Jump to content

Problem ze starym fiio e07k andes

Crash Override

Recommended Posts

Hej, znalazłem w szufladzie wzmacniacz jak w tytule i coś on nie działa i nie wiem czego to jest wina.

Jak nie jest podpięty i kliknę power to lampka świeci na niebiesko ale ekran się nie włącza

jak podepnę go po usb to lampka świeci się na fioletowo (oni to nazywają czerwony + niebieski na raz zgodnie z manualem)

Mój PC z W11 go nie widzi w ogóle ale nie wiem czy nie potrzebuje zainstalować jakichś sterowników do niego przy czym nigdzie ich znaleźć nie mogę na jakieś bezpiecznych stronach.

Podpiąłem do laptopa z W10 po usb - działa i spełnia swoją funkcję tj. podgłaśnia i polepsza jakość dźwięku ale ekran nie świeci

Podpiąłem jackiem do telefonu xiaomi a3 (chciałem sprawdzić czy to nie jest tak,że bateria padła) i działa, cicho, o wiele ciszej niż na laptopie gra co w sumie jest dziwne ale może to wina telefonu w jakiś sposób - nie wiem. Ekran w tym wypadku także się nie świeci

Co ciekawe - w10 sam wykrył urządzenie i pobrał sterownik szybko i automatycznie - w11 jest "głuchy"

No i nie wiem czy bateria padła, czy ekran padł czy co jest grane.

Robiłem pinezką reset (u góry jest taka dziurka reset) i urządzenie się resetowało bo widziałem po lampce ledowej ale nic to nie daje.

Jak ugryźć ten temat? jak go uruchomić?

Edited by Crash Override