się powiedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ifoundacookie napisał:

Produkt ciekawy i adresujący niszę na rynku, niestety cena nie przekonuje.

 

BTR5 2021 jest za 650 zl co jest w tej chwili bardzo atrakcyjną opcją dla osób wrażliwych na cenę.

Faktycznie cena BTR7 poszybowała, czy jest to rzeczywiście uzasadnione zmianami technicznymi? Osobiście nie sądzę, pewnie cena ok. 800 zl byłaby bardziej adekwatna i uczciwa, ale jak mówię zawsze można wziąć teraz BTR5 2021

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jak duży upgarde w kwestii dźwięku poczynili - podobno jest sporo lepiej (a było co poprawiać), więc i może wzrost ceny uzasadniony. No nic, posłucha się, to się oceni - sprzęcik na tyle uniwersalny, że jesli faktycznie dźwięk poszedł wyraźnie w górę to IMHO cena nie jest przesadzona. Niektóre dongle są droższe, nie oferując przy tym funkcji bezprzewodowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem narzekań. Słuchawki za 30-40 tysięcy - spoko, taki sp2000 za 13 koła także, a kawałek elektroniki za 1200 już źle?

Gdyby nie to, że mam BTR5 i wiem, że w sumie nie jest mi on do niczego potrzebny (bo używam go tylko raz w tygodniu - a i to nie zawsze - idąc na rynek po mięso, wędliny, jajka i ogóry małosolne) to bym się skusił na siódemkę.

Edytowane przez Rafacio
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, blueme napisał:

Ja nie mam BTR5 ale BTR7 biorę w ciemno. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie za długo czekać 

Podobnie, rozwiązuje wszystkie problemy osoby, która często się przemieszcza i jest złotym środkiem pomiędzy wiernością odwzorowywanego dzwięku a wielkoscią sprzętu

cena myślę jest adekwatna do tego co zapewnia dla mojej grupy docelowej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@MP3store

Czy szanowny Mp3store mógłby tu aktualizowac stan zamowienia i dostawy tej partii BTR7? Czy już wysłane, kiedy Chińczyk wyśle i czy już zapakował...? Nie wiem czy jesteście świadomi tego, że wszelki zastój w e-commerce jest zabójczy... Dziś dostawa max 24H albo w oczach przeciętnego 20-latka jesteś spalony 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blueme napisał:

@MP3store

Czy szanowny Mp3store mógłby tu aktualizowac stan zamowienia i dostawy tej partii BTR7? Czy już wysłane, kiedy Chińczyk wyśle i czy już zapakował...? Nie wiem czy jesteście świadomi tego, że wszelki zastój w e-commerce jest zabójczy... Dziś dostawa max 24H albo w oczach przeciętnego 20-latka jesteś spalony 😁

 

Oj nie marudź, ja czekałem na IE900 z promocji tylko 4 miesiące :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mam pytanka ,czy lista jest długa czy można opublikować ,RODO chyba nie działa na pseudonimy . Ile sztuk zamówionych  przez sklep w stosunku do kupujących z listy .Tym na końcu braknie i czekają miesiąc z zamrożonymi aktywami w sklepie.

Oferta jest ważna do 17 sierpnia 2022 do 23:59:59 ?

Edytowane przez pua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2022 o 22:27, Dirian napisał:

 

Oj nie marudź, ja czekałem na IE900 z promocji tylko 4 miesiące :D

A jaka to była kwota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności