Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MP3Store Krakow zmienia się w HiFiPRO KRAKOW - Zapraszamy


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store
3 godziny temu, konrad_a napisał:

Dla mnie tam wygląda na eleganckie. Nie lubię pstrokacizny i oczopląsów. Tło ma być wyciszone i w tle. Kto co woli i każdemu nie dogodzisz.

Już zapowiedziałem żonie, że w piątkowe popołudnia planuję tam od czasu do czasu bywać.

 

Miło mi to słyszeć, zapraszam w piątki i inne dni tygodnia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MP3store KrakowNie bój żaby, zrobicie tam jakieś dobre promo na Ultrasone i @Rafaciojeszcze zmieni zdanie o nowym salonie :D

 

Gratuluję nowej miejscówki. Z tego co widzę to nieco "pod ziemią" więc pewnie upały niestraszne i naturalna klima. Fajna "Astellowa" pufa i obraz na ścianie wiszący! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
14 minut temu, Undertaker napisał:

@MP3store KrakowNie bój żaby, zrobicie tam jakieś dobre promo na Ultrasone i @Rafaciojeszcze zmieni zdanie o nowym salonie :D

 

Gratuluję nowej miejscówki. Z tego co widzę to nieco "pod ziemią" więc pewnie upały niestraszne i naturalna klima. Fajna "Astellowa" pufa i obraz na ścianie wiszący! 

 

Klima tradycyjna, upały niestraszne. Wejście do nas jest od strony ul. Lwowskiej 

Dzięki za gratulacje!

IMG_20220803_162027.jpg

 

mapka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MP3store Krakow

Bardzo ładnie i gustownie urządzone wnętrze, znam ten styl z warszawskiego sklepu. Świetnie się sprawdza i daje wrażenie klasy oraz elegancji. Stare sklepy przy tym to za przeproszeniem poziom bazarku i kiosku... 😉

Wszystkie mp3story powinny przejść taką metamorfozę z poziomu odtwarzacza mp3 z lat dwutysięcznych na obecny poziom dapów, dacków i słuchawek premium 😄

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
W dniu 1.08.2022 o 20:01, vonBaron napisał:

Ciekawe kiedy Katowice doczekają się takiego lokalu.

 

 

No słuchajcie, wszystko przed nami.

 

Prędzej czy później Katowice również doczekają się nowej estetyki, a docelowo być może i nowego, bardziej przestrzennego lokalu, jeszcze bardziej przystosowanego do Waszych potrzeb. Aczkolwiek trzeba podkreślić, że w tym momencie w sumie nie jest źle. W każdym razie plany są i tak sobie myślę, że im więcej tego typu głosów z Waszej strony, tym większe prawdopodobieństwo, że do konkretnych zmian dojdzie jeszcze szybciej ;) 

 

Również gratulacje dla Michała @MP3store Krakow, przepiękne miejsce!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MP3store Krakow napisał:

Mamy pomysł na to miejsce, miejmy nadzieję że uda się go zrealizować, wnętrze daje spore możliwości.

A. Chyba, że te gołe betonowe ściany i sufity to prowizorka i będzie to zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Rafacio napisał:

A. Chyba, że te gołe betonowe ściany i sufity to prowizorka i będzie to zmienione.

 

Nie, nie będzie. Surowy, industrialny styl nie jest dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Palpatine napisał:

Z poziomu piwnicy w Gdańsku niestety nie będzie widać zieleni ;)

Gratulacje, wnętrze na plus i widać że wersji demo pod dostatkiem.

Jak to? A nie ma tam okienka z widokiem na trawnik i psie pupy? Ach, te oszczędności. Pocieszę Was, Pomorzan, że piszemy tutaj o dzielnicy do niedawna najbardziej zrujnowanych podgórskich ruder, bo cywilizacja lokowała się poza wielokątem wyznaczonym przez Limanowskiego, Plac Bohaterów Getta, Enterprise Park, Dekerta i Wałową. Zresztą wprawne oko wypatrzy reprezentatywną kamienicę na zdjęciu z widokiem przez okno. Oczywiście deweloperzy wciskają się wszędzie, także w stare Podgórze, stąd takie jasne punkty na rewirze meneli starej daty jak budynek przy Dąbrowskiego 5. :) Nawet na Wałowej coś niecoś odremontują czasem. Po części, żeby korpoludki miały gdzie iść na lancz. Im dalej na południe wzdłuż tego brzegu Wisły, tym bardziej światowo. :rolleyes:

 

Kolegów, co nie widzieli świata poza katalogami deweloperów i działem budowlanym Castoramy informuję, że wnętrza nie sprowadzają się do wyboru, czy szare ściany + meble dąb sonoma, czy boazeria. Natomiast to jest wszystko nie na temat w przypadku sklepu audio. Tu kluczową rolę gra... oświetlenie. :) Kolor mebli i ścian nie jest szczególnie ważny, choć rzeczywiście lepiej, żeby to nie wyglądało jak w pokoju dzieci. Meble muszą być wygodne.

 

Wielkim plusem lokalizacji HiFiPro jest znośna odległość (~1km) od najlepszego kebaba w mieście, niejakiego Baru u Wiśni, róg Dekerta i Wałowej. Ceny niższe niż przy Rynku Głównym, a ilość i jakość raczej lepsza niż przy Grodzkiej czy Floriańskiej. Bar mleczny obok też spoko, jakby ktoś chciał domowy obiadek, i krótko się czeka (nie licząc stania w kolejce).

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
1 godzinę temu, saudio napisał:

W Łodzi przydałoby się bardziej przytulne miejsce, trochę dalej od ulicy a zwłaszcza tramwajów, o wnętrzu nie wspomnę, bo nie wiem czy coś się zmieniło.

 

@saudio Łodź odrobinę się zmieniła. Odświeżyła. Jest na pewno zdecydowanie lepiej ale jeszcze chcemy kilka zmian wprowadzić. Przede wszystkim oświetlenie i klime.

Poza tym na razie jest dużo lepiej niż wcześniej. Na pewno bardziej elegancko.

 

Wpadnij przy okazji.  Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MP3store napisał:

@saudio Łodź odrobinę się zmieniła. Odświeżyła. Jest na pewno zdecydowanie lepiej ale jeszcze chcemy kilka zmian wprowadzić. Przede wszystkim oświetlenie i klime.

Poza tym na razie jest dużo lepiej niż wcześniej. Na pewno bardziej elegancko.

 

Wpadnij przy okazji.  Zapraszamy

Tylko jakoś słabo tam gdzieś stanąć, no i te tramwaje. Ulicę odnowili tylko tam dojechać to nie jest tak łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, majkel napisał:

piszemy tutaj o dzielnicy do niedawna najbardziej zrujnowanych podgórskich ruder,

I najgorszej żulerki. Kazimierz i stare Podgórze, to jeszcze 25 lat temu były najbardziej menelskie rejony Krakowa. Jeszcze trochę asów tam mieszka w paru miejscach (np. w omijanym przez Policję „bloku cudów” przy Józefińskiej 24), ale raczej ten stary folklor już zanika. No chyba że ja stanę nieopodal salonu ze sprężyną lub tulipanem i będę zagajał - kierowniku, no szczery jestem, na susvarki zbieram.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, saudio napisał:

W Łodzi przydałoby się bardziej przytulne miejsce, trochę dalej od ulicy a zwłaszcza tramwajów, o wnętrzu nie wspomnę, bo nie wiem czy coś się zmieniło.

 

Zmieniła się lokalizacja (choć to tylko jakieś kilkaset metrów), ale wciąż jest to dość wąska ulica w centrum, z tramwajami. Wnętrze natomiast zdecydowanie na plus, chyba dwa-trzy razy większe pomieszczenie, niż kiedyś - teraz jest bardzo wygodna część odsłuchowa, kiedyś ze względu na mniejszy metraż nie było porządnego miejsca na odsłuchy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, audionanik napisał:

I najgorszej żulerki. Kazimierz i stare Podgórze, to jeszcze 25 lat temu były najbardziej menelskie rejony Krakowa. Jeszcze trochę asów tam mieszka w paru miejscach (np. w omijanym przez Policję „bloku cudów” przy Józefińskiej 24), ale raczej ten stary folklor już zanika. No chyba że ja stanę nieopodal salonu ze sprężyną lub tulipanem i będę zagajał - kierowniku, no szczery jestem, na susvarki zbieram.

Hehe, 20 lat temu przepracowałem kilka miesięcy w firmie przy Rękawce. Pamiętam te "ciekawskie" dzieciaki z równie ciekawych rodzin, co to głowę przez okno wywieszają cały dzień. Na Czarneckiego szło się pieszo do sklepu Bujnowicza czasem po części, a parkowanie aut to raczej pod oknami firmy albo na wygrodzonym placu za bramą, bo w pewnych miejscach mogłyby zostać zdekompletowane. Na Czarneckiego jest areszt śledczy, jakby ktoś nie wiedział, ale wysoki mur i pancerna brama zgrabnie ten przybytek izoluje od świata. Tylko czasem transport SW podjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności