Skocz do zawartości

Referencyjne słuchawki SENNHEISER HD660S


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

W poznańskim MP3Store nie boimi się nietypowych kombinacji. Na zdjęciu podłączylismy znakomity przetwornik Burson Conductor 3X Reference ze znacznie od niego tańszymi słuchawkami Sennheiser HD660 S. I zrobiliśmy to, korzystając ze znakomitego, zbalansowanego kabla. Takie połączenie zapewniło znakomitą, dużą i jednocześnie świetnie poukładaną scenę i doskonały rozmach dźwięku. A znakomicie zaimplementowany przetwornik cyfrowo-analogowy w Bursonie zapewnia świetną synergię pomiędzy tym wzmacniaczem i jednymi z ciekawszych słuchawek z oferty znanej firmy Sennheiser!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i odsłuchu tego zestawu - naprawdę warto!  :)

IMG-1491.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nietypowych? Przecież senki serii HD6xx są wręcz zaprojektowane do użytku z systemami najwyższej jakości. Nawet w instrukcji jest o tym wspomniane. Podłączanie ich do wzmacniaczy Accuphase nie jest nawet przesadą. 

20220318_121750.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MP3store Poznan napisał:

nie boimi się nietypowych kombinacji. Na zdjęciu podłączylismy znakomity przetwornik Burson Conductor 3X Reference ze znacznie od niego tańszymi słuchawkami Sennheiser HD660 S. I zrobiliśmy to, korzystając ze znakomitego, zbalansowanego kabla

Szaleństwo.

 

Ciekaw jestem czy taka konfiguracja przywróciła im basik ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2022 o 12:23, bakus1233 napisał:

Podłączanie ich do wzmacniaczy Accuphase nie jest nawet przesadą. 

Sporo w tym racji. Dużo się o tym pisze na forach czy w testach, że dopiero drogie wzmaki pokazują co seria HD6XX potrafi. Trzeba zbierać na wzmak ;) Kto zabroni biednemu bogato żyć? :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, slawsim napisał:

Sporo w tym racji. Dużo się o tym pisze na forach czy w testach, że dopiero drogie wzmaki pokazują co seria HD6XX potrafi. Trzeba zbierać na wzmak ;) Kto zabroni biednemu bogato żyć? :D:P

92C6ECA8-1D58-429D-BE64-3D4F6A3EFF3A.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, slawsim napisał:

Sporo w tym racji. Dużo się o tym pisze na forach czy w testach, że dopiero drogie wzmaki pokazują co seria HD6XX potrafi. Trzeba zbierać na wzmak ;) Kto zabroni biednemu bogato żyć? :D:P

150505-stern-morgan-freeman-tease_zomwym.jpeg

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że już taki Leman Rajnlender pędziłby Zenki aż miło, w końcu to niemiecka myśl inżynieryjna którą kopiował cały świat :D

 

Inna sprawa że ja nie do końca słyszę ostatnio jakieś mega różnice niezależnie czy słucham z Toppinga L30, Lehmanna, A30 Pro czy bezpośrednio z dziury Cowona Plenue L. Niby coś tam jest jak się przeskoczy z jednego brandu na drugi ale nie powiedziałbym żeby to były kolosalne różnice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że z uwagi na jego neutralność lepiej pasuje do HD650, ale ja nie narzekam na jakąś chudość dźwięku itp. Moje HD600 mają przewód Cardasa, który daje głębszą dobrze rozplanowaną scenę, wyraźnie odseparowane wokale, gdy jest kilku wokalistów, spokój i kulturę. Przewód Moon Audio Blue Dragon jeszcze lepiej pokazuje szczegóły, ale całą scenę przyciąga bliżej, co już nie bardzo mi odpowiada. Wzmak reaguje na wszelkie podmiany przewodów. Nie mam pomysłu jaki zasilający mu kupić w rozsądnej cenie.

Edytowane przez slawsim
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności