Skocz do zawartości
  • 0

Co można kupić za 1126zł?


lobuz1

Pytanie

Dostałem z roboty kartę przedpłaconą za 15 lat pracy i aż mnie nosi żeby coś kupić. Może jakieś chińskie doki? Co można kupić za 250 Euro a dokładnie za 1126zł?

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 minut temu, wegiel21 napisał:

Ponad budżet.

Screenshot_2022-06-02-18-44-57-638_com.android.chrome~2.jpg

 

 

 

 

@lobuz1

Dobra... Tak na serio to za tyle już byś wyrwał pewnie Lotoo PAW S2 - mam go od premiery i jestem z niego szalenie zadowolony :D

Edytowane przez espe0
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze chyba nie przerabiałeś, więc może zainteresuj się bezpiecznikami audiofilskimi. Wzmak i DAC. U siebie wymieniłem ostatnio w zasilaczu Topping P50. Z tańszych polecam Gustard, potem już wyższe przedziały cenowe Synergistic Research, Hifi Tunning Supreme.  Warto spróbować, w dobrym systemie progres do bez problemu do wychwycenia🙂 Ale nawet jeśli nic nie usłyszysz, to i tak nie problem - easy come, easy go😉

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może ten 

14 minut temu, dj1978 napisał:

Jeszcze chyba nie przerabiałeś, więc może zainteresuj się bezpiecznikami audiofilskimi. Wzmak i DAC. U siebie wymieniłem ostatnio w zasilaczu Topping P50. Z tańszych polecam Gustard, potem już wyższe przedziały cenowe Synergistic Research, Hifi Tunning Supreme.  Warto spróbować, w dobrym systemie progres do bez problemu do wychwycenia🙂 Ale nawet jeśli nic nie usłyszysz, to i tak nie problem - easy come, easy go😉

Może brać ten izolator Topping hs01, o którym rozwawailiśmy?

51 minut temu, espe0 napisał:

 

 

 

 

 

@lobuz1

Dobra... Tak na serio to za tyle już byś wyrwał pewnie Lotoo PAW S2 - mam go od premiery i jestem z niego szalenie zadowolony :D

Mam paw s1 i kiedyś myślałem o s2, może, może. A może ten Cayin RU6- resztę moge dopłacić gotówką jak pojadę do Audiomagic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 minut temu, chico99 napisał:

Ja to bym przepił.

Rough Rider x3 i zostanie, jak palisz, na paczkę fajek.

Plan może i dobry, ale już nie piję, nie palę, nie jem mięsa, wodę gazowaną w weekendy. 🤣.

Może sex and raczej bez drugs and rock and roll. 🤣

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym brał, jakbym tyle miał, bo czemu nie :P ?

1.https://allegro.pl/oferta/nad-c352-znakomity-wzmacniacz-stereo-12125408658 

albo https://allegro.pl/oferta/nakamichi-ia-3-audiofilski-wzmacniacz-stereo-11888150615

albo https://allegro.pl/oferta/denon-pma-860-znakomity-wzmacniacz-stereo-12203909066

mam od gościa dwa marantze i pionka - z niższej półki niż w.w i CD technics - sprzęty i gość klasa.

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, Rafacio napisał:

Kup suplementy uzupełniające braki w takim razie.

Ty pewnie wydałbyś na Harnasia w Biedrze i uzupełnił promile?

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zresztą nie wiem po co się ciskasz. Moja porada jest prozdrowotna dla ciebie. Czy uważasz, że nie życzę ci dobrze? Uważaj na woreczek zółciowy, bo podejrzewam, że mało tłuszczu spożywasz. Jeśli spożywasz dużo owoców to uważaj na wątrobę, bo fruktoza robi z nią to samo co alkohol.

Edytowane przez Rafacio
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@lobuz1  poszedłbym w kierunku sugestii @manuelvetro .

 

W allegro wpisać Audiofilskie /Audiofilski , bo Znakomity/Znakomite tak bardziej amatorszczyzną zalatuje.

 

 moeje propozycje - https://allegrolokalnie.pl/oferta/podstawki-audiofilskie-drewniane-pod-glosniki

 

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-superlux-hd330-audiofilskie-bdb-etui-11721441584

 

Naprawdę można za tę kwotę sporo ,,dobrego'' nakupić🙃 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, tylko ja mam już takie mniej lub bardziej audiofilskie słuchawki, wzmacniacze, cedeki. Potrzebuję coś innego, świeżego, coś co mnie zaskoczy, nawet jakiś drobiazg. 😀

Myślę coraz bardziej o Cayin RU6 bo nie miałem nigdy r2r.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 hour ago, lobuz1 said:

Myślę coraz bardziej o Cayin RU6 bo nie miałem nigdy r2r.

Przetestuj najpierw, albo kup z możliwością zwrotu. Też byłem mocno zainteresowany i kupiłem.  Mnie zawiódł. Cyfrowo, ofensywnie czyli coś na przekór tego co ja szukam w multibitach. Sprzedałem ze stratą po paru tygodniach, więc może nie wygrzałem, ale nie chciało juz mi sie sprawdzać. Usb samo w sobie już jest ograniczeniem, więć lepiej coś już z Bluetooth i własnym zasilaniem. Kupiłem po nim Hifimana hm-1000 red i do dziś jestem zadowolony. Oczywiście on chodzi za drożej, ale to już prawdziwy high end. Może też nowszy hm-901R z himalaya to byś był pierwszą osobą, która go przetestowała🙂

Edytowane przez NuYam
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, NuYam napisał:

Przetestuj najpierw, albo kup z możliwością zwrotu. Też byłem mocno zainteresowany i kupiłem.  Mnie zawiódł. Cyfrowo, ofensywnie czyli coś na przekór tego co ja szukam w multibitach. Sprzedałem ze stratą po paru tygodniach, więc może nie wygrzałem, ale nie chciało juz mi sie sprawdzać.

Ja mam całkowite przeciwne odczucia. Mimo, że wszystkie moje DACi są muzykalne, to Cayin RU6 gra najgładziej i w takim "kremowym" stylu. Bardzo naturalnie brzmią instrumenty oraz wokal. Prawda, że gra on bardziej średnicą, ale jak na dongla, to jeden z najlepiej grających sprzętów. Ze wszystkich testowanych na tym portalu jest nr 2: https://andyaudiovault.com/donglemadness/

Perul też go bardzo dobrze ocenił. Chociaż rozumiem, że każdy ma inny odbiór i wymagania. Może rzeczywiście kwestia wygrzania, ponoć przy R-2R to dosyć istotne.

Oczywiście idąc za radą samego Cayina, preferuje NOS, low gain i 3.5mm. Ja też słuchałem go na wireworld chroma (usb-c na usb-c), tego dorzucanego od Cayina nawet nie ruszałem, ale nie wiem na ile robi to różnice (na pewno linia zasilania jest oddzielona od reszty, a całość lepiej izolowana)

Mimo to zgadzam się, że lepiej pierw przetestować, jeśli jest możliwość.

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Artorias Tak jest właśnie w tym hobby, że raczej każdy ma różne źrodowisko odsłuchowe.

Porównujemy do innych źródeł i słuchamy na innych słuchawkach.

Każdy jest też różnie osłuchany.

 

RU6 grał o wiele naturalniej i szczegółowo niż telefon, ale "nerwowo" i nie pozwalał mi odprężyc się przy muzyce w dłuższych odsłuchach. Miał też super bas.

Jeśli ten dongel jest na drugim miejscu to już innego tego typu urządzenia nie kupie🙂

 

Też czytałem super dobrych opini w wątku o nim na zgranicznym forum audio, ale co jakiś czas zdarzały sie opinie właśnie o jego ofensywności.

Currawong też go dobrze zopiniował, ale to tylko sprawiło, że przestałem go oglądać, bo albo było sponsorowane, albo stara sie za bardzo nie krytykować, aby firmy go lubiały.

 

Tylko ostrzegam, bo mie zawiódł, ale jak się komuś jego granie  podoba i nie słyszy jego "wad" to super i mogę tylko pogratulować🙂

Dzięki za opinie👍

Edytowane przez NuYam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
49 minut temu, NuYam napisał:

Currawong też go dobrze zopiniował, ale to tylko sprawiło, że przestałem go oglądać, bo albo było sponsorowane, albo stara sie za bardzo nie krytykować

Myślę, że przesadzasz. Tobie niesiadł zgoda, ale czy użytkownicy przez ponad 170 stron tematu na headfi by wszyscy kłamali? :D Jednak praktycznie wszyscy sprzęt chwalą za "gładkość i analogowość" i ogólnie bardzo wysoką jakość brzmienia. Wszystkich raczej Cayin nie przekupił. Może wybitnie coś się u Ciebie nie sparowało z słuchawkami, albo masz bardzo duże wymagania, co do konkretnych aspektów w dźwięku. Sprzęt gra średnicą, więc jak słuchawki są w stylu harmanowym i nie ukrywają same z siebie niedoskonałości, to Cayin raczej też w tym za wiele nie pomoże. Jak słuchawki mają trochę wycofaną średnicę lub mniej natarczywe wokale, to wtedy moim zdaniem jest bardzo fajnie, Tutaj też wypadł bardzo dobrze (tak samo na kropka.audio): http://stereoikolorowo.blogspot.com/2022/04/cayin-ru6-przenosny-wzmacniacz.html

Jeśli z Cayinem są problemy, to i do większości sprzętu na rynku można się bardziej przyczepić. Chyba, że ktoś po prostu woli typowe zamulacze. U mnie dla odmiany Cayin gra najbardziej relaksująco i szczególnie podczas pracy przy komputerze się u mnie sprawdza. To jednak inne granie, niż delta-sigma. Przynajmniej ja to tak odbieram.

Oczywiście warto ostrzec, bo po to jest forum, tylko ostrożny byłbym z wyrokowaniem, czy z góry odradzaniem. Ja z niego jestem bardzo zadowolony. Chociaż nie ukrywam, że lepiej gra mi z zewnętrznym ampem oraz włączonym XSpace (poprawiona klarowność, lepsza bardziej holograficzna scena i delikatnie wycofane wokale)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Artorias

Tobie się podoba jego granie i ok.

Mi nie i też ok.

 

Może mi nie podpasował, bo to nie był mój pierwszy dac multibit. Miałem przed nim Tda1541 na lampach,tda1543, pcm63K, pcm1704K,Ad1864, ad1865, ad1862. Słuchałem też na elektrostatch, armaturach i orto.

 

Też chwaliłem go za analogowość, gładkość,wysoką jakość brzmienia, ale narzekam na jego  natarczywość, agresję i cyfrowość.

 

Pozdrawiam🙂

Edytowane przez NuYam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, barbal10 napisał:

Kup za to jakieś Last minute bo jak "małpia grypa" wejdzie na całego to znowu będziemy zamknięci.

Tylko tym razem jak nas zamkną to już nie będzie do czego wychodzić.

Ja napiszę tak. Kup sobie co sam chcesz. Po co pytasz innych co ty masz sobie kupić?

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności