Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

xDuoo Poke II


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.05.2022 o 01:04, bigmaras napisał:

 

Ten "kawał kloca" w porównaniu do jabłka 13 😂

Zdecydowanie gdzieś nomenklatura Ci się rozjechała albo faktycznie udźwig dla Ciebie może być zbyt dużym wyzwaniem w takim razie pozostaje mi to uszanować. W końcu 200 gram to nie byle co....

 

tqQRVIm.jpg 

 

 

 

Faktycznie, nie jest tak źle 👍 Na fotkach w dłoniach wyglądał na większego (jakkolwiek to brzmi 😅)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2022 o 21:30, bigmaras napisał:

 

Generalnie nie miałem nigdy przygód z zasięgiem na żadnym urządzeniu ale to nie jest miarodajne bo w sklepie grube mury i nic nie sieje od sąsiadów więc nie może być problemu. Musiałbym zweryfikować w jakiejś bardziej problematycznej lokalizacji. 

 

Dzięki.
U mnie pojawiały się problemy przy zakrytym ręką wzmacniaczu, albo jeśli miałem amp w jednej kieszeni, a telefon po z drugiej strony przekątnej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, docentore napisał:

Dzięki.
U mnie pojawiały się problemy przy zakrytym ręką wzmacniaczu, albo jeśli miałem amp w jednej kieszeni, a telefon po z drugiej strony przekątnej.

 

 

Sygnał BT nie przechodzi przez wodę. Zakrywając antenę ręką składającą się z większości z wody jak najbardziej wycinasz sygnał BT. Tak samo jak po przekątnej ciała jest połączenie. Zjawisko to zostało nawet bardzo dokładnie zbadane i nosi nazwę "Cross Body Interference". Niestety póki nic nowego nie wejdzie w zastępstwie starego BT to trzeba mieć to na uwadze i się z tym godzić. Oczywiście w zależności od typu, mocy i wielkości anteny objaw ten może być większy lub mniejszy jednak nie wyeliminujemy go jeszcze przez bardzo długo.

Edytowane przez bigmaras
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, bigmaras napisał:

 

Sygnał BT nie przechodzi przez wodę. Zakrywając antenę ręką składającą się z większości z wody jak najbardziej wycinasz sygnał BT. Tak samo jak po przekątnej ciała jest połączenie. Zjawisko to zostało nawet bardzo dokładnie zbadane i nosi nazwę "Cross Body Interference". Niestety póki nic nowego nie wejdzie w zastępstwie starego BT to trzeba mieć to na uwadze i się z tym godzić. Oczywiście w zależności od typu, mocy i wielkości anteny objaw ten może być większy lub mniejszy jednak nie wyeliminujemy go jeszcze przez bardzo długo.

Człowiek się uczy przez całe życie, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Godzinę temu, anbru napisał(a):

Czy można go gdzieś przetestować?

Zadzwoń lub napisz do polskiego dystrybutora, jest też na forum, wypożycza na testy:

https://allegro.pl/oferta/xduoo-xd-10-poke-ii-2xcs43198-700mw-bt5-dsd256-mqa-12135977340#about-seller

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Coś nikt nie pociągnął, a szkoda bo sprzęt jest świetny! Natrafiłem na niego szukając następcy mojego BTR7. No i okazało się, że "pocket fun" to bardzo fajny grajek. Jakoś tak ostatnio mniej u mnie dapów i kolejny sprzęt, który testuję z gatunku mobilnych dac/amp niezmiernie mnie zaskakuje. Po pierwsze Poke 2 gra bardzo dojrzale z raczej neutralnym nastawieniem. Owszem jest to kapkę ciepła ale nie za dużo. Nie za ostre krawędzie (grane głównie przez bluetooth) ale nie są absolutnie rozmyte. Xduoo jest zdecydowane precyzyjniejsze w tym zakresie ok np DX170. Pokemon ciekawie buduje scenę bo ta jest szeroka i głęboka. Tutaj jest lepiej niż w BTR7 tym bardziej, że źródła pozorne są większe i lepiej od siebie odseparowane niż w FiiO. A przestrzeń to coś co tygryski bardzo lubią:)

Poke 2 gra raczej równo nie faworyzując żadenj części pasma jednak z nutką lekkiego ocieplenia więc mamy tu raczej klocuszek nastawiony na rozrywkę nad aptekarskiego wnikania w nanodetale (aczkolwiek nie brakuje mu precyzji - jest w sam raz).

Góra jest skrzysta, ale nie sięga w moim odczuciu jak wysoko jak w BTR7, średnica lekko ocieplona i położona głębiej niż w FiiO. Dół z kolei potrafi zamruczeć jak wypasiony kocur. Tu jest dużo lepiej niż w FiiO czy DX170 bo jako sopranolub zazwyczaj nie ekscytuję się basami. A tu taka niepsodzianka - Poke przykuł moją uwagę pięknym zejściem i walnięciem (gdy trzeba). Sprzęt przypomina mi Mojo 2, które miałem jakiś czas temu. Tyle tylko, że scena w małym Chordzie była lichutka za to werwa jednak większa. 

Poke 2 to sprzęt z gatunku natychmiastowego wprowadzania w dobry nastrój. Kiwanie głową (i nie tylko) i skok endorfin są gwarantowane.

Sprzęt jest cichy, ale nie nazwałbym go "dead silent" bo jednka BTR7 jest cichszy. Nie stwierdziłem przebić od wifi czy pobliskiego telefonu. Bateria jest gargantuiczna jak na potrzeby "doków" - nie wiem jak z dużymi słuchawkami gdyż nie miałem okazji ich posłuchać. Ale pewnie w tym temacie wypowie się @audionanik, bo sprzęt wędruje do niego. Ja "testowałem" Poke z Moondrop Kato i Dunu SA6. Te pierwsze w moim odczuciu wypadły ciekawiej bo są po prostu mniej funowe od Dunu (tak je odbieram). SA6 z Poke wypadły już zbyt kolorowo.

...

Tak sobie klepię ten tekścik kiwając się w rytm "Just Coolin" Arta Blakeya i nachodzi mnie jedna myśl: no kurła nie oddam... 

 

 

 

20230603_114034_HDR-01.jpeg

20230603_114118_HDR-01.jpeg

20230603_114253_HDR-01.jpeg

  • Like 5
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Najner napisał(a):

O kurczak, scena w Mojo2 lichutka? 😯 

Jak dla mnie to scena w Mojo2 jest płytka. Pewnie zastosowałem zbyt duży skrót myślowy, ale jednak Poke gra głębiej i lepiej pozycjonuje źródła dźwięku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności