Skocz do zawartości

FiiO M11 Pro, TANSIO MIRAI Land, Tripowin x HBB Mele i inne


SeagaL

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Czas się pozbyć nadmiaru sprzętu. Dał mi dużo radości, niech teraz cieszy kogoś innego. Jestem dosyć specyficznym audiomaniakiem: o całą swoją kolekcję bardzo dbam, korzystam z każdego sprzętu tylko i wyłącznie w domu, od wyjęcia z pudełka do teraz utrzymuję stan. Kupując ode mnie masz pewność, że wszystko jest jak nowe. Nie palę papierosów, nikt u mnie w domu też, nie posiadam zwierząt.

 

Jeśli pojawią się w głowie jakieś pytania - zapraszam serdecznie do kontaktu.

Jestem otwarty na negocjacje.

 

1. FiiO M11 Pro (jak nowy)

 

Już nieprodukowany, niedostępny w sprzedaży. Oparty na bardzo chwalonym, legendarnym podwójnym układzie DAC AK4497EQ (na architekturze AKM VELVET AUDIO) i podwójnych wzmacniaczach THX AAA-78 w pełni zbalansowanej konfiguracji.
Android bez ograniczeń, można instalować wszystko co dusza zapragnie.
64GB pamięci wbudowanej + do 2TB rozszerzalnej kartami pamięci.
Wyjścia 2.5mm/3.5mm/4.4mm.

 

Stan - jak nowy, od wyjęcia z pudełka się nie zmienił. Bardzo dbam o wszystko, żeby przyszły nabywca mógł cieszyć się sprzętem w identycznym stanie jak prosto ze sklepu. Od momentu wyjęcia z pudełka trafił do etui. Na tylnej obudowie cały czas jest fabryczna folia zabezpieczająca. Słuchany sporadycznie, tylko i wyłącznie w domu. Bateria trzyma jak nowa.
Kupiony 1.12.2020 r. w mp3store, więc zostało jeszcze ponad 7 miesięcy gwarancji. Nigdy nie sprawiał żadnych problemów, wszystko działa jak należy.

 

Zawartość: FiiO M11 Pro, paragon i pudełko łącznie ze wszystkimi akcesoriami, które były w zestawie od producenta.

 

Cena: 2500 zł (dla osoby zainteresowanej zestawem FiiO M11 Pro + Etui FiiO SK-M11 PRO Leatherette Case przewiduję zniżkę)
Koszt wysyłki: gratis
Możliwość odbioru osobistego w Warszawie lub wysyłka paczkomatem/kurierem InPost.

 

1460048281_FiiOM11Pro_2.thumb.jpg.e5fa15220f579c168ec745edef2be536.jpg

 

2. Etui FiiO SK-M11 PRO Leatherette Case (jak nowe)

 

Już nieprodukowany, niedostępny w sprzedaży. Najnowsza wersja, po niej zakończono produkcję. Od poprzedniej wersji różni się tym, że dół etui jest zabudowany skórą, a uchyla się z boku, aby było łatwiej wsadzać i wyjmować kartę pamięci bez potrzeby wyjmowania całego odtwarzacza. Dużo wygodniejsze rozwiązanie.

 

Stara wersja wyglądała tak:
https://fiio.pl/produkt/fiio-sk-m11-pro-leatherette-case/

 

Stan - jak nowy, od wyjęcia z pudełka się nie zmienił. Użytkowany z moim FiiO M11 Pro tylko w domu, sporadycznie. Nie ma absolutnie żadnych uszkodzeń ani śladów użytkowania.
Kupiony na AliExpress.

 

Zawartość: pudełko producenta.

 

Cena: 200 zł (dla osoby zainteresowanej zestawem FiiO M11 Pro + Etui FiiO SK-M11 PRO Leatherette Case przewiduję zniżkę)
Koszt wysyłki: 12 zł
Możliwość odbioru osobistego w Warszawie lub wysyłka paczkomatem/kurierem InPost.

 

1485888143_FiiOSK-M11PROLeatheretteCase.thumb.jpg.1e5e495824ad0a3bce46a6e714e89e60.jpg

 

3. ThieAudio Oracle (jak nowe) - SPRZEDANE

 

1DD + 2BA + 2EST

 

Kapitalna pozycja, jedne z najlepszych IEM jakie słuchałem. Równe granie z piękną sceną, dużą ilością powietrza i dynamiką. Do tego piękne faceplate - prawdziwe dzieło sztuki.

 

Stan - jak nowe, od wyjęcia z pudełka się nie zmienił. Bardzo dbam o wszystko, żeby przyszły nabywca mógł cieszyć się sprzętem w identycznym stanie jak prosto ze sklepu. Słuchane sporadycznie, tylko i wyłącznie w domu.
Kupione 25.11.2021 r. w Linsoul Audio w Hongkongu, więc zostało jeszcze ponad 7 miesięcy gwarancji. Nigdy nie sprawiały żadnych problemów, działają jak należy.

 

Wersja: 2.5mm z dwoma dodatkowymi adapterami na 3.5mm i 4.4mm
Zawartość: ThieAudio Oracle i pudełko łącznie ze wszystkimi akcesoriami, które były w zestawie od producenta. Tipsy nieużywane.

 

Oracle nie są dostępne "magazynowo" na stanie, każda sztuka jest robiona na zamówienie. Normalny czas oczekiwania to około miesiąca. U mnie - dostępne od ręki.

 

Cena sklepowa: 539$, tj. około 2391 zł + VAT = 2940,93 zł
Cena u mnie: SPRZEDANE
Koszt wysyłki: gratis
Możliwość odbioru osobistego w Warszawie lub wysyłka paczkomatem/kurierem InPost.

 

31209032_ThieAudioOracle_2.thumb.jpg.8ae26a7866fc5271619adcc5204d4242.jpg

 

4. TANSIO MIRAI Land (jak nowe)

 

1DD + 3BA + 2EST

 

Świetne, rozdzielcze brzmienie, z wyjątkowej jakości subtelnym subbasem i oszałamiającą średnicą. Góra zachowawcza, delikatna i niezwykle przyjemna, bez żadnych odchyłów.
Posiadają przełącznik strojenia, tzw. Tuning Switch, którym można zmieniać charakter brzmienia i koncentrację na poszczególnych zakresach dostosowując granie do swoich preferencji.

 

Stan - jak nowe, od wyjęcia z pudełka się nie zmienił. Bardzo dbam o wszystko, żeby przyszły nabywca mógł cieszyć się sprzętem w identycznym stanie jak prosto ze sklepu. Słuchane sporadycznie, tylko i wyłącznie w domu.
Kupione w Penon Audio w Hongkongu, jeszcze na gwarancji. Nigdy nie sprawiały żadnych problemów, działają jak należy.

 

Świetnie się zgrywają z kablem Penon PAC480, który je "otwiera", dodaje przestrzeni, lepiej kontroluje dolny zakres i nadaje średnicy wręcz odurzającego charakteru (kabel również mam do sprzedania)

 

Wtyczka 3.5mm (tylko takie są dostępne)
Zawartość: TANSIO MIRAI Land i pudełko łącznie ze wszystkimi akcesoriami, które były w zestawie od producenta. Kabel nieużywany, tipsy nieużywane.

 

Cena sklepowa: 599$, tj. około 2657 zł + VAT = 3268,11 zł
Cena u mnie: 2300 zł (dla osoby zainteresowanej zestawem TANSIO MIRAI Land + Kabel Penon PAC480 przewiduję zniżkę)
Koszt wysyłki: gratis
Możliwość odbioru osobistego w Warszawie lub wysyłka paczkomatem/kurierem InPost.

 

513940631_TANSIOMIRAILand_2.thumb.jpg.7474a6a56bf1ccdaa37fb310a68a33b8.jpg

 

5. Kabel Penon PAC480 / 2pin / 2,5mm (jak nowy)

 

OCC/Posrebrzana miedź monokrystaliczna
Wtyczki mosiężne pokryte miedzią, wtyk 2.5mm pozłacana miedź
Długość - 1,2m
https://penonaudio.com/pac480-iem-cable.html

 

Stan - jak nowy, od wyjęcia z folii się nie zmienił, używany kilka razy, tylko i wyłącznie w domu. Bardzo dbam o wszystko, żeby przyszły nabywca mógł cieszyć się sprzętem w identycznym stanie jak prosto ze sklepu.
Kupiony w Penon Audio w Hongkongu. Nigdy nie sprawiał żadnych problemów, działa jak należy.

 

Świetnie się zgrywa z TANSIO MIRAI Land, "otwiera" je, dodaje przestrzeni, lepiej kontroluje dolny zakres i nadaje średnicy wręcz odurzającego charakteru.

 

Wtyczka 2.5mm zbalansowana
Zdjęć nie robiłem, kabel jest jak nowy, jednak jakby ktoś chciał to zrobię na życzenie.

 

Cena sklepowa: 50$, tj. około 221 zł + VAT = 271,83 zł
Cena u mnie: 220 zł (dla osoby zainteresowanej zestawem TANSIO MIRAI Land + Kabel Penon PAC480 przewiduję zniżkę)
Koszt wysyłki: gratis
Możliwość odbioru osobistego w Warszawie lub wysyłka paczkomatem/kurierem InPost.

 

6. Unique Melody 3DT (jak nowe) - SPRZEDANE

 

3DD na stronę. Niespotykana konstrukcja z niesamowitym, niezwykle spójnym i muzykalnym strojeniem. Nie są przebasowione jak mogła by sugerować konfiguracja przetworników. Grają lekko, płynnie, relaksująco, dosłownie malują dźwiękiem.
Połączenie pięknej niebieskiej żywicy ze stabilizowanym drewnem, moim zdaniem najładniejsza wersja jaka wyszła.

 

Stan - jak nowe, od wyjęcia z pudełka się nie zmienił. Bardzo dbam o wszystko, żeby przyszły nabywca mógł cieszyć się sprzętem w identycznym stanie jak prosto ze sklepu. Słuchane sporadycznie, tylko i wyłącznie w domu.
Kupione w MusicTeck w USA. Nigdy nie sprawiały żadnych problemów, działają jak należy.

 

Wtyczka 3.5mm (tylko takie są dostępne)
Zawartość: Unique Melody 3DT i pudełko łącznie ze wszystkimi akcesoriami, które były w zestawie od producenta. Tipsy nieużywane.

 

Cena sklepowa: 319$ + 50$ wysyłka z USA, tj. około 1638 zł + VAT = 2014,74 zł (+ cło, nie pamiętam ile było)
Cena u mnie: SPRZEDANE
Koszt wysyłki: gratis
Możliwość odbioru osobistego w Warszawie lub wysyłka paczkomatem/kurierem InPost.

 

1146239241_UM3DT.thumb.jpg.8bec3ead685d929110afe0b39d12e184.jpg

 

7. Tripowin x HBB Mele - niebieskie (jak nowe)

 

1DD grafenowy

 

Świetna pozycja za bardzo dobrą cenę. Strojone przez znanego recenzenta Hawaii Bad Boy.

 

Stan - można śmiało powiedzieć, że nowe. Tylko otworzyłem pudełko, posłuchałem może z 15 minut sprawdzając czy jest wszystko w porządku, przejrzałem zawartość i spakowałem wszystko ponownie.
Kupione w sklepie DD-Audio Store (Linsoul Audio) na AliExpress.

 

Wtyczka 3.5mm (tylko takie są dostępne)
Zawartość: Tripowin x HBB Mele i pudełko łącznie ze wszystkimi akcesoriami, które były w zestawie od producenta. Tipsy nieużywane.

 

Cena sklepowa: 50$, tj. około 221 zł + VAT = 271,83 zł
Cena u mnie: 220 zł
Koszt wysyłki: gratis
Możliwość odbioru osobistego w Warszawie lub wysyłka paczkomatem/kurierem InPost.

 

1517405000_TripowinxHBBMele.thumb.jpg.0dd3772482f521e875d546a05fe38fdb.jpg

 

8. ISN Audio EST50 (jak nowe) - SPRZEDANE

 

1DD + 2BA + 2EST

 

Przepięknie wykonane faceplate w odcieniach pomarańczowego drewna, jedne z najlepiej wykonanych IEM jakie widziałem. Bardzo dopracowane, istne dzieło sztuki.

 

Niezwykle przyjemne, muzykalne brzmienie z dynamicznym, podbitym subbasem i lekko ocieplonym midbasem. Średnica bardzo ładnie zaznaczona. Góra spokojna, nie narzucająca się, z odpowiednim blaskiem, nic nie kłuje. Duża scena z dobrą separacją, typowa szkoła ISN Audio.

 

Stan - jak nowe, od wyjęcia z pudełka się nie zmienił. Bardzo dbam o wszystko, żeby przyszły nabywca mógł cieszyć się sprzętem w identycznym stanie jak prosto ze sklepu. Słuchane kilka razy, tylko i wyłącznie w domu.
Kupione w Penon Audio w Hongkongu, jeszcze na gwarancji. Nigdy nie sprawiały żadnych problemów, działają jak należy.

 

Wtyczka 2.5mm
Zawartość: ISN Audio EST50 i pudełko łącznie ze wszystkimi akcesoriami, które były w zestawie od producenta. Tipsy nieużywane.

 

Cena sklepowa: 459$, tj. około 2022 zł + VAT = 2487,06 zł
Cena u mnie: SPRZEDANE
Koszt wysyłki: gratis
Możliwość odbioru osobistego w Warszawie lub wysyłka paczkomatem/kurierem InPost.

 

1813808184_ISNAudioEST50_5.thumb.jpg.64c071284d4658da69c9e273b20ea39f.jpg

Edytowane przez SeagaL
Sprzedaż ISN Audio EST50
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • SeagaL zmienił(a) tytuł na FiiO M11 Pro, ThieAudio Oracle, TANSIO MIRAI Land, Unique Melody 3DT, ISN Audio EST50, Tripowin x HBB Mele i inne
  • SeagaL zmienił(a) tytuł na FiiO M11 Pro, TANSIO MIRAI Land, Unique Melody 3DT, ISN Audio EST50, Tripowin x HBB Mele i inne
  • SeagaL zmienił(a) tytuł na FiiO M11 Pro, TANSIO MIRAI Land, ISN Audio EST50, Tripowin x HBB Mele i inne
  • SeagaL zmienił(a) tytuł na FiiO M11 Pro, TANSIO MIRAI Land, Tripowin x HBB Mele i inne
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności