Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Questyle M12 & M15 Audio Dongle - PRESALES


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.06.2022 o 06:57, Jaro54 napisał:

Nie ma błędu przypadkiem w parametrach na stronie mp3store.pl? Jeśli nie to moc słaba, połowa mocy SXFI. 

Z tego co widzę to jest podane dla obciążenia 300 Ohm. Przy 32Ohm teoretycznie może być ok 200mW na wyjściu symetrycznym (100mW na wyjściu 3.5mm), a ile jest faktycznie ktoś by musiał pomierzyć ;), różnie producenci dobierają sobie limity mocy dla danego obciążenia. 

Edytowane przez Damix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damix napisał:

Z tego co widzę to jest podane dla obciążenia 300 Ohm. Przy 32Ohm teoretycznie może być ok 200mW na wyjściu symetrycznym (100mW na wyjściu 3.5mm), a ile jest faktycznie ktoś by musiał pomierzyć ;), różnie producenci dobierają sobie limity mocy dla danego obciążenia. 

Na headfaju przedstawiciel handlowy Questyle podal, że oficjalne wartości to niecałe 80 mW przy 32 omach ma high gain z wyjacia zbalansowanego...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, pylaczynski napisał:

Na headfaju przedstawiciel handlowy Questyle podal, że oficjalne wartości to niecałe 80 mW przy 32 omach ma high gain z wyjacia zbalansowanego...

Szału nie ma, typowo pod mobilne słuchawki ustawione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Z nausznymi słuchawkami też świetnie daje sobie radę.

Na pewno przy bardzo wymagających słuchawkach może brakować trochę mocy choć np. przy topowych Fostexach zostawał jeszcze spory zapas.

A i również w przypadu Kinera Nanna, które są za bardzo wymagające (nawet bardziej niż wiele słuchawek nausznych) cieżko zapiąć volume na full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/23/2022 at 11:52 PM, MP3store said:

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty. Nowe DAC-AMPy Questyle-a rozrywają głowę.

Ich zakup nawet w normalnej cenie dostarcza satysfakcji.  I to nie jest żaden marketingowy bełkot.

Produkty warte swojej ceny więc tym bardziej warto skorzystać z tej oferty.

Nieważne czy wybierzesz M12 czy M15 to i tak otrzymasz sporą dawkę energii i radości.

Nowe Questyle podbiją zapewne serca i umysły większości z Nas.

M12 to już petarda, ale jak masz ciut więcej grosza to M15 z pewnością zrekompensuje ten wydatek.

Nieważne co wybierzesz. Ja jestem zauroczony i wniebowzięty.

 

M12 -cena regularna 649zl , Promo: 449zl + przesyłka  

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac//2022150541152160332/6972007012406/questyle-m12-przenosny-dac-amp-hi-fi

M15 -cena regularna 1199zl , Promo: 899zl + przesyłka

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac//2022220544719220308/6972007012215/questyle-m15-przenosny-dac-amp-hi-fi

 

 

Aby skorzystać, trzeba wpisać w uwagach do zamówienia "CA".

Oferta ważna tylko do 1.07.2022. Dostawa w pierwszym tygodniu lipca.

 

Nie jesteś zdecydowany, poczytaj w internecie. Ale zapewniam, Questyle to strzał w 10.

m12.jpg

m15.jpg

Taki bon rabatowy nie istnieje

Screenshot_20220628-223944_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Romain napisał:

Taki bon rabatowy nie istnieje

 

 

To nie bon, musisz w uwagach do zamówienia wpisać CA i wybrać płatność zwykłym przelewem, a na maila dostaniesz info o obniżonej cenie i nr konta do wpłaty.

 

Tak wiem, mało to logiczne, ale wystarczy spojrzeć jak wygląda i działa cała strona mp3store i wtedy człowiek przestaje się dziwić 😅

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł joł, a mógłby mi ktoś podpowiedzieć (@Methuselah?) jakie są różnice w graniu po 3,5mm między M12 i M15? Szukam czegoś raczej pod IEMy, myślałem o btr5 albo UP5, natomiast bluetooth nie jest priorytetem, m12 wygląda kusząco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Dirian said:

 

To nie bon, musisz w uwagach do zamówienia wpisać CA i wybrać płatność zwykłym przelewem, a na maila dostaniesz info o obniżonej cenie i nr konta do wpłaty.

 

Tak wiem, mało to logiczne, ale wystarczy spojrzeć jak wygląda i działa cała strona mp3store i wtedy człowiek przestaje się dziwić 😅

Ahhaha Dziękuję. Czekla we Wrocławiu taki DAC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2022 o 08:38, chico99 napisał:

 

To wzmocnienie typu prądowego. Podaje tyle ile trzeba słuchawkom.

 

"Questyle M15 to bardzo wydajne urządzenie specjalnie dla Ultra-Portable USB DAC / Wzmacniacz dzięki zastosowaniu opatentowanych modułów SiP, w sumie czterech silników CMA AMP. Ten poczwórny obwód wzmacniający zapewnia wystarczającą moc, aby napędzać nawet wymagające słuchawki planarne, takie jak HiFiMAN Sundara lub SIVGA P-II.

Wzmacniacze prądowe Questyle charakteryzują się niewielką powierzchnią, niskim napięciem i minimalnym zużyciem energii. Wzmocnienie trybu prądowego oferuje również niską impedancję (według Questyle, która nie jest wymieniona w ich specyfikacjach), szerokość pasma do 1 MHz i całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,0003%."

 

Apropo mocy to myślę, że ten artykuł może być pomocny odnośnie tych modeli.  Przy okazji kilka innych rzeczy można się dowiedzieć

 

https://akhbar24news.com/questyle-m15-dac-headphone-amplifier-dongle-review/

 

M15 zachęcająca opcja, ale ja akurat biorę M12. Na moje potrzeby i budżet lepiej niż bardzo dobrze :) A czytając recenzje o brzmieniu to chyba strzał w 10.

 

Edytowane przez kpt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zypek napisał:

Jak to się ma do Audioquest DragonFly Red? Dragona znam i bardzo sobie cenię.

 

 

Jak dla mnie przepaść pod każdym względem na plus Questyle. Dragonfaje były świetne jakieś 5 lat temu, ale progres w donglach jest olbrzymi. 

 

Oczywiście jest opcja, że po prostu odpowiada ci charakter Reda, albo wyjątkowo dobrze zgrywa się z twoimi słuchawkami. Mi  kompletnie nie siadł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zdzichon napisał:

Jak dla mnie przepaść pod każdym względem na plus Questyle. Dragonfaje były świetne jakieś 5 lat temu, ale progres w donglach jest olbrzymi. 

 

Oczywiście jest opcja, że po prostu odpowiada ci charakter Reda, albo wyjątkowo dobrze zgrywa się z twoimi słuchawkami. Mi  kompletnie nie siadł.

Czy to dotyczy M12, czy M15? Słuchawek nazbierało się trochę- z zamkniętych PM-3, otwarte to Eleary i cały miot pchełek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dot. M15. M12 nie słuchałem. Też mam PM3, ja używam z nimi obecnie Link 2 Bal i zgrywają się z nim rewelacyjnie, zwłaszcza po balansie. Porównywałem łeb w łeb z M15 i była to bardzo wyrównana walka, a Xduoo jednak sporo tańszy. Miałem kiedyś Reda i to naprawdę był dużo niższy poziom. Polecam sprawdzić na własną rękę. 

 

Edit: w promce w sumie nie aż tak znowu dużo tańszy, ale link ma fizyczne przyciski, dla mnie spory plus ;)

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności