Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

Nabyłem sobie TH610 i w domu będę je pędził z XDUOO XD 05 plus.

Niestety czeka mnie pobyt w szpitalu gdzie xduoo niespecjalnie się sprawdzi gabarytami itp. 

Poszukuję dongla na USB-C który będzie w stanie napędzić je w miarę poprawnie na czas pobytu w umieralni 

Budżet - 500-700

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych co znam i słuchałem polecam xDuoo Link2 Bal albo Ibasso DC06. Warto jednak do Fostexów mieć kabelek zbalansowany 4,4 mm. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xDuoo Link2 bal po 4.4mm i 3.5mm też dobre lub Creative SXFI AMP po 3.5mm.

 

EDIT. Zabrakło "bal".

Edytowane przez cpu1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ na Creative SXFI Amp, mały ciałem ale wielki duchem. Cały czas zastanawiam się jak im udało się w takim maleństwie dać tyle mocy. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

+ na Creative SXFI Amp, mały ciałem ale wielki duchem. Cały czas zastanawiam się jak im udało się w takim maleństwie dać tyle mocy. 

 

2 godziny temu, cpu1 napisał:

xDuoo Link2 bal po 4.4mm i 3.5mm też dobre lub Creative SXFI AMP po 3.5mm.

 

EDIT. Zabrakło "bal".

No i teraz mam zagwozdkę co wybrać. Miałem już klikać DC06 ale popatrzyłem na SXFI i mocowo wypada lepiej. Pytanie jak z jakością dźwięku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bierz SXFI tanio i dobrze i bez balansu mocy od metra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

To bierz SXFI tanio i dobrze i bez balansu mocy od metra 

W specs jest jak byk 3.5 trrs - możesz zweryfikować, czy w PC/Android działa mikrofon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem z Aurvana Trio LS i na LG Velvet działa mikrofon. Prawie wszystkie kable wymienne mam bez mikrofonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, meehooj napisał:

jest jakis jeszcez aktywny kod z rabatem dla sklepu creative?

Nie ma, a przynajmniej ja nie znam jeśli chodzi o SXFI. 

2 godziny temu, trez0r napisał:

Dzięki, a PC - Windows? :) 

Sądzę że podobnie. Na razie nie mam dostępu do PC, ale jest aplikacja SXFI dla Windowsa więc nie powinno być problemu. Creative robi dość przyzwoite aplikacje do swoich produktów 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, meehooj napisał:

jest jakis jeszcez aktywny kod z rabatem dla sklepu creative?

 

edit : zamówiłem tego dongla :)

OUTLIERPRO - darmowa dostawa, ale SFXI i tak się "łapie" na darmową wysyłkę... Ja jednak się wstrzymuję 🧠

 

@Jaro54 z tym TRRS w dongle'ach, to nie jest taka oczywista, oczywistość w UAC 2.0 😕 w implementacji M$

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Jeżeli dałoby się nagiąć budżet to questyle m15 jak i ifi go blu mogłyby być bardzo dobrze synergizującymi się donglami. Oba w okolicach 900zł ale performance ze znacznie wyższej półki. Xduoo link2 w niższej drabince jest bardzo dobrym wyborem.

Zapraszamy do przetestowania obu w jednym z naszych sklepów.

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac/questyle/2022220544719220308/6972007012215/questyle-m15-przenosny-dac-amp-hi-fi

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac/ifi-audio/2021061136193231321/5060738785230/ifi-audio-go-blu-wzmacniacz-sluchawkowy-bluetooth-z-dac-aptx-hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MP3store WAW napisał:

Jeżeli dałoby się nagiąć budżet to questyle m15 jak i ifi go blu mogłyby być bardzo dobrze synergizującymi się donglami. Oba w okolicach 900zł ale performance ze znacznie wyższej półki. Xduoo link2 w niższej drabince jest bardzo dobrym wyborem.

Zapraszamy do przetestowania obu w jednym z naszych sklepów.

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac/questyle/2022220544719220308/6972007012215/questyle-m15-przenosny-dac-amp-hi-fi

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac/ifi-audio/2021061136193231321/5060738785230/ifi-audio-go-blu-wzmacniacz-sluchawkowy-bluetooth-z-dac-aptx-hd

Niestety aż tyle nie dognę budżetu - 700 to juz naprawdę opór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
4 minuty temu, hubercik12311 napisał:

Niestety aż tyle nie dognę budżetu - 700 to juz naprawdę opór...

W takim razie to xduoo napewno zadowoli a jeżeli ma być odrobinę bardziej szczegółowo a wygodniej ze względu na bt to nowe FiiO BTR5 również może się spodobać

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac/fiio/2021191099964002406/6953175790945/fiio-btr5-2021-dacplusamp-wersja-standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym, że BTR5 jest bardziej szczegółowy od xDuuo. Raczej bardziej "nudny", "sterylny" - ale szczegółów to ja więcej na BTR5 nie słyszę. Nawet bym powiedział, że to granie co najmniej o klasę gorsze pod każdym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Dirian napisał:

Nie powiedziałbym, że BTR5 jest bardziej szczegółowy od xDuuo. Raczej bardziej "nudny", "sterylny" - ale szczegółów to ja więcej na BTR5 nie słyszę. Nawet bym powiedział, że to granie co najmniej o klasę gorsze pod każdym względem.

Zależy czego słuchasz i jakie słuchawki pod BTR5 podłączysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączałem do jednego i drugiego różne słuchawki i na żadnych nie słyszałem więcej szczegółów na BTR5. 


Natomiast co do zgrania no to wiadomo, niektóre słuchawki fajniej grają z xDuuo, inne z BTR5, ale mimo wszystko oceniam ogólne SQ BTR5 niżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
2 godziny temu, Dirian napisał:

Nie powiedziałbym, że BTR5 jest bardziej szczegółowy od xDuuo. Raczej bardziej "nudny", "sterylny" - ale szczegółów to ja więcej na BTR5 nie słyszę. Nawet bym powiedział, że to granie co najmniej o klasę gorsze pod każdym względem.

Może nie tyle szczegółowy co wyrazisty co do akg się może sprawdzić a i jest wygodniejszy w użytkowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności