Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowy dap czy słuchawki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zacznę tak,że chciałbym zrobić jakiś progres względem tego co posiadam.

1. Ibasso dx160 ,Shanling ua2 

2. AKG k550 MK3,  Audio-Technica msr7b,  Fiio fh3.

Teraz mam pytanie czy lepiej zainwestować w nowy dap czy słuchawki. Moim typem jest Ibasso dx240 lub Fiio fh9.

Co lepiej kupić nowy dap do istniejących słuchawek czy nowe słuchawki do istniejącego dapa i dongla.

Właśnie w ten sposób bo nie ma za bardzo kasy na zmianę dapa i słuchawek.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej słuchawki. Miałem iBasso DX160, miałem DX300. Moim zdaniem DX160 gra na tyle dobrze, że lepiej inwestować w lepsze słuchawki. Oczywiście czuć pewien progres na DX300, ale DX160 to naprawdę dobre źródło.

 

Dla mnie DX160 mógłby być endgame, gdyby nie słaba specyfikacja sprzętowa od strony obsługi (interfejs, streamingi, wifi).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sar44 napisał:

Dzięki Dirian, a co myślisz o  Fiio FH9 czy może coś innego w tej cenie.

 

Nie miałem okazji jeszcze posłuchać, ale czytałem sporo recek to ludzie są bardzo zadowoleni. Z DX160 w teorii fajnie powinny się zgrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FH7 grają wyraźnie inaczej od FH3, nie koniecznie muszą ci podejść. Ja bym w ciemno FH7 nie brał bo grają wg mnie specyficznie (mi np zupełnie nie podobały się wysokie tony), a z recek to wynika raczej, że właśnie FH9 stanowią wyraźny progres względem FH7. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie połączenie jakiś czas. Jak lubisz mocny, lekko dudniący bas, to jest to ciekawa opcja. Takie rozrywkowe granie, ale mi brakowało trochę powietrza i szerszej sceny. Fajnie się tego słuchało jak był humor na takie granie, ale na co dzień nie jest to do końca uniwersalne połącznie.

 

Jakbyś dorwał używki w dobrej cenie to warto spróbować, nówki IT07 moim zdaniem kosztują zbyt dużo jak na oferowany dźwięk, chociaż po części wynagradza to świetne wykonanie. Słuchawki bardzo fajnie wyglądają i mimo dość sporych rozmiarów są mega wygodne, mają też bardzo dobry kabelek. Ogólnie widać, że to produkt celujący w półkę premium - ja akurat lubię takie detale. No i zestaw akcesoriów też bogaty.

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie nie chce zakładać nowego tematu więc kontynuuje tutaj .

Chciałbym " poczuć wyraźny przeskok progres " względem moich posiadanych już Fiio FH3,   budżet to max 2000pln ,o ile jest to możliwe w tym budżecie. Czytałem trochę i szczerze mam mętlik .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planar da ci więcej niż hybryda. Super szybkość i detal. Mocny i pełny dół. Kabelek w zestawie jest ok. Ja miałem dopiero jakiś większy upgrejd na przeszedłem na plussounda ze złotem. A tutaj kabel to 3x cena słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, sar44 napisał:

Zdecydowałem ,że upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu już kupione  idą  Fiio FH5s Pro i jako drugie chcę kupić Shourer s12 lub 7Hz Timeless tylko ,które lepiej wybrać.

Nie słuchałem Timeless, w tym wątku powinieneś znaleźć trochę więcej info na ich temat.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności