Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Questyle M12 & M15 Audio Dongle - PRESALES


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty. Nowe DAC-AMPy Questyle-a rozrywają głowę.

Ich zakup nawet w normalnej cenie dostarcza satysfakcji.  I to nie jest żaden marketingowy bełkot.

Produkty warte swojej ceny więc tym bardziej warto skorzystać z tej oferty.

Nieważne czy wybierzesz M12 czy M15 to i tak otrzymasz sporą dawkę energii i radości.

Nowe Questyle podbiją zapewne serca i umysły większości z Nas.

M12 to już petarda, ale jak masz ciut więcej grosza to M15 z pewnością zrekompensuje ten wydatek.

Nieważne co wybierzesz. Ja jestem zauroczony i wniebowzięty.

 

M12 -cena regularna 649zl , 

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac//2022150541152160332/6972007012406/questyle-m12-przenosny-dac-amp-hi-fi

M15 -cena regularna 1199zl , 

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac//2022220544719220308/6972007012215/questyle-m15-przenosny-dac-amp-hi-fi

 

 

Aby skorzystać, trzeba wpisać w uwagach do zamówienia "CA".

Oferta ważna tylko do 1.07.2022. Dostawa w pierwszym tygodniu lipca.

 

Nie jesteś zdecydowany, poczytaj w internecie. Ale zapewniam, Questyle to strzał w 10.

m12.jpg

m15.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MP3store napisał:

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty. Nowe DAC-AMPy Questyle-a rozrywają głowę.

Ich zakup nawet w normalnej cenie dostarcza satysfakcji.  I to nie jest żaden marketingowy bełkot.

Produkty warte swojej ceny więc tym bardziej warto skorzystać z tej oferty.

Nieważne czy wybierzesz M12 czy M15 to i tak otrzymasz sporą dawkę energii i radości.

Nowe Questyle podbiją zapewne serca i umysły większości z Nas.

M12 to już petarda, ale jak masz ciut więcej grosza to M15 z pewnością zrekompensuje ten wydatek.

Nieważne co wybierzesz. Ja jestem zauroczony i wniebowzięty.

 

M12 -cena regularna 649zl , Promo: 449zl + przesyłka  

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac//2022150541152160332/6972007012406/questyle-m12-przenosny-dac-amp-hi-fi

M15 -cena regularna 1199zl , Promo: 899zl + przesyłka

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac//2022220544719220308/6972007012215/questyle-m15-przenosny-dac-amp-hi-fi

 

 

Aby skorzystać, trzeba wpisać w uwagach do zamówienia "CA".

Oferta ważna tylko do 1.07.2022. Dostawa w pierwszym tygodniu lipca.

 

Nie jesteś zdecydowany, poczytaj w internecie. Ale zapewniam, Questyle to strzał w 10.

m12.jpg

m15.jpg

Nie ma błędu przypadkiem w parametrach na stronie mp3store.pl? Jeśli nie to moc słaba, połowa mocy SXFI. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

Nie ma błędu przypadkiem w parametrach na stronie mp3store.pl? Jeśli nie to moc słaba, połowa mocy SXFI. 

 

To wzmocnienie typu prądowego. Podaje tyle ile trzeba słuchawkom.

 

"Questyle M15 to bardzo wydajne urządzenie specjalnie dla Ultra-Portable USB DAC / Wzmacniacz dzięki zastosowaniu opatentowanych modułów SiP, w sumie czterech silników CMA AMP. Ten poczwórny obwód wzmacniający zapewnia wystarczającą moc, aby napędzać nawet wymagające słuchawki planarne, takie jak HiFiMAN Sundara lub SIVGA P-II.

Wzmacniacze prądowe Questyle charakteryzują się niewielką powierzchnią, niskim napięciem i minimalnym zużyciem energii. Wzmocnienie trybu prądowego oferuje również niską impedancję (według Questyle, która nie jest wymieniona w ich specyfikacjach), szerokość pasma do 1 MHz i całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,0003%."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Undertaker napisał:

 

Ja Vectora znalem z obrazków gum Turbo ;) Zdaje się był w pierwszej edycji, jeżeli mnie pamięć nie myli :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chico99 napisał:

 

To wzmocnienie typu prądowego. Podaje tyle ile trzeba słuchawkom.

 

"Questyle M15 to bardzo wydajne urządzenie specjalnie dla Ultra-Portable USB DAC / Wzmacniacz dzięki zastosowaniu opatentowanych modułów SiP, w sumie czterech silników CMA AMP. Ten poczwórny obwód wzmacniający zapewnia wystarczającą moc, aby napędzać nawet wymagające słuchawki planarne, takie jak HiFiMAN Sundara lub SIVGA P-II.

Wzmacniacze prądowe Questyle charakteryzują się niewielką powierzchnią, niskim napięciem i minimalnym zużyciem energii. Wzmocnienie trybu prądowego oferuje również niską impedancję (według Questyle, która nie jest wymieniona w ich specyfikacjach), szerokość pasma do 1 MHz i całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,0003%."

Nie wiem czy warto płacić 3-4 x za markę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Jaro54 napisał:

Nie wiem czy warto płacić 3-4 x za markę. 

Czemu mówisz, że za markę? Słuchałem tego sprzętu i jest ******sty. Gra na poziomie prawie dwa razy droższego Colibri. Nie rób złej marki sprzętowi, którego nawet nie znasz, to bardzo mało profesjonalne. Również na fejsbukowej grupie "audioreviews.org" wszyscy wypowiadali się o nim w superlatywach. 

 

https://www.audioreviews.org/questyle-m15-review/

 

 

SmartSelect_20220624-113408_Facebook.jpg

Edytowane przez Najner
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Najner napisał:

Czemu mówisz, że za markę? Słuchałem tego sprzętu i jest ******sty. Gra na poziomie x2 droższego Colibri. Nie rób złej marki sprzętowi, którego nawet nie znasz, to bardzo mało profesjonalne. Również na fejsbukowej grupie "audioreviews.org" wszyscy wypowiadali się o nim w superlatywach. 

 

https://www.audioreviews.org/questyle-m15-review/

 

 

SmartSelect_20220624-113408_Facebook.jpg

HBB również napisał dziś, że to prawdopodobnie najlepiej brzmiący dongle DAC jaki miał okazję słuchać... Ja się chyba też na niego skuszę do napędzania MESTów, tylko się zastanawiam jak dongle DACi wypadają względem DAPów pod kątem czystej jakości dźwięku

 

Edit:
tu cytat ze źródła trochę studzący moje podejrzenie, że to zastąpi dobry DAP (obecnie NW-A55L z Mr. Walkman)

image.png.db8ebda872e8fba7b0c9ca30937312d6.png

Edytowane przez pylaczynski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

M12 i M15 obydwa są warte swojej ceny.

Ceny są wyjątkowe dzięki specjalnemu wsparciu od producenta. Tym bardziej warto skorzystać bo zapewne taka oferta się już nie powtórzy.

Produkty są również wyjątkowe i mają wystarczającą moc. Nie można żałować takiego zakupu. Potwierdzamy jako MP3Store.

 

Jeden kolega z forum ma sample i będzie wrzucał więcej info. Będzie można coś się więcej dowiedzieć choć na zagranicznych stronach są już recenzje.

Zachęcamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Jaro54 napisał:

Nie wiem czy warto płacić 3-4 x za markę. 

 

Różnie to bywa, ja teraz słucham iBasso DC06 za te 4-5 stówek i IMHO gra wcale nie gorzej niż dongle 2-3 razy droższe. To samo xDuoo Link 2 BAL. No ale dopóki się nie posłucha, to się człowiek nie dowie.

 

6 minut temu, pylaczynski napisał:

HBB również napisał dziś, że to prawdopodobnie najlepiej brzmiący dongle DAC jaki miał okazję słuchać... Ja się chyba też na niego skuszę do napędzania MESTów, tylko się zastanawiam jak dongle DACi wypadają względem DAPów pod kątem czystej jakości dźwięku

 

IMHO najlepsze dongle spokojnie grają na poziomie przyzwoitych DAP-ów (tzn takich z półki do 3.5k). Mówię o słuchaniu na IEM, bo już w przypadku nauszników to jest różnie - dongle to dongle i jednak nie ma niekiedy wystrczająco powera.

Edytowane przez Dirian
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pylaczynski napisał:

jak dongle DACi wypadają względem DAPów pod kątem czystej jakości dźwięku

Moim zdaniem M15 i Colibri grają na poziomie dobrych DAPów, ale też dużo będzie zależało od synergii. Mest MK1 są dla mnie zbyt oszczędne na dole, więc ja je wolałem parować z ciepłymi źródłami - super dla mnie brzmiały z WM1A. M15 jest bardziej neutralny - na pewno z Mest będzie bardzo rozdzielczo, transparentnie, równo. Osobiście uważam, że wspomniane M15 czy Colibri grają lepiej od takiego AK SR25, ale to tylko moja opinia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MP3store napisał:

M12 i M15 obydwa są warte swojej ceny.

Ceny są wyjątkowe dzięki specjalnemu wsparciu od producenta. Tym bardziej warto skorzystać bo zapewne taka oferta się już nie powtórzy.

Produkty są również wyjątkowe i mają wystarczającą moc. Nie można żałować takiego zakupu. Potwierdzamy jako MP3Store.

 

Jeden kolega z forum ma sample i będzie wrzucał więcej info. Będzie można coś się więcej dowiedzieć choć na zagranicznych stronach są już recenzje.

Zachęcamy.

A w którym miejscu wpisać tę uwagę, żeby obniżyło cenę? Dodałem w uwagach do opcji przesyłki i cena i tak pozostała 1199 na końcu przy płatności?

image.thumb.png.453bfd21dc95e7a7711f102fe5e64556.png
image.thumb.png.fdd242b9414274980e8b6683e33f8d3b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dirian napisał:

IMHO najlepsze dongle spokojnie grają na poziomie przyzwoitych DAP-ów (tzn takich z półki do 3.5k). Mówię o słuchaniu na IEM, bo już w przypadku nauszników to jest różnie - dongle to dongle i jednak nie ma niekiedy wystrczająco powera.

 

Potwierdzam. Ostatnio na meecie we Wro było dużo różnych dongli z tej ostatniej generacji i miałem okazję porównać z paroma DAPami. Jedyny który IMO odskoczył pod względnej SQ znacznie to ten Hiby na R2R, no ale różnica w cenie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pylaczynski napisał:

studzący moje podejrzenie, że to zastąpi dobry DAP (obecnie NW-A55L z Mr. Walkman)

image.png.db8ebda872e8fba7b0c9ca30937312d6.png

 

Też używam A55 i jestem bardzo zadowolony :) Nie do końca się zgodzę, że DAP ZAWSZE będzie miał czystszy sygnał - miałem takie, które sprzedawałem dosłownie po dniu użytkowania, bo sypały syfem (wifi, BT, elektromagnetyczny generalnie) na wyjściu słuchawkowym jak cholera. Słuchając M15 nie zauważyłem brudów w sygnale (testowane głównie z Shuoer EJ07). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Najner napisał:

Czemu mówisz, że za markę? Słuchałem tego sprzętu i jest ******sty. Gra na poziomie prawie dwa razy droższego Colibri. Nie rób złej marki sprzętowi, którego nawet nie znasz, to bardzo mało profesjonalne. Również na fejsbukowej grupie "audioreviews.org" wszyscy wypowiadali się o nim w superlatywach. 

 

https://www.audioreviews.org/questyle-m15-review/

 

 

SmartSelect_20220624-113408_Facebook.jpg

A dlatego mówię bo we wszystkich materiałach reklamowych to "tytany" mocy, a okazuje się że ma toto ok połowy mocy SXFI, a kosztuje tyle ile kosztuje. SXFI nie ma się czego wstydzić, porządny dźwięk, dość czarne tło (nie mam czulszych słuchawek niż 16 Ohm) i na żadnych nie ma szumu przy wyłączonej muzyce. No i jest maleńki ciałem, a wielki duchem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jaro54 napisał:

SXFI nie ma się czego wstydzić, porządny dźwięk, dość czarne tło (nie mam czulszych słuchawek niż 16 Ohm) i na żadnych nie ma szumu przy wyłączonej muzyce. No i jest maleńki ciałem, a wielki duchem. 

Może i tak jest, ale przecież kupując sprzęt audio liczymy głównie na jak najwyższą jakość dźwięku. Nie rozumiem więc, jak możesz napisać, że w M15 płacimy za markę, skoro go nie słyszałeś :)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję bawić się nimi już ponad miesiąc, więc jeżeli ktoś chce dowiedzieć się czegoś więcej, to:

 

M12:

M15:

 

@DeVilio zdecydowanie warto przetestowania :D

 

@Jaro54 SXFI za mniej niż 300 zł jest fajną opcją, ale nie umywa się do modeli Questyle'a. Pod kątem wysterowywania słuchawek wypada gorzej niż dongle Questyle'a ze wzmacniaczami CMA (do M15 nie ma nawet startu, różnica w dynamice to przepaść).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jaro54 napisał:

A dlatego mówię bo we wszystkich materiałach reklamowych to "tytany" mocy, a okazuje się że ma toto ok połowy mocy SXFI, a kosztuje tyle ile kosztuje. SXFI nie ma się czego wstydzić, porządny dźwięk, dość czarne tło (nie mam czulszych słuchawek niż 16 Ohm) i na żadnych nie ma szumu przy wyłączonej muzyce. No i jest maleńki ciałem, a wielki duchem. 

Porównawszy SFXI z Lotoo Paw S1 i S2 uważam oba za dużo lepsze źródła dźwięku niż Creative, mimo iż oczywiście generują mniejszą moc wyjściową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2022 o 13:14, Jaro54 napisał:

nie mam czulszych słuchawek niż 16 Ohm

Czułość mierzymy w dB/V. Parametr ten mówi nam jakie ciśnienie akustyczne jest w stanie wytworzyć głośnik na jednostkę przyłożonego doń napięcia. Zwykle podaje się ilość dB dla 2,83V w przypadku głośników i 1mV  w przypadku słuchawek.

16ohmowe słuchawki mogą mieć bardzo różną czułość.

W dniu 24.06.2022 o 11:34, Najner napisał:

Nie rób złej marki sprzętowi, którego nawet nie znasz, to bardzo mało profesjonalne

To nie my jesteśmy profesjonalistami tylko np pracownicy Mp3store.

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności