Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Część wszystkim!

Skompletowałem swój pierwszy zestaw grający: Ifi Zen Dac V2 oraz hd650.

Jestem kompletnie zielony jeżeli chodzi o ustawienia "Zenka" na macu.

Czy ktoś może mnie oświecić i pomóc przy wyborze wyżej wymienionych? 

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie firmweru to musisz pograć sobie na każdym i wybrać ten, który Ci najbardziej odpowiada. Jeżeli nie słyszysz różnicy na swoim sprzęcie, to masz jeszcze łatwiej. 

Reszta ustawień to ustaw takie aby nie były gorsze, a najlepiej zgodne z formatem plików, których słuchasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zażenowany, rozżalony i wściekły po tym co usłyszałem, gdy wgrałem do Zen DAC v1 firmware bez filtra GTO. Szkoda, że dopiero tak późno, jak już DACa oddałem w prezencie. W każdym razie sporadycznie mogę go odsłuchiwać, o tyle dobrze. Nie wiem jak dużo zmieniają firmware w przypadku V2, ale zdecydowanie warto sobie posprawdzać różne. Ludzie nie kłamali, jak mówili, że warto to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie ale to już gdzieś pisałem że w wersji V2 chyba dostałem go z 7.2c czyli z filtr GTO zmieniłem na 7.3 i jakoś było płasko i bez 3d zmieniłem na nowszą 7.3c i tak zostało z HD600 . no teraz ćwiczę nowy kabelek do hd600 od Jimmiego Dragona (4.4 miedź JD 4 żyłowy i zrobiłem sobie ze srebra od Albedo kabelek 4.4 więc może powrócę do wersji bez filtra GTO i sprawdzę jak to gra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2022 o 10:44, Artorias napisał:

Ja jestem zażenowany, rozżalony i wściekły po tym co usłyszałem, gdy wgrałem do Zen DAC v1 firmware bez filtra GTO. Szkoda, że dopiero tak późno, jak już DACa oddałem w prezencie. W każdym razie sporadycznie mogę go odsłuchiwać, o tyle dobrze. Nie wiem jak dużo zmieniają firmware w przypadku V2, ale zdecydowanie warto sobie posprawdzać różne. Ludzie nie kłamali, jak mówili, że warto to zrobić.

Czyżby Limoncello? Chyba najlepsze dźwiękowo dla tej rewizji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 I wrote somewhere that in the V2 version I think I got it from 7.2c, i.e. I changed the GTO filter to 7.3 and somehow it was flat and without 3D I changed it to the newer 7.3c and that's how it stayed with HD600. well, now I'm testing a new hd600 cable from Jimmie Dragon (4.4 copper JD, 4-wire and I made a 4.4 cable from silver from Albedo, so maybe I'll go back to the version without the GTO filter and see how it works. wcc2 mod apk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności