Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MP3Store Krakow zmienia się w HiFiPRO KRAKOW - Zapraszamy


Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, audionanik napisał:

Taaaa, jasne. Po znalezieniu miejsca szczęśliwców zapraszamy do kolektury totka, tylko od razu póki jeszcze mają farta.

 

Jechałem z Michałem do nowej siedziby moim "autobusem" jakieś 4-5 razy i to zazwyczaj w środku dnia i jakoś zawsze parkowaliśmy "od strzała". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, najważniejsze, że:

Cytat

Bardzo spokojna i przyjemna okolica

..więc jest szansa, ze jak ktoś będzie wracał z Susvarami to nie dostanie w lampę i nie wróci bez słuchawek do domu. ;)

 

Trza będzie odwiedzić Michała- mam właśnie projekt u klienta w Krakowie i pewnie wybiorę się po urlopie. Ostatnio byłem w weekend i dobijałem się, ale było już zamknięte. :) 

 

 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie koniecznie to nowe miejsce odwiedzić. Może sprzętu też pomieści więcej?

Może jakiś mini-meet z okazji otwarcia?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mario przypiął/eła ten temat
  • 2 tygodnie później...
20 godzin temu, Dirian napisał:

Porównując do piwnicy w Gdańsku, to robi wrażenie ;)

Wielkościowo owszem. Ale to co pokazano na zdjęciach to okrutnie ponure i szare miejsce. Współczuję ludziom, którzy tam muszą siedzieć cały dzień będąc w pracy.

 

Z innej trochę beczki. Patrzę na ostatnie zdjęcie i mogę napisać tak. Nie kupujcie powystawowych k701, bo dostaniecie je z powyciąganymi gumkami.

Edytowane przez Rafacio
  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rafacio napisał:

Wielkościowo owszem. Ale to co pokazano na zdjęciach to okrutnie ponure i szare miejsce. Współczuję ludziom, którzy tam muszą siedzieć cały dzień będąc w pracy.

Dla mnie tam wygląda na eleganckie. Nie lubię pstrokacizny i oczopląsów. Tło ma być wyciszone i w tle. Kto co woli i każdemu nie dogodzisz.

Już zapowiedziałem żonie, że w piątkowe popołudnia planuję tam od czasu do czasu bywać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rafacio napisał:

Wielkościowo owszem. Ale to co pokazano na zdjęciach to okrutnie ponure i szare miejsce. Współczuję ludziom, którzy tam muszą siedzieć cały dzień będąc w pracy.

Panie, to nie sklep z zabawkami, czy tam damską bielizną, tylko Świątynia Kontemplacji Dźwięku Doskonałego, gdzie wyciszonym i skupionym pozostając dalszej swej Drogi Audio poszukujesz...którą ścieżką pójdziesz?.. jaką ofiarę będziesz złożyć musiał?.. czy decydować się na ubóstwo, by móc Absolutu dotykać na co dzień? Dylematy to nie w kij dmuchał; refleksji i spokoju potrzebujące, a być może i wsparcia oraz zachęty ze strony kapłana świątynii.

6 godzin temu, Rafacio napisał:

Nie kupujcie powystawowych k701, bo dostaniecie je z powyciąganymi gumkami.

Znawcy to aż miło posłuchać.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
10 godzin temu, Rafacio napisał:

Wielkościowo owszem. Ale to co pokazano na zdjęciach to okrutnie ponure i szare miejsce. Współczuję ludziom, którzy tam muszą siedzieć cały dzień będąc w pracy.

 

Z innej trochę beczki. Patrzę na ostatnie zdjęcie i mogę napisać tak. Nie kupujcie powystawowych k701, bo dostaniecie je z powyciąganymi gumkami.

 

Post dość ciekawy i zaskakujący, dziękuję za Twoje współczucie ale jest zupełnie niepotrzebne. Po pierwszych dniach w nowym miejscu czuję się w nim dobrze.

Jak wspomniałem, sklep został uruchomiony kilka dni temu nadal jest modernizowany i wymaga jeszcze dopracowania, być może wtedy przestanie być dla Ciebie okrutnie ponury i szary.

 

Bardzo się cieszę, że innym osobom sklep się podoba, dziękuję za miłe słowa. 

Mamy pomysł na to miejsce, miejmy nadzieję że uda się go zrealizować, wnętrze daje spore możliwości.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności