Skocz do zawartości

HiBy R5 (Gen 2)


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Methuselah napisał:

@Dirian a co jeżeli TIDAL czy Spotify będą działać poprawnie? Poprzednik w końcu radził sobie z tym zadaniem. Lubię te kategoryczne zwroty, że "coś nie ma prawa działać". Najlepiej to sprawdzić samodzielnie. Oczywiście, jeżeli liczysz na otwieranie się wszystkiego w Spotify czy TIDAL-u w ułamku sekundy, to nawet flagowce ci tego nie zagwarantują.

 

Odnośnie różnic między DAP-em na Androidzie a smartfonem, to nie do końca wiesz chyba, jak dużo zasobów jest wykorzystywanych do obsługi łączności bezprzewodowej (szczególnie 3G/4G/5G), synchronizacji danych z chmurami i masy innych pierdół, które są wyłączone w DAP-ach.

 

Miałem w łapach Hiby R6 Pro (o bardzo podobnych bebechach) i Spotify działało tam po prostu słabo, podobnie Apple Music. Jedynie Deezer jako tako śmigał, ale też dla cierpliwych. Miałem też kilka miesięcy na własność iBasso DX300 na Snapie 660 i 6GB RAM, gdzie każdy z tych softów, łącznie z najbardziej mulącym Tidalem chodził bez większego zająknięcia. Nie na poziomie mojego iPhone 13 Pro czy wcześniejszego OnePlusa 8T, bo tu dochodzi jeszcze kwestia szybszej pamięci UFS czy ekranu 120Hz, ale nie było powodów do narzekań. Zostaję przy swoim - dla mnie obsługa streamingu na poziomie jakim zaoferuje to Hiby to żadne rozwiązanie, bo responsywność jest na poziomie przyspieszania do setki dużego Fiata.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine zapomniałeś o "pykaniu" systemu kontroli głośności w Cayin RU-6 (jeden z droższych przenośnych DAC/AMP-ów), który do tego w pomiarach nie wypada jak modele oparte na DS.

 

Która wypowiedź lub jej część sprawiła, że poczułeś się znieważony? Przecież były oparte na analizie wielu twoich wpisów... Dobra, nie jest to tematem wątku, więc już sobie daruję.

 

@Dirian skoro przeczuwasz, że tak będzie, to problem z głowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już w sklepie Audeos dla zainteresowanych, dostawa niestety dopiero w drugiej połowie maja (czyli tak jak zamawiajac z chin mniej więcej, ale liczyłem, że może hiby zaopatrzy swoich dystrybutorów w Europie odpowiednio wcześniej).

 

2100 do 30 kwietnia 

https://audeos.pl/hiby-r5-gen2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.04.2022 o 18:48, Mayster napisał:

Fabryka Hiby jest w strefie, gdzie jest lockdown, natomiast pojawią się u nas możliwie szybko, gdy tylko ruszą z wysyłkami. Pierwotnie miały być rozsyłane do dystrybutorów końcem kwietnia :(

Co z dostawą? Kiedy mniej więcej można się spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności