Skocz do zawartości

Pomoc Ukrainie


amrowek

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebny jest transport z Niemiec do Polski pomocy humanitarnej w postaci ubrań . pampersów,art gospodarstwa domowego.  Ma być tego około 2 tony. Chodzi o to aby zabrać to  z Magdebura do Polski. Szczegóły zgrało by się jak by był transport.

Wysłane z mojego CPH2067 przy użyciu Tapatalka


 

 Panowie i Panie albo odwrotnie

Nie wiem czy można ale może nie dostanę bana , są zbierane środki na transport  pomocy humanitarnej . A żeby ta pomoc dotarła potrzeba zebrać pieniądze na opłacenie właśnie tego transportu a trochę tego jest więcej w linku

https://www.facebook.com/profile.php?id=100014422814134

 linku podane są tez konta.  Zanim się zdecydujecie  przekazać jakiekolwiek środki pieniężne można prześledzić profil na facebooku .

 

 

PS

Są to dwa różne transporty. Pierwszy z niemiec do Polski , drugi na który jest zbiórka  z USA do Polski

 

PS II

Ten post jest w celu wyjasnia na tyle na ile się da czy nie jest to lipa.
i czy środki nie zostaną zdefraudowane.

Tak więc to co udało mi się ustalić.
Osoba przez ktorą nawiązałem wsółpracę z fundacją Wolontariusze bez Granic , nie zna tej osoby i fundacji , może ręczyć za fundację Wolontariusze bez Granic bo ich zna. Zapytałem wiec tej fundacji i otrzymałem taką odp.
"Natalia ma własny fundusz, a ja też mam własny fundusz. Są to dwie różne fundacje w różnych miastach, ale czasami udzielam pomocy jej podopiecznym, gdy mam trochę więcej, niż mogę szybko rozdzielić w moim funduszu." i "Nie, to naprawdę pomaga ludziom. Fundusz jest prawdziwy."

 

Z fundacją Wolontariusze bez Granic miałem możliwość wpółpracy, przekazywałem im dary . Nie zawiodłem się na nich. Ale to jest moje zdanie i moja opinia


decyzję musicie podjąć sami.

Edytowane przez amrowek
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
nie edytowałem posta  napisałem do zbierającej na transport i taką dostałem odp.

"Zbieram tylko produkty, oficjalnie mam trzy tysiące osób z zarejestrowanymi danymi paszportowymi. Artykuły spożywcze rozdaję co dwie niedziele, a także codziennie potrzebującym. Mam też 1200 dzieci. 250 dzieci poniżej 1 roku życia" i dalej - chodziło aby oferowali wyroby rękodzieła celem pozyskania środków na transport.
"Rozumiem co masz na myśli. Ale teraz nasze grupy robótek ręcznych są wykonane z papieru i pomalowane. Nie ma czasu na akcję darowizn. Nadal chodzę do wiosek, aby pomóc. Dziś np. od 8 rano kasa jest pełna pracy, przyjechało wielu imigrantów. Nie mamy w mieście normalnej państwowej centrali humanitarnej. Ludzie przychodzą do mnie i nie będę ciągnął wszystkich. Kłócę się z władzami lokalnymi, aby otworzyć pomoc dla migrantów. Ok, idę do pracy, bo dużo ludzi"


tak to wygląda tam

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hm może chociaż teraz się uda
jeżeli chcecie i możecie albo odwrotnie  tak po prostu pomóc 
poszukuje kuchenek turystycznych elektrycznych lub gazowych na gaz z butli ( nie wiem jak  na granicy z butlami gazowymi ale chyba puste można przewieść) nie musza być nowe  byle by były sprawne (mogą być w komplecie z butlą 2kg) jak ktoś by chciał pomóc to proszę pisać na priv,

 

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności