Skocz do zawartości

Sympatyczne i miłe słowa o najsympatyczniejszych kolegach/osobach z forum :)


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

Na podstawie mojego prawie 10 letniego stażu na forum uważam, że jest tutaj dosyć sporo sympatycznych i pomocnych ludzi. Wielokrotnie ktoś do mnie pisał z ofertą pomocy czy też pożyczenia czegoś na odsłuch. 

10 godzin temu, Artorias napisał:

To teraz czas wybrać najsympatyczniejszą koleżankę. Tu będzie problem, bo ogromna konkurencja, ale postawiłbym na @domil

Ja oddaję głos na @rfzb 😜 a tak w ogóle, to zastanawialiście się kiedyś czemu tak mało kobiet jest na forum? Przecież nikt im nie zabrania :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, bakus1233 napisał:

 

Ja oddaję głos na @rfzb 😜 a tak w ogóle, to zastanawialiście się kiedyś czemu tak mało kobiet jest na forum? Przecież nikt im nie zabrania :D

Bo one występują przeważnie w reklamach 😁✌. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Artorias napisał:

To teraz czas wybrać najsympatyczniejszą koleżankę. Tu będzie problem, bo ogromna konkurencja, ale postawiłbym na @domil

 

@Artorias dziękuję!  Wiesz jak przywabić z powrotem na forum :) Trochę zaniedbałam ostatnio, trzeba będzie nadrobić zaległości.

A tak w ogóle to podium powinno być wielkie niczym platforma wiertnicza żeby pomieścić wszystkich sympatycznych forumowiczów.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można oddać głos na trzy osoby: @domil, @Tytus1988 oraz @manuelvetro :)

Sorry, cztery: jeszcze @MichalZZZ

Plus @dweet za bardzo sympatyczny awatar ;)

Kolejny edit: @mrbudyn - za założenie tego wątku :)

Edytowane przez Bednaar
  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, manuelvetro napisał:

Albowiem kobiety są bardziej racjonalne w kwestii zakupów… czekaj…

:D 

Dobrze, że dodałeś to "czekaj". Moja żona to ma nawet prywatnego kuriera... w każdej firmie kurierskiej... Zastanawiam się, czy nie postawić własnego paczkomatu ;) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

Moja żona to ma nawet prywatnego kuriera... w każdej firmie kurierskiej...

Skąd ja to znam. U nas w domu wiele rzeczy zakupionych przez moją szanowną Małżonkę - ani razu nie użytych.

A jak idzie do sklepu "second-hand" - to z niepokojem czekam na jej powrót ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Dobrze, że dodałeś to "czekaj". Moja żona to ma nawet prywatnego kuriera... w każdej firmie kurierskiej... Zastanawiam się, czy nie postawić własnego paczkomatu ;) 

Się nie zastanawiaj, tylko stawiaj. Płacą za to jakieś 500, czy tam 1000+. Akurat na waciki. Ja się zastanawiałem, ale po ptokach, bo kilka chat obok się somsiad krócej zastanawiał...

5 minut temu, Bednaar napisał:

Skąd ja to znam. U nas w domu wiele rzeczy zakupionych przez moją szanowną Małżonkę - ani razu nie użytych.

A jak idzie do sklepu "second-hand" - to z niepokojem czekam na jej powrót ;)

I właśnie na takie okazje sobie koniecznie kup k612pro - żona do secondhandu - a Ty muzyczkę na full!!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tu wyróżnić cichego bohatera forum, bez którego wrocławskie Mity byłyby uboższe a wiedza wielu forumowiczów i ich doświadczenie mniejsze - Kolega @kurop ❤️🎧 !!!!

Zakupy u Niego to przyjemność a rozmowy z Nim to fajna sprawa, przy kawusi szczególnie !

 

Poza nim wyróżnię Kolegów @brunnerius, @Perul, @kommel, @szugary68, @Jaro54, @chico99, @Tytus1988(z Nico), @all999 których bardzo lubię i cenię.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 4
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Chciałbym tu wyróżnić cichego bohatera forum, bez którego wrocławskie Mity byłyby uboższe a wiedza wielu forumowiczów i ich doświadczenie mniejsze - Kolega @kurop ❤️🎧 !!!!

Zakupy u Niego to przyjemność a rozmowy z Nim to fajna sprawa, przy kawusi szczególnie !

 

Poza nim wyróżnię Kolegów @brunnerius, @Perul, @kommel, @szugary68, @Jaro54, @chico99, @Tytus1988(z Nico), @all999 których bardzo lubię i cenię.

Dzięki @Lord Vaderza wyróżnienie. Bardzo miło z twojej strony. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro54 napisał:

Dzięki @Lord Vaderza wyróżnienie. Bardzo miło z twojej strony. 

@Lord Rayden się kłania :) 🎧

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że spontaniczność to u  Was tylko w zakupach, a nie Hydeparkowe tematy 😄✌.

 

A co do głębszych upodobań, to zostawiam każdemu i jak kto lubi.

Jak temat większości nie odpowiada to można zgłosić do zamknięcia z wyrazami sympatyczności. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, mrbudyn napisał:

Widzę, że spontaniczność to u  Was tylko w zakupach,

W moim wypadku, w zasadzie też tak jest........ponieważ gdyby nie Kolega  @mykupykui pewien przypadek,to pewnie nigdy bym Tu nie zagościł......dzięki Niemu posmakowałem dużo lepszej jakości dźwięku kupując od Niego moje pierwsze odtwarzacze dap.

Koledze @Comptonza pomoc w doborze sprzętu, który jeszcze jest w moim posiadaniu :) i z którym jestem w miarę możliwości czasu , w kontakcie.

 

 Koledze @Lord Raydenz

a to ,że  skutecznie wzbudził na nowo moją drugą miłość do muzyki elektronicznej WIELKIE DZIĘKI!

 

I Wam drodzy Koledzy ,za to ,że jesteście........bez Was forum by nie istniało...

Edytowane przez szugary68
  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @Tytus1988. Masz klasę bez 2 zdań a ja taki nieokrzesany i pyskaty- nie wiem czy zasługuję żeby znaleźć się w takim zacnym gronie 😀. Wszystkiego dobrego.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności