Skocz do zawartości

Sympatyczne i miłe słowa o najsympatyczniejszych kolegach/osobach z forum :)


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tytus1988 napisał:

 

@domil bardzo się cieszę, że @ArtoriasCiebie przekonał i będziesz nadrabiać zaległości.

Nie przesadzajmy @domil i tak by została wspomniana max pare komentarzy później. Po prostu byłem szybszy :D Wrócić pewnie też miała zamiar w najbliższym czasie. Myślę, że taka przerwa, to dobra rzecz. Można zebrać siły i chęci.

 

Bardzo ładne koty swoją drogą. Mam nadzieję, że się dobrze dogadują. Moja siostra też ma takiego rudzielca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domil mam nadzieję, że kot wysmarowany kremem do opalanie z odpowiednim filtrem, co najmniej 30 ;) 

 

 

4 godziny temu, Tytus1988 napisał:

Jestem bardzo wdzięczny (...), @The Grand Wazoo

 

Naprawdę wielkie dzięki za miłe słowo, za rozmowy oraz możliwość przesłuchania niezliczonych i wyjątkowych słuchawek. Ale i tak Z1R Tobie nie sprzedam ;) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1 godzinę temu, audionanik napisał:

Owszem, ale w tych podśmiechu.kach z @Rafacio  nikt nie zauważa, że jest on chyba jedyną osobą, która nie zapina focha, nie obraża się jak typowa audiofylska ciota i nie odpowiada na wredne personalne zaczepki lub aluzje.

I dokładnie za to ma u mnie szacun. Co nie zmienia faktu , że jest... jaki jest😁

A mój wpis nie miał być złośliwy i myślę, że @Rafacio się nie obraził.

Bardziej się wkurzy jak przeczyta, że ktoś go lubi na forum😁.

8 minut temu, majkel napisał:

Wyjątek czynię dla @Soundman1200, któremu pośmiertnie przyznaję order uśmiechu, a stosowna kapituła nie ma w tej sprawie nic do gadania.

Pełna zgoda. Nie wymieniłem go, bo już go nie ma wśród nas. Ale wspominałem o nim wielokrotnie w innych wątkach i ilekroć zakładam th610 zawsze pamiętam, że mam je dzięki @Soundman1200

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tytus1988 napisał:

bardzo dziękuję za miłe słowa, wartościowe wpisy i tworzenie miłej, koleżeńskiej atmosfery na forum🙂👍

Jeżeli chodzi o tworzenie miłej atmosfery, to jesteś niedoścignionym wzorem - Kolego @Tytus1988  

 

17 godzin temu, lobuz1 napisał:

ja taki nieokrzesany i pyskaty- nie wiem czy zasługuję żeby znaleźć się w takim zacnym gronie 😀

Moim zdaniem zasługujesz. 

Miłego dnia dla Was Wszystkich :)

  • Like 1
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie będę pisał o tych najsympatyczniejszych osobach z którymi mam kontakt, bo jest Was wielu i jestem pewien że to jedno z najbardziej miłych, przyjemnych for o tematyce audio o ile nie najmilsze, inne fora są bardziej burzliwe gdy tak czytam.

Nawet nieco bardziej specyficzny Rafacio jest wporządku, mimo że kieruje się mocno w stronę AKG 😛

Osobiście poznałem aby jedną forumowiczkę czyli Domi, bardzo pomocna gdy dostanę bzika i chcę coś przetestować nie ma problemu aby coś wypożyczyła, w tym roku ma być Audio Show może będzie okazja poznać Wasze persony osobiście hmmm

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Aro91 napisał:

w tym roku ma być Audio Show może będzie okazja poznać Wasze persony osobiście hmmm

Mnie najprędzej byś poznał np. na najbliższym koncercie Charlesa Lloyda na rozpoczęcie Letniej Akademii Jazzu w Łodzi - 5 lipca, godz. 19:00 - zapraszam :) 

Na Audio Show byłem jedyny raz w życiu, dawno temu - w roku 1999, bo było losowanie nagród w konkursie czasopisma Audio, w ktorym wziąłem udział: https://www.hifi.pl/reportaze/as1999cz1.php :)

Oczywiście, nic nie wygrałem :P 

W dniu 20.06.2022 o 08:12, audionanik napisał:

Owszem, ale w tych podśmiechu.kach z @Rafacio  nikt nie zauważa, że jest on chyba jedyną osobą, która nie zapina focha, nie obraża się jak typowa audiofylska ciota i nie odpowiada na wredne personalne zaczepki lub aluzje.

@Rafacio jest spoko koleś, nieraz z nim wymieniałem uwagi i było bez żadnej napinki, na luzie - jak słusznie zauważył @audionanik 

Edytowane przez Bednaar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2022 o 22:56, Artorias napisał:

To teraz czas wybrać najsympatyczniejszą koleżankę. Tu będzie problem, bo ogromna konkurencja, ale postawiłbym na @domil

 

Ja tu jeszcze chcę wyróżnić @pysiaDK. Bardzo miła i  bezinteresownie pomocna forumowiczka :).

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kartonik napisał:

Ja tu jeszcze chcę wyróżnić @pysiaDK. Bardzo miła i  bezinteresownie pomocna forumowiczka :).

Tak to już jest z tymi kobitkami, że skutecznie się ukrywają, chociaż koty w avatarze potrafią je zdradzić.

W ogóle nie wiedziałem, że można mieć w profilu status „Dama” :D

 

Godzinę temu, Bednaar napisał:

@Rafacio jest spoko koleś, nieraz z nim wymieniałem uwagi i było bez żadnej napinki, na luzie - jak słusznie zauważył @audionanik 

Czyli na razie w wątku prym wiodą @Tytus1988 oraz @Rafacio. Gratuluje Panowie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mniej się udzielam na forum, ale cały czas śledzę co się tutaj dzieje. Trochę tu jestem i z wieloma osobami miałem styczność. Nie będę  wymieniał nikogo z niku, nie chciałbym kogoś pominąć.

Ogólna uwaga jest taka, że tu na forum jest naprawdę fajna i przyjazna atmosfera. 

Byłem na kilku innych forach audio i mam porównanie. Nauczony do fajnych relacji, czegoś mi tam brakowało i trzeba było spie_dalać w podskokach. Pominę, że w wszędzie wylewała się wielka bufonada, nadymanie się, nie poparte wiedzą audio. A o zwykłej kulturze czy życzliwości, zapomnij. 

Stara gwardia trzyma tutaj poziom, a cały czas dołączają nowi forumowicze i łapią bakcyla. Wpasowują się w ten klimat i równają do reszty ekipy. Myślę, że nie jest źle z nami jeszcze. :D :D :D 

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, jd1210 napisał:

Byłem na kilku innych forach audio i mam porównanie. Nauczony do fajnych relacji, czegoś mi tam brakowało i trzeba było spie_dalać w podskokach. Pominę, że w wszędzie wylewała się wielka bufonada, nadymanie się, nie poparte wiedzą audio. A o zwykłej kulturze czy życzliwości, zapomnij. 

Udzielam się też na forum czysto muzycznym i tam jest podobna atmosfera, jak tutaj - kulturalnie, miło, oraz co najważniejsze - wysoki poziom merytoryczny. Forum założyłem ok. 20 lat temu z kolegą, który niestety od dawna się nie udziela. Niektórzy tutejsi Forumowicze (np. @The Grand Wazoo, @MrBrainwash) już znają to miejsce. Zainteresowanych klasycznym rockiem i jazzem zapraszam - link w mojej sygnaturce. Nie jest to żadna konkurencja dla tego Forum - jest tylko jeden wątek audiofilski ;)   

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności