Skocz do zawartości

Zabierz swoje ciężkie do napędzenia słuchawki razem ze sobą w podróży z tymi mobilnymi dac/ampami !!


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Hej, mam dla was ciekawe rozwiązanie. Jeżeli nie możecie się rozstać ze swoimi stacjonarnymi słuchawkami a chcecie być mobilni to te 3 produkty są dla was!

1. CHORD MOJO 2

Po 7 latach doczekaliśmy się kontynuacji Mojo. Nowości 2 generacji to autorski układ dsp pozwalający regulować  sygnature w 4 zakresach o +-9dB, nowe wejście USB-C, lepszą baterie i ładowanie. no i oczywiście znacznie poprawiona jakość dzwięku. Mojo 2 jest w pełni wstecznie kompatybilny z bezprzewodowym akcesorium Poly. Mojo 2 posiada także opcje crossfeed czyli mieszania kanałów stereo w celu zbliżenia dźwięku do tego prezentowanego przez kolumny i monitory.

Mojo 2 jest mobilnym i kompaktowym wzmacniaczem ale pozwala na napędzenie bardziej wymagających słuchawek. Paruję się świetnie z  Beyerdynamic dt 1990 pro, Hifiman Sundara czy Sennheiser HD 600.

2. IFI AUDIO XDSD GRYPHON

Ten przetwornik DAC/AMP słuchawkowy oferuje dodatkowe zbalansowane połączenie 4.4mm o dużej mocy z gama różnych unikalnych funkcji zmieniających dźwięk kolejno:

XSpace  powiększa scenę dźwiękową Twojej muzyce.

 

XBass II dodaje brakujących basów słuchawkom z otwartym tyłem lub nagraniom, które potrzebują ich więcej. W XBass II możesz wybrać opcję: „Bass” i/lub „Presence”, dzięki czemu wyższe częstotliwości średnich tonów zostaną ponownie poprawnie dodane do Twoich ulubionych nagrań.

 

iEMatch – możliwość dostosowania impedancji wyjściowej urządzenia do słuchawek, eliminując tym nieprzyjemny szum.

 

W przypadku źródeł cyfrowych, użytkownicy mogą wybierać pomiędzy trzema unikalnymi filtrami cyfrowymi za pośrednictwem menu ekranowego: Bit-Perfect, Standard i GTO (Gibbs Transient Optimised), z których każdy ma precyzyjny wpływ na dźwięk.

• Oddzielne stopnie Bluetooth + DAC + wzmacniacz: każdy zoptymalizowany pod kątem maksymalnej wydajności

• Źródła cyfrowe przez USB, S/PDIF lub Bluetooth

• Źródła analogowe przez wejścia 4,4 mm lub 3,5 mm

Jest to urządzenie dla ludzi szukających szerokich możliwości personalizacji finalnego dźwięku.

3. Earmen TR-AMP 

Najprostszy i najbardziej budżetowy produkt z dzisiejszego zestawienia.

Jego unikalna cechą są 2 wyjścia niezbalansowane 3,5mm i 6,3mm co pozwala podłączyć każde niezbalansowane słuchawki bez konieczności używania przejściówek. To proste urządzenie oferuję świetny dźwięk jak za swoją cenę jednak jeżeli macie na to budżet warto dopłacić do mojo2 albo gryphona ;).

 

Zapraszam do testów i porównań w sklepie w Łodzi :) 

 

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac/chord/2022030181172103113/5060295370887/chord-mojo-2-plus-300zl-na-sluchawki

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac/ifi-audio/2021591117575012451/5081313081875/ifi-audio-xdsd-gryphon-bezprzewodowy-zbalansowany-dac-amp

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac/earmen/2020120870732213153/8606108569221/earmen-tr-amp-mqa-dac-amp

1651831781049.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Gryfon robi za stacjonarnego AMPa oraz ogólnie jako kombajn do wszystkiego. Do moich słuchawek, jest więcej niż wystarczający (z 4.4mm). A jak to brzmi ..  :) Wszystkie te sprzęty to pokaz jak technologia idzie do przodu. Małe a mocarne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności