Skocz do zawartości

Jaki kabel na zbalansowany do zmodowanych K701


arwena_oka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Jaki kabel polecacie do K701, aby nie zmienić ich charakteru?

Może być Mogami 2893?

Da się go zrobić w oplocie? Jeśli tak to w jakim?

W słuchawki będę wstawiać gniazdo 3.5mm 4 pin i robić jednostronny balans. Na przewód chce dać 3.5mm 4 pin i 4.4mm od strony wzmaka.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób na kanarku, albo kup od kulozębegp z allegro. Mam ten kabel.

https://allegro.pl/oferta/sundara-recznie-wykonany-zbalansowany-kabel-xlr-9957797434

248343B8-64AB-47A0-8CF6-3E267C008CAD.jpeg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, arwena_oka napisał:

 

Witajcie!

Jaki kabel polecacie do K701, aby nie zmienić ich charakteru?

Może być Mogami 2893?

Da się go zrobić w oplocie? Jeśli tak to w jakim?

W słuchawki będę wstawiać gniazdo 3.5mm 4 pin i robić jednostronny balans. Na przewód chce dać 3.5mm 4 pin i 4.4mm od strony wzmaka.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja zakupilem takie coś kiedyś do Hifiman Deva. Jest chyba na takiej klasycznej miedzi OFC, więc nie powinno wpłynać na charakter brzmienia

https://mp3store.pl/kable/sluchawkowe//2018300233148221956/4995090308159/fostex-kabel-do-sluchawek-t60rp-et-rp44bl-44mm-zbalansowany?category_rewrite=kable&selected_filters=sluchawkowe%2Ffostex%2F2018300233148221956%2F4995090308159%2Ffostex-kabel-do-sluchawek-t60rp-et-rp44bl-44mm-zbalansowany

 

Albo tak jak wspomniał @lobuz1 kulozęby powinien mieć takie kable, nawet wystawione na allegro. Można poinformować go, żeby zrobił w oplocie nylonownym i wybrać sobie kolor. On robi własnie na mogami albo canare, zależnie od aukcji. Można też napisać do niego na dobresluchawki@gmail.com

 

BTW. Jak coś mogę Ci puścić za pół ceny ten kabel z Fostexów (Jest w czarnym oplocie nylonownym), jeśli byś była zainteresowana. Pograł może z 5-10h, bo zdecydowałem się sprzedać słuchawki i od tego czasu leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobuz1 Łooo fajnie to wygląda :) Druga prawa klapka była zakładana, żeby symetrycznie ładnie zrobić gniazda?
Ja pierwotnie chciałam zamówić klapkę białą od q701 z wkładem mXLR, ale odbiłam się od ściany.

Z owym kulozebym już rozmawiałam na Olx ;)

Rozglądam się czy nie zrobić samodzielnie bo trochę wyskoczyło mi wydatków niespodziewanych, ale jeszcze się waham. Może po prostu przeciągnę w czasie ich modowanie aż odłożę pieniążki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, arwena_oka napisał:

@lobuz1 Łooo fajnie to wygląda :) Druga prawa klapka była zakładana, żeby symetrycznie ładnie zrobić gniazda?
Ja pierwotnie chciałam zamówić klapkę białą od q701 z wkładem mXLR, ale odbiłam się od ściany.

Z owym kulozebym już rozmawiałam na Olx ;)

Rozglądam się czy nie zrobić samodzielnie bo trochę wyskoczyło mi wydatków niespodziewanych, ale jeszcze się waham. Może po prostu przeciągnę w czasie ich modowanie aż odłożę pieniążki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ńie wiem o co chodzi z tymi klapkami. Były wiercone otwory w kopułkach pod gniazda 3.5mm (w prawej w tym samym miejscu co wychodzi kabel z lewej). Kup od niego i będziesz zadowolony. Na forum też są koledzy co oferują wstawianie gniazd.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności