Skocz do zawartości

Jeśli Czegoś Niewiecie O Meizu


szarecki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OK a więc:

-W plikach tekstowych nie ma polskich znaków, ale np. gdy mam obrazek Biały.jpg to jest ok, a w reszcie są Krzaczki.

- Jak czytam teks, albo przeglądam obrazki to czasem pojawiają się trzaski, takie inne dźwięki niż muzyka, wiecie o co chodzi:D

- Jakie ustawienia dać w Loli Video Con. dla SL?

-Gdy na wyłączonym playerku naciskam krótko play/pause to ekran tylko delikatnie mignie, to jest normalne?

 

Czekam na szybkie odpisanie, wersja softu : 2.004.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Gdy na wyłączonym playerku naciskam krótko play/pause to ekran tylko delikatnie mignie, to jest normalne?

w m3 to jest normalne wiec u ciebie pewno tez:P

- Jak czytam teks, albo przeglądam obrazki to czasem pojawiają się trzaski, takie inne dźwięki niż muzyka, wiecie o co chodzi:D

chodzi ci o ten tzw "dzwiek klawiszy" ktory sie z playera przy przewijaniu itp wydobywa?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to mam wyłączone a tak apropos, nie da rady go zmienić na inny?:D

 

To jakby takie przerwania, ale na 0,2 s muzyki i wtedy jest trzask. Może to wina słabej jakości plików?

 

I jeszcze jedno: Jaki jest program do zmiany wielkości zdjęć na 80X80, żeby okładki płyt można było zrobić?

 

Jak instaluje Irivertera, to jakiś błąd wyskakuje, że nie może pobrać plików, ale mi net działa....Tak jest z wersją 0.16, a 0.15 się instaluje, ale nie mogę odpalić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, teks ma już PL znaki.

Co z programem do zmniejszania fotek?

Mam jeszcze 1 pytanie: Jak ustawiam datę i godzinę zaraz potem resetuje się i jest znowu 00:00.

 

Mam pewien problem: Jak konwertuję niektóre filmy w Loli VC to przebiega szybko pasek postępu, a gotowy plik ma 0 Mb. Jak sobie z tym poradzić?

 

 

Jak włączam Video konwertowane LVC to widać ładowanie a później z pliku wyrzuca. Co robię nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z programem do zmniejszania fotek?

Ja używam VSO Image Resizer. Ale i tak wieksze pliki (chyba nawet 500x500) mogą być.

 

Aby mieć okładki należy:

- nazwać plik z okładką tak jak nazywa się album w Tagu.

- okładkę umieścić w jednym folderze z albumem.

Przykład:

Artysta: Gorillaz

Tytuł: Feel Good Inc.

Album: Demon Days

Nazwa pliku z okładką: Demon Days.jpg

 

Mam jeszcze 1 pytanie: Jak ustawiam datę i godzinę zaraz potem resetuje się i jest znowu 00:00.

Możliwe, że nie akceptujesz wprowadzonych ustawień poprzez dotkniecie touch pada na środku, tylko przez wciśniecie M (co działa jak Anuluj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

M6 i M3 ponoć tak samo brzmią

M6 SP- ponoć lepszy dźwięk i wyświetlacz, już nieprodukowany

M6 SL- ponoć gorszy dźwięk(dla mnie jest bardzo ładny) i wyświetlacz(tu też się nie zgodzę, obejrzałem na nim 6 filmów i wszystko było ok), jeszcze produkują

jest jeszcze wersja TP ale mam o niej małe informacje, nie produkowana już od dłuuuuugiego czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności