Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do Macbooka Air 2021


Chcheckitout

Pytanie

Cześć, 

 

Szukam czegoś niedrogiego, może do 1000 zł bezpośrednio grającego z dziurki maca. Potrzebuję ich na taras w cieplejsze wieczory. Jestem fanem LCD-3 ale na tę chwilę nie będę się bawił w drogie słuchawki i wzmacniacze, bo mam świetny zestaw stereo i wyciszony salon. 

 

Może jakieś beyerdynamic ? Ale jest ich tyle, że nie wiem jak do tematu podejść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Będzie wygodniej bez kabla ale nie chcę się martwić o ładowanie itp. 

 

7 godzin temu, Play napisał:

Dt990 pro 80 ohm, jeśli delikatnie wycofana średnica nie jest problemem

 

Łatwo je napędzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Chcheckitout napisał:

Będzie wygodniej bez kabla ale nie chcę się martwić o ładowanie itp. 

Z Air i z Iphonem nic nie będzie lepiej współpracować jak Airpods Pro...ale pozostaje kwestia ładowania 4-5h to max

Natomiast ANC i mikrofony są bardzo dobre, dźwięk taki se ;)

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
41 minut temu, Palpatine napisał:

Z Air i z Iphonem nic nie będzie lepiej współpracować jak Airpods Pro...ale pozostaje kwestia ładowania 4-5h to max

Natomiast ANC i mikrofony są bardzo dobre, dźwięk taki se ;)

 

A jak grają te Airpodsy pro ? Warto tysiaka za to płacić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, bakus1233 napisał:

Ja na twoim miejscu brałbym bajery dt990pro tylko 80 omowe.

Też je polecam, a jakby je trafić w promocji to już kilery są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 minut temu, bakus1233 napisał:

Jak dla mnie lepiej się cieszyć pięknem dobrej jakości muzyki niż wygodą bezprzewodowych słuchawek. Ja na twoim miejscu brałbym bajery dt990pro tylko 80 omowe.


Co kto lubi. Ja w sumie używam częściej Airpodsow niż czegokolwiek innego, właśnie z uwagi na wygodę. Nauszne tylko przy biurku, a IEM najczęściej w łóżku przed snem na spokojne odsłuchy. A Airpodsy czy to do gotowania, czy sprzątania, wychodząc do sklepu, itp :P Czyli w sytuacjach gdy jakość dźwięku nie jest aż tak priorytetowa, bo ważniejsza wygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, euter napisał:

 

😮 Przecież maki grają tak, że większość góry jest ucięta, a wyższa średnica wycofana. 

Ciekawa teoria. Długo słuchałeś gradosów?😀

Na moim macu pro takich hd800 słuchało się słabo - cięły jak talala; bajery takoż. Przypominam, że to nie najwyższe częstotliwości sieką po uszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności