Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[SRZEDANED] Campfire Audio Solaris 2020 LE + głośniki


BitWolf

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety żyćko postanowiło kopnąć w tyłek po raz kolejny.
Straciłem pracę a w Wawce ciężko się bez pieniędzy utrzymać więc wyprzedaję się z tego co mogę i to po bardzo okazjonalnej cenie, gdyż potrzebuję pieniędzy na czynsz.

Campfire Audio Solaris 2020 LE - Stan bardzo dobry. Sprzedawane wyłącznie etui wraz z IEMkami.
Kabel stockowy Litz jest, no ale jak to Campfire'owcy wiedzą, ten kabel jest o kant rozbić i oczywiście nie działa bo się porwał. Mam kabelek do nich, ale że dostałem go w prezencie to nie mogę odsprzedać razem z IEMkami.
Mogę natomiast ogarnąć zniżkę 15% na kabelek od znajomego (Audio Viking Weaves) jakby ktoś był zainteresowany.
Tipów także nie ma, skoro jesteś zainteresowany tym modelem to raczej będziesz robił tip rolling ze swoją kolekcją.
Cena - SPRZEDANED.
Do przetestowania i odsłuchu w Wawce.

Dodatkowo do ogłoszenia jeszcze dodam Microlab FC330 i Modecom MHF60U. W obu przypadkach głośniki nowe, bez papierów, gdyż są to sample. Po 200 zł za komplet.

BWFX6664.jpg

BWFX6665.jpg

BWFX6668.jpg

BWFX6673.jpg

Edytowane przez BitWolf
Zmiana ceny
  • Sad 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z racji, że budżet już się kończy a pracy ani widu ani słychu zrzucam Solarki ostatecznie do 2500 bo muszę zapłacić czynsz i rachunki 😥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • BitWolf zmienił(a) tytuł na [SRZEDANED] Campfire Audio Solaris 2020 LE + głośniki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności