Skocz do zawartości

odtwarzacz mp3 z pamięcią 512gb do samochodu do 2000PLN.


Rekomendowane odpowiedzi

A nie wystarczy (nie wiem czy dostępny nowy) Shanling M1 (lub inny niedrogi z OTG) plus SanDisk Ultra Dual Drive Luxe 512 lub wiecej i masz sprawę załatwioną 

Tu masz mój zestaw M1 z SanDisk 512 GB 

 

  https://forum.mp3store.pl/topic/22647-zdjęcia-przenośnych-zestawów-audio/?do=findComment&comment=1877847

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sugestie. Mam nadzieję, że to będzie to. Spróbuję shanling M1.

Czy Shanling M1 na pewno obsłuży kartę 512GB, bo w opisie produktu na ceneo jest napisane, że obsługuje karty do 256GB.

Czy Shanling M1 na pewno obsłuży kartę 512GB, bo w opisie produktu na ceneo jest napisane, że obsługuje karty do 256GB. Dobrze byłoby, gdyby MP3 miała możliwość podłączenia przez USB do radia samochodowego. Byłaby szansa na pokazywanie informacji o utworze na wyświetlaczu samochodowym.

Może HiBy R3 Pro Saber?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bombur72
Shanling M1 to fajne urządzenie, małe, poręczne,z fajnym systemem, tanie. Gra dobrze, ale daleko mu do wysublinowanego dźwięku. Po pewnym czasie docierają do słuchacza jego uproszczenia w dźwięku. Dla mnie nie jest wiele lepszy od dźwięku z telefonu. Męczył mnie w dłuższych odsłuchach z iem. Do samochodu może wystarczyć.

Przejdź się do salonu audio, jak masz czas i możliwości i sprawdź na miejscu ze swoimi słuchawkami i swoją muzyką. Takie krótkie odsłuchy nie wystarczą, aby zdecydować moim zdaniem, ale może pokażą Ci kierunek w którym chcesz iść.

Edytowane przez NuYam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2022 o 16:15, NuYam napisał:

@Bombur72
Shanling M1 to fajne urządzenie, małe, poręczne,z fajnym systemem, tanie. Gra dobrze, ale daleko mu do wysublinowanego dźwięku. Po pewnym czasie docierają do słuchacza jego uproszczenia w dźwięku. Dla mnie nie jest wiele lepszy od dźwięku z telefonu. Męczył mnie w dłuższych odsłuchach z iem. Do samochodu może wystarczyć.

Przejdź się do salonu audio, jak masz czas i możliwości i sprawdź na miejscu ze swoimi słuchawkami i swoją muzyką. Takie krótkie odsłuchy nie wystarczą, aby zdecydować moim zdaniem, ale może pokażą Ci kierunek w którym chcesz iść.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności