Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dongle USB (wątek zbiorczy)


marek_m

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, zdzichon napisał:

Teraz jeszcze Link 2 Bal BT (dział marketingu płacze jak słyszy tą nazwę) i spokój na natępne 5 lat.

Nic dodać, nic ująć. Klon z obsługą BT i można zamykać "biznes" poszukiwań ;) 

 

Link 2 bal raczej bym nie zakwalifikował do spokojnego strojenia. Bardzo żywe, energiczne ale jednocześnie gładkie brzmienie. Świetnie wypełnione i nie kłuje ostrościami choć jest agresywne. Najbardziej energiczne dongle z jakimi było mi obcować to Shanling UA2, E1DA 9038S, Sonata E44, Cayin RU6 i ten Xduoo Link 2 bal.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xduoo raczej na kanapę lub biurko. Do IEMów "mobilnie" zdaje egzamin u mnie Charmtek TPR22 Pro czyli w zasadzie przedłużenie kabelka słuchawek. Zaskakująco dobrze paruje się z np. Yanyin Canon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, prophet1 napisał:

Hej spece zróbcie może jakiś ranking  ;)

Dopóki Dongle Madness się nie zdezaktualizowało raczej nie ma sensu. Masz na pierwszej stronie tematu link.

Przetestowałem z dziesięć dogli z zestawienia i poza RU6, który mi kompletnie nie siadł to muszę przyznać, że w większości przypadków zgadzam się z konkluzjami Andy'ego i umiejscowieniem w hierarchii konkretnych sprzętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, zdzichon napisał:

Dopóki Dongle Madness się nie zdezaktualizowało raczej nie ma sensu. Masz na pierwszej stronie tematu link.

Przetestowałem z dziesięć dogli z zestawienia i poza RU6, który mi kompletnie nie siadł to muszę przyznać, że w większości przypadków zgadzam się z konkluzjami Andy'ego i umiejscowieniem w hierarchii konkretnych sprzętów.

Masz rację ale może uda się wpasować w  ten ranking DAPy. Żeby mniej więcej wiedzieć które dongle mogą zastąpić DAPa w sensie SQ. Wystarczyłoby kilka sztuk.... :)

Edytowane przez prophet1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, co byście polecili do podłączenia pod kompa stacjonarnego? Szukam jakiegoś niedrogiego kurdupla żeby podłączyć głośniki IK iLoud Micro. W tej chwili mam je podpięte pod Mooer GE150, ale chciałbym go trochę oszczędzić i użytkować tylko kiedy mam podpiętą gitarę.

 

Rozglądam się za czymś do 300 zł - ważne żeby bezproblemowo banglało z Windą i było w miarę neutralne.

 

Na chwilę obecną rozważam Shanlinga UA1 Pro, Fiio KA1 i może Creative SXFi. W nic droższego raczej nie będę się bawił, chociaż Shanling UA2 trochę kusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mihu83 napisał:

Pany, co byście polecili do podłączenia pod kompa stacjonarnego? Szukam jakiegoś niedrogiego kurdupla żeby podłączyć głośniki IK iLoud Micro. W tej chwili mam je podpięte pod Mooer GE150, ale chciałbym go trochę oszczędzić i użytkować tylko kiedy mam podpiętą gitarę.

 

Rozglądam się za czymś do 300 zł - ważne żeby bezproblemowo banglało z Windą i było w miarę neutralne.

 

Na chwilę obecną rozważam Shanlinga UA1 Pro, Fiio KA1 i może Creative SXFi. W nic droższego raczej nie będę się bawił, chociaż Shanling UA2 trochę kusi.

Może Sonata E44 ode mnie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dongle apple ale tylko w wersji usa/ international z ebay albo amazona jak wróci na stock. niestety unia w swej nieograniczonej mądrości ograniczyła power output na wyjściu o połowę w wersji na rynek eu coby npc sobie uszów nie poprzepalały głośnością więc to co możesz kupić np w polsce zostało fabrycznie wybrakowane.

zwykle ludzie narzekają (słusznie) na badziewną jakość wykonania ale przy używaniu stacjonarnym może sobie wejście / wyjście unieruchomić taśmą klejącą na biurku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2022 o 21:08, fero415 napisał:

dongle apple ale tylko w wersji usa/ international z ebay albo amazona jak wróci na stock.

Chyba już wróciła, 34.99 zł kosztuje 

https://www.amazon.pl/dp/B07K2NH6ZN/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_DR5ZGC1TJ97XVYFRWQS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś aplikacja działająca z Tidalem i YouTube, pozwalająca na regulacje głośności na donglu niezależnie od głośności w systemie? Z kilkoma donglami które testowałem mam taki problem, że nie da się precyzyjnie ustawić głośności, dlatego zastanawiałem się nad BTR3.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeonidK napisał:

Czy jest jakaś aplikacja działająca z Tidalem i YouTube, pozwalająca na regulacje głośności na donglu niezależnie od głośności w systemie?

Do dongli iBasso jest

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ibasso.volume&hl=pl&gl=US

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności