Skocz do zawartości

Raspberry Pi jako audio streamer


Artorias

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lobuz1 napisał:

Może to najnowsza rewizja bo niedawno wjechało do sklepu.

Rewizja powinna być na płytce. Na tej foto co wrzucłiłem jest przy tym kodzie paskowym, ale na wierzchniej części płytki jest nadrukowana na PCB. Możesz podejrzeć, czy zmienili z 1.2 na coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się teraz tego rozbierać. Na pudełku jest 1.2, ale to Botland przykleja. Jaką masz temperaturę?

8ED1CAED-AE38-4C05-B58E-83EF6B132E12.jpeg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lobuz1 napisał:

Nie chce mi się teraz tego rozbierać. Na pudełku jest 1.2, ale to Botland przykleja. Jaką masz temperaturę?

Niestety, ja się jeszcze nie pochwaliłem, bo nie mam żadnego kabla, żeby przetestować czy w ogóle gra ^^ więc włączyłem na chwile, co prawda odpaliłem jakiś utwór, żeby sprawdzić czy się zacznie odtwarzanie (Ustawiłem Allo w konfiguracji). Niby piosenka leciała. Sprzęt wykryło poprawnie w audio info. Po 30 min w IDLE + trochę kopania po ustawieniach etc, mialem 49 stopni. Prawdziwa weryfikacja dopiero nastąpi :) A u Ciebie jak? No i napisz coś o tym, jak gra. Czy w ogóle słyszysz jakąś różnice i czy na plus/minus.

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Artorias napisał:

Niestety, ja się jeszcze nie pochwaliłem, bo nie mam żadnego kabla, żeby przetestować czy w ogóle gra ^^ więc włączyłem na chwile, co prawda odpaliłem jakiś utwór, żeby sprawdzić czy się zacznie odtwarzanie (Ustawiłem Allo w konfiguracji). Niby piosenka leciała. Sprzęt wykryło poprawnie w audio info. Po 30 min w IDLE + trochę kopania po ustawieniach etc, mialem 49 stopni. Prawdziwa weryfikacja dopiero nastąpi :) A u Ciebie jak? No i napisz coś o tym, jak gra. Czy w ogóle słyszysz jakąś różnice i czy na plus/minus.

Jest różnica bezdyskusyjna- tak na szybko to lepsza dynamika, gra to precyzyjniej, soczyściej, czyściej. Nie przełączałem się, nie porównywałem łeb w łeb, ale wczoraj słuchałem tego samego kawałka po usb i to mnie kuło w uszy- dzisiaj jest zdecydowanie lepiej.

Godzinę temu, Artorias napisał:

Rewizja powinna być na płytce. Na tej foto co wrzucłiłem jest przy tym kodzie paskowym, ale na wierzchniej części płytki jest nadrukowana na PCB. Możesz podejrzeć, czy zmienili z 1.2 na coś innego.

Znalazłem na stronie producenta- to 1.3.

CE81FB68-F956-4372-9BF4-14EF4D2CA9C1.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zychoo napisał:


 

 


Gdzie kupiłeś DigiOne w tej nowszej rewizji 1.3? Bo w Botlandzie widzę tylko v. 1.2.

Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
 

 

Właśnie kupiłem w Botlandzie z najnowszej dostawy bo wcześniej były niedostępne. Nie odkryli jeszcze, że mają wersję 1.3- naklejają na pudełku naklejkę informującą o wersji 1.2 i opis na stronie też jest błędny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lobuz1 napisał:

Ciekawe co zmienili.

Wymienili kondensatory na większe :D Ciekawe czy cięcie kosztów, czy może jakaś poprawa żywotności.

Wróciłem z Auchana, bo miałem nadzieję, że zakupie tam jakiś kabelek pod Allo i guzik. Pusty przejazd. Chociaż kupiłem parę ostrych sosów na próbę i będę dzisiaj wypalał smutki.

W zasadzie te duże kondensatory na odwrocie całkowicie by mi pokrzyżowały plany. To ile miałem wczoraj zabawy, żeby zrobić to dokładnie, tak jak chciałem, to szkoda gadać. Mógłbym pracę inżynierską z tego napisać. A i tak miałem bardzo dużo szczęścia, bo uratowało mnie kilka tulejek i dystansów, których standardowo nie ma, ale mialem pozostałości z innych akcesoriów. W zasadzie to musiałem trochę inaczej zrobić, niż pierwotnie zakładałem, bo wtyk BNC od spodu oraz te mniejsze kondensatory były i tak niebezpiecznie blisko radiatora. Z Hifiberry Digi by tego problemu nie było.

Jutro już do paczkomatu przywędruje kabelek BNC -> RCA, żeby tylko sprawdzić czy działa, zanim mp3store sprowadzi mi coś przyzwoitego.

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Artorias napisał:

Wymienili kondensatory na większe :D Ciekawe czy cięcie kosztów, czy może jakaś poprawa żywotności.

Wróciłem z Auchana, bo miałem nadzieję, że zakupie tam jakiś kabelek pod Allo i guzik. Pusty przejazd. Chociaż kupiłem parę ostrych sosów na próbę i będę dzisiaj wypalał smutki.

W zasadzie te duże kondensatory na odwrocie całkowicie by mi pokrzyżowały plany. To ile miałem wczoraj zabawy, żeby zrobić to dokładnie, tak jak chciałem, to szkoda gadać. Mógłbym pracę inżynierską z tego napisać. A i tak miałem bardzo dużo szczęścia, bo uratowało mnie kilka tulejek i dystansów, których standardowo nie ma, ale mialem pozostałości z innych akcesoriów. W zasadzie to musiałem trochę inaczej zrobić, niż pierwotnie zakładałem, bo wtyk BNC od spodu oraz te mniejsze kondensatory były i tak niebezpiecznie blisko radiatora. Z Hifiberry Digi by tego problemu nie było.

Jutro już do paczkomatu przywędruje kabelek BNC -> RCA, żeby tylko sprawdzić czy działa, zanim mp3store sprowadzi mi coś przyzwoitego.

To wrzuć jakieś fotki z tych zmagań. Kabelek rozumiem kupiłeś odpowiedni 75ohm. Układy też wyglądają na zmienione. Może usprawnienia a może problem z komponentami i trzeba użyć coś innego, kto wie. Wiem jak to wygląda bo pracuję dla producenta sterowników i systemów montażowe do przemysłu i na jeden model trzeba czekać aktualnie 23 tygodnie. Producenci muszą być elastyczni.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lobuz1 napisał:

To wrzuć jakieś fotki z tych zmagań. Kabelek rozumiem kupiłeś odpowiedni 75ohm. Układy też wyglądają na zmienione. Może usprawnienia a może problem z komponentami i trzeba użyć coś innego, kto wie. Wiem jak to wygląda bo pracuję dla producenta sterowników i systemów montażowe do przemysłu i na jeden model trzeba czekać aktualnie 23 tygodnie. Producenci muszą być elastyczni.

Tak, kabelek kupił 75ohm, ale dzięki za uważność.

Jutro opiszę i wrzucę parę fotek. Na razie nie mając pewności, że da mi w ogóle dźwięk na słuchawki, to wolę jeszcze się wstrzymać.

 

4 godziny temu, Zychoo napisał:

Eeeehhh, jestem w sumie zadowolony z Hifiberry, ale kusi mnie, żeby zobaczyć - właściwie posłuchać - jak zabrzmi to DigiOne :)

No nie ma się co dziwić, trochę hajp nakręcamy :D

 

Ja po całej tej walce z montażem ciesze się, że jednak wybrałem Allo, bo mogę mieć jednocześnie dwa moje DACi podpięte bez straty jakości względem połączenia Toslink (Dostępnego w Hifiberry). No i jak wspomniałem, jak już zakupiłem, to później zacząłem trafiać na tego typu wypowiedzi. Tyle, że HifiberryOS już wtedy odpada.

 

image.png

 

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slucham cały dzień i jestem pod wrażeniem. To musi zagrać, więc spokojna Twoja rozczochrana- wystraczy wybrać Allo w ustawieniach Moode. Na Volumio też bez problemu.

Sygnał z RCA i BNC jest wysyłamy równolegle, w tym samym Rzeczywiście świetna sprawa- pod rca mam podpięty stacjonarny dac a pod bnc podpinam mobilne sprzęty na 3m kablu: Modźo i Oriolus z żółtej walizeczki. 😀

9EF3608F-E142-44DB-A839-570673A23E97.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobuz1 Ustawione mam tak samo, ale dzięki :D Przynajmniej wiem, że nie muszę nic zmieniać. Mam nauczkę, chciałem sobie od razu lepszy kabelek ogarnąć, a trzeba bylo od razu po zamówieniu Allo, wziąć pierwszy lepszy, byleby był i czekał. Mam nadzieję, że do paczkomatu wpadnie do południa. Ale jutro będzie testowanko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Artorias napisał:

@lobuz1 Ustawione mam tak samo, ale dzięki :D Przynajmniej wiem, że nie muszę nic zmieniać. Mam nauczkę, chciałem sobie od razu lepszy kabelek ogarnąć, a trzeba bylo od razu po zamówieniu Allo, wziąć pierwszy lepszy, byleby był i czekał. Mam nadzieję, że do paczkomatu wpadnie do południa. Ale jutro będzie testowanko :D

Czekanie jest trudne w takiej sytuacji- dlatego zakupiłem wcześniej kabelek i dokupiłem wczoraj fajny adapter Viablue bnc-rca 😀

Jaki docelowy kabel zakupiłeś?

Mam w sumie 3 rodzaje: Oyaide, Neotech i Mogami dla mobilnych.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lobuz1 napisał:

Jaki docelowy kabel planujesz zakupić?

Potrzebuje dwóch w sumie i uznałem, że wybiorę Chord Clearway prawdopodobnie w wersji RCA/BNC -> 3.5mm spdif (Gryphon) oraz Cardas Parsec (BNC/RCA -> RCA) dla mojego TEACa

Z tym, że Chorda raczej na pewno, bo nie ma za bardzo alternatywy jak chodzi o 3.5mm spdif, a on zebrał bardzo dobre opinie, a z Cardasem się waham, bo jeszcze rozważałem Oyaide, które ponoć w swojej półce grają bardzo dobrze. Na razie wygrał zielony kolor oplotu w Cardasie ^^ ale sprawa jeszcze tutaj nie przesądzona (Zależy co mi odpiszą z salonu, w kwestii dostępności itd). Na ten moment niestety niewiele wiadomo i muszę uzbroić się w cierpliwość.

Ponoć oba te kable są też w wariantach z BNC, ale na potwierdzenie tej informacji też czekam, bo brak jednej opcji z automatu wyklucza drugą.

Edytowane przez Artorias
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Artorias napisał:

Potrzebuje dwóch w sumie i uznałem, że wybiorę Chord Clearway prawdopodobnie w wersji RCA/BNC -> 3.5mm spdif (Gryphon) oraz Cardas Parsec (BNC/RCA -> RCA) dla mojego TEACa

Z tym, że Chorda raczej na pewno, bo nie ma za bardzo alternatywy jak chodzi o 3.5mm spdif, a on zebrał bardzo dobre opinie, a z Cardasem się waham, bo jeszcze rozważałem Oyaide, które ponoć w swojej półce grają bardzo dobrze. Na razie wygrał zielony kolor oplotu w Cardasie ^^ ale sprawa jeszcze tutaj nie przesądzona (Zależy co mi odpiszą z salonu, w kwestii dostępności itd). Na ten moment niestety niewiele wiadomo i muszę uzbroić się w cierpliwość.

Ponoć oba te kable są też w wariantach z BNC, ale na potwierdzenie tej informacji też czekam, bo brak jednej opcji z automaty wyklucza drugą.

Lubię Oyaide, ma fajne rodowane wtyki ze srebrem.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, testuję moode. Słucham plików z SSD podłączonym po USB 3.0. Czasami przerywa mi piosenkę na kilka sekund. Powinienem pozmieniać coś w opcjach bufora audio? Mam RPi 4 2GB RAM. Pamięć zajęta 213 MB, więc raczej więcej nie potrzeba. Temperatura 49°C. 

Volumio czasami mi przerywało, ale tylko wtedy, gdy przeglądałem zawartość dysku i próbowałem zmienić utwór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jarzyna napisał:

Panowie, testuję moode. Słucham plików z SSD podłączonym po USB 3.0

Sprawdź z jaką przepustowością działa Ci dysk po USB 3.0, bo jest jakiś problem z protokołem i czasami RPI ogranicza prędkość do śmiesznych wartości mierzonych w kilobajtach ... Da się to w miarę prosto naprawić. Szmalu radzi:

 

Edytowane przez Artorias
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną malinę 3b+. Może tak zapakować tam taki kapelusik? Co myślicie bo recenzji nie znalazłem? Powinien działać też z Hifiberry OS bo to ten sam standard jak wynika z opisu.

https://www.audiophonics.fr/en/dac-and-interfaces-for-raspberry-pi/audiophonics-digipii2s-digital-interface-wm8804g-for-raspberry-pi-spdif-i2s-tcxo-p-15821.html

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, lobuz1 napisał:

Mam jeszcze jedną malinę 3b+. Może tak zapakować tam taki kapelusik? Co myślicie bo recenzji nie znalazłem? Powinien działać też z Hifiberry OS bo to ten sam standard jak wynika z opisu.

Ja myślę, że jak Ci się chce sprawdzać i porównywać, to czemu nie. Nikt nie powiedział, że Allo jest bezkonkurencyjne (zakładając ten pułap cenowy).

Zastanawia mnie ten port HDMI, coś mi się obiło, że są sprzęty, które mają jakiś protokół LVDS, ale kompletnie nie mam pojęcia, jak i po co tego używa. HDMI ma największą przepustowość i np do tych wszystkich Atmosów jest używane, ale czy przy standardowym DAC/AMP ma to jakieś zastosowanie, to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Artorias napisał:

Ja myślę, że jak Ci się chce sprawdzać i porównywać, to czemu nie. Nikt nie powiedział, że Allo jest bezkonkurencyjne (zakładając ten pułap cenowy).

Zastanawia mnie ten port HDMI, coś mi się obiło, że są sprzęty, które mają jakiś protokół LVDS, ale kompletnie nie mam pojęcia, jak i po co tego używa. HDMI ma największą przepustowość i np do tych wszystkich Atmosów jest używane, ale czy przy standardowym DAC/AMP ma to jakieś zastosowanie, to nie mam pojęcia.

Mam właśnie dac smsl m400 z takim złączem, więc mógłbym podłączyć i to mnie zaciekawiło. Wygląda też ciekawie, ale zobaczymy bo nie mam ciśnienia i to może być taki kaprys jeśli się na coś zdecyduję do drugiej malinki.

 

 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w końcu przetestować Allo i mogę ogłosić pełny sukces, jak chodzi o budowę streamera. Choć nie obyło się bez chwil zwątpienia,
zrezygnowania, złości itd, ale finalnie warto było. Miałem sporo zabawy, która po czasie będę ciepło wspominać.

Pierwszy problem, jaki zauważyłem i w zasadzie jeszcze zanim finalnie sprzęt odebrałem, to dość niskie położenie wtyku BNC i całość wlutowana
w taki sposób, że była obawa, że radiator który planowałem zamontować, będzie stykał się z tym lutem, co mogłoby nie skończyć się dobrze.
Drugą sprawą były kondensatory na spodzie, które wcześniej przeoczyłem, a jednak wystawały na te parę minimetrów, co również mogłoby się przykro
dla nich skończyć, jeśli odstęp od radiatora okazałby się zbyt mały. Na domiar złego radiator nie chciał idealnie płasko przylegać do płytki.
Po chwili konsternacji sprawdziłem, czy mam cieńsze termopady, bo może zamontowałem z innego zestawu i faktycznie znalazłem cieńsze i dało to
nadzieję, że może jakoś to Allo się upchnie.
Mimo wszystko ryzyko było zbyt duże, bo nawet po dociśnięciu radiatora, komponenty Allo były zbyt blisko (1-2 mm), a nawet nie byłem pewny, czy
na pewno się coś nie styka.
Wymyśliłem więc taki patent, że od spodu Allo we wszystkich otworach zamontowałem najkrótsze tulejki z gwintem, a od góry Allo dałem dłuższe,
żeby móc od góry przykręcić je do obudowy. Dzięki temu Allo przez tulejki dociskało radiator i stabilizowało konstrukcje.
Tylko taki manewr sprawił, że było wyżej, niż przewidział producent (gniazdko wchodziło troszkę za połowę pinów). Mimo wszystko jak podpiąłem RPI,
to Allo dostało zasilanie, więc to dało mi nadzieję, że może ten pomysł nie jest głupi.

 

radiator.jpg

Tutaj radiator tylko poglądowy. Allo zamontowane jest pomiędzy tymi tulejkami. (to ten dystans na samej górze, mnie uratował)

 

Później wziąłem pilniki do metalu i zacząłem rzeźbę, żeby wyjścia przeznaczone pod Hifiberry Digi, jakoś dostosować do Allo.
Tutaj oszczędzę dłuższego opis, bo zajęło to kilka godzin, dłonie mi odpadały, ale z efektu bylem zadowolony. Tylko pojawiło się pytanie.
Czy aby na pewno te wyjścia, które rzeźbiłem są na odpowiedniej wysokości. Tu w zasadzie milimetr lub dwa mogą przesądzić, że Allo się nie włączy.

Oczywiście górnej części nie dało się zamontować, na RPI z założonym Allo. Trzeba było pierw zamontować Allo do górnej części obudowy,
a później założyć ją tak, by trafic slotem w piny GPIO. Czyli na ślepo, licząc, że nic się nie pognie ani nie uszkodzi.
Tutaj po kilku godzinach ciężkiej pracy i finalnym założeniu obudowy, tak by wszystko się dobrze spasowało, okazało się, że Allo nie działa ^^
Z niedowierzaniem próbowałem kilka razy i ciągle to samo. Nie pali się ani nic. Zastanawiałem się czy nic nie uszkodziłem, bo samo wepchnięcie tego
do górnej części narażało go na uszkodzenie. A musiałem to zrobić kilka razy, jak sprawdzałem czy wyjścia są odpowiednio spiłowane.

 

wyjścia.jpg

 

W sumie zrezygnowany i już bliski poddania wpadłem na to, że może Allo przy próbie wpięcia jest od strony wtyku GPIO wypychane do góry,
bo gwint od górnej tulejki ma dobre kilka mm długości i przez to nakładka nie siedzi sztywno w jednej pozycji, a od strony pinów można ją podnieść.
Zauważyłem, że mam plastikowe nakładki (sam nie wiem skąd, ale okazały się kluczowe), więc nałożyłem je na gwint,
a dopiero potem zamontowałem w obudowie górnej, dzięki temu Allo już nie miało pola manewru, bo z jednej strony siedziało w wyjściach na złącza,
a z drugiej dodatkowe dystanse ograniczyły ruch praktycznie do 0, na szczęście część gwintu wystawało z obudowy,
wiec mogłem nakręcić malutkie nakładki nad obudową. Chwila prawdy. Założyłem. Wszystko musiało siąść idealnie,
bo chociaż drobne niespasowanie w obudowie zakrywało port zasilający. Włączam i tu niespodzianka ... działa ^^

W zasadzie miałem dużo szczęścia, że wyciąłem to tak, że nakładka znalazła się na idealnej wysokości. Dodatkowo, że miałem te dystanse plastikowe
oraz, że nakładka nie musi być wpięta do samego końca (to było równie kluczowe). Dzięki czemu udało się

  • Zastosować porządną metalową obudowę, która pomaga w odbieraniu ciepła, dość dobrze chroni przed kurzem oraz w jakimś stopniu przed EMI/RFI.
  • Zastosować radiator (ten niższy, co tu kiedyś wrzucaliśmy), który posiada dość sporą powierzchnię do odbierania ciepła
  • Zachować odpowiedni dystans pomiędzy nakładką, a radiatorem
  • Zastosować lepszego HATa z niekompatybilną obudową.
  • Wszystko jest stabilne i dobrze spasowane (nie licząc otworów na złącza, których idealnie się nie dało przy tej konstrukcji)
  • Zachować odpowiednio niskie temperatury (Aktualnie po kilku godzinach grania, nie przekraczających 56 stopni)
  • Zbudować uniwersalny streamer, który posiada zarówno całkiem niezłe wyjścia USB (Zwłaszcza 2.0), jak i bardzo fajną jakość po Coaxial/BNC
  • Całość zasilić tylko jednym nisko szumowym i markowym zasilaczem (iFi iPowerX)

Osobiście nie polecam nikomu takiej zabawy. Było wiele momentów, gdzie nakładka została poddana próbie wytrzymałościowej i równie dobrze
mogłem ją uwalić w zasadzie na każdym etapie zabawy, no ale operacja się powiodła. Pacjent żyje i ma się dobrze.
A to już w akcji, ze streamerem jako sercem systemu.

 

final_streamer.jpg

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2022 o 21:37, Artorias napisał:

Sprawdź z jaką przepustowością działa Ci dysk po USB 3.0, bo jest jakiś problem z protokołem i czasami RPI ogranicza prędkość do śmiesznych wartości mierzonych w kilobajtach ... Da się to w miarę prosto naprawić. Szmalu radzi:

Dzięki, wygląda na to, że działa. Miałem 34 kbps a teraz jest 174 Mbps.

Ostatnio bibliotekę mi skanowało cały dzień, a teraz kilka minut 🙂

Edytowane przez jarzyna
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Artorias napisał:

Ja myślę, że jak Ci się chce sprawdzać i porównywać, to czemu nie. Nikt nie powiedział, że Allo jest bezkonkurencyjne (zakładając ten pułap cenowy).

Zastanawia mnie ten port HDMI, coś mi się obiło, że są sprzęty, które mają jakiś protokół LVDS, ale kompletnie nie mam pojęcia, jak i po co tego używa. HDMI ma największą przepustowość i np do tych wszystkich Atmosów jest używane, ale czy przy standardowym DAC/AMP ma to jakieś zastosowanie, to nie mam pojęcia.

Wymieniłem dzisiaj kilka maili z Audiophonics- odpowiadają błyskawicznie, mają rewelacyjną obsługę. Okazuje się, że:

- karta ma izolację galwaniczną spdif

- może być zasilana z rpi lub mieć oddzielne „czyste zasilanie” (ustawia się zworkami)

- jest to standard hifiberry jeśli chodzi o kompatybilność, ale nie sprawdzili czy działa z Hifiberry Os (na papierze podobno tak)

- po i2s lvds (gniazdo hdmi) można wycisnąć do 32/384khz


Wygląda kozacko a ja jestem ciekawski, więc tak to się skończyło (może zastosuję otwarta obudowę a kartę przykręcę do górnej jej części, chyba że przerobię ten niski radiator i do niego ją zamocuję)…

 

 

 

F4D4F355-6868-40FC-84B6-6F4476C17745.jpeg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lobuz1 napisał:

a ja jestem ciekawski, więc tak to się skończyło

No to witaj w klubie :D A to w sumie jak się skończyło? Wypytałeś, czy kupiłeś już? W zasadzie to u mnie nie wiele by ta nakładka dała, bo ja nie mam DACa z i2s, ale skoro Ty masz możliwość wpięcia, to możesz przetestować. Ciekaw jestem jak by wypadło na tle Allo. Nie sądzę, żeby tutaj były duże różnice, ale czysto teoretycznie i2s to najlepszy typ połączenia, z tego co się orientuje. Szkoda, że tak mało DAC/AMP ma to wejście.

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności