Skocz do zawartości

Jeśli Czegoś Niewiecie O Meizu


szarecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Świeżyzna w temacie, więc proszę o potraktowanie mopich pytań z wyrozumiałością.

Co do Meizu: czy ma wejście line-in (żeby można było podłączyć zewnętrzny mikrofon)? - szukałem w necie ale zeznania są sprzeczne. Czy ma własny głośnik umożliwiający odsłuchiwanie nagrań bez słuchawek? Radio jest w standardzie? I czy nagrywa w formacie MP3?

Dzięki

Mam nadzieję, że jako użytkownicy dostarczycie mi jednoznacznycyh odpowiedzi. Dzięki

martens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

uwaga pomoc meizu zmienia adres na www.szaro.blogspot.com

wkrótce nowości takie jak filmy instruktażowe (jak m6 wróci z serwisu) oraz nowe porcje tapet.

 

komentowanie na blogu jest teraz bez akceptacji ;) , wróciłem.

edit:

pierwszy wideo tutorial dodany ;) ps. możecie klikać w reklamy żeby mnie bardziej zmotywować :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Przegladam od jakiegos czasu forum z zamiarem zakupu mp3. Upatrzylem sobie meizu m6. Mam mozliwosc kupna go w Ameryce gdzie kosztuje ono o wiele mniej. ... Co myslicie o takim pomysle ?

 

http://www.amazon.com/MEIZU-Portable-Video...1368&sr=1-6

 

czy mogą mnie spodkac w zwiazku z tym jakies nieoczekiwane niespodzianki ? pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jam mam pytanie do tego co jest w środku pudełka. Jak zauważyłem, dostajemy futerał, ale mimo czarnej wersji jest on biały> W białej jest czarny? Jak ma się do wersji SP i SL? Z czego jest wykonany? Może jakieś fotki?

 

I czy nie zabiję jego baterii używają takiej ładowarki sieciowej? LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak jest z sortowaniem/odtwarzaniem piosenek?

Wszystko musi być obtagowane, najlepiej w 1 folderze. Ale co jeśli chcę:

- Przeskoczyć o 1, 3 albumy?

- Jest jakaś opcja odtwarzania tylko tego wykonawcy czy cuś?

- Jeśli jest np. opcja grania danego albumu, to co, gdy ten się skończy?

- Czy zapamiętuje miejsce, gdzie zatrzymał się ostatnio utwór i po włączeniu powraca tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sortowanie:artysta, albumy +playlisty, pliki najlepiej jak są otagowane, jeśli nie są to nie pojawiają się posegregowane tylko w zbiorczym unkown artist. Można też nawigować po folderach

 

po kolei pytania

-nie można przeskakiwać o 3 albumy czy coś w tym stylu bez wyjścia do menu z wyborem albumów

-tak, gdy wybierasz posegregowane według artystów to gdy najedziesz tego co chcesz wystarczy kliknąć play (albo wejść głębiej i wybrać jego album), oczywiście można tez zrobić playlisty z tym co chcesz

-jak się kończy to przestaje grać, ale się nie wyłącza odtwarzacz

-tak

 

 

Ps. czy ktoś może poprawić temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności