Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dongle USB (wątek zbiorczy)


marek_m

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Slaviola napisał:

używam go z HiFiMANAMi HEX v2

Każde planary lubią zapas mocy, Ja bym się kierował właśnie tym parametrem i... poczekał aż w sprzedaży pojawi się iBasso DC06 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Play napisał:

Pan z Dongle Madness zakończył recenzowanie dongli [*]

Wielka szkoda ale pewno kosztowało go to za dużo wysiłku/czasu/pieniędzy. 

Już myślałem, że złapałem go na przechwaleniu Creative'a XS-FI amp, a finalnie skończyłem z zamówieniem drugiego na prezent :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pan_Tulipan Ja tak nie uogólniam. Przy tak szerokiej ofercie w perspektywie wielu lat i asortymencie Creative'a były perełki w dobrej cenie. SX-Fi też zdecydowanie zalicza się do nich. Najmocniejszy dongiel SE z fizycznymi przyciskami, bdb dźwiękiem i w smukłej solidnej obudowie. Jak się pokombinuje przy zakupie od Creative'a to wychodzi za niedorzecznie niską kasę. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi ifi GO Bar :

www.head-fi.org/threads/ifi-audio-go-bar-the-best-pocketable-hifi-system-bar-none.963466/#post-16970802

 

Cytat

The GO bar is available from selected retailers from 20th May, at an RRP of £329, €329 and US$329.

To i może u nas będzie za 329 PLN 🙄 :P

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2022 o 21:01, cpu1 napisał:

Wchodzi ifi GO Bar :

www.head-fi.org/threads/ifi-audio-go-bar-the-best-pocketable-hifi-system-bar-none.963466/#post-16970802

 

To i może u nas będzie za 329 PLN 🙄 :P

 

Fajne to iFi, ale imho dwa duże zarzuty:

- trochę go skomplikowali, mogli by faktycznie dać jakiś ekran... ale pewnie im się nie chciało,

- te wyjścia słuchawkowe off center... MASAKRA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed chwilą zadzwonił do mnie miłośnik tatuaży i złotych pokręteł z informacją, że DC 06 i inne dobroci od Ibasso właśnie wjeżdżają na magazyn... Będzie dziś słuchane :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Elhaz_77 napisał:

Przed chwilą zadzwonił do mnie miłośnik tatuaży i złotych pokręteł

 

8 minut temu, jarzyna napisał:

iFi GO bar można już zamawiać w pre-orderze.

Jaka zbieżność

C0F544BE-F9B6-427F-948C-AD8D6B8F1E54.webp

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2022 o 13:48, Elhaz_77 napisał:

DC 06 i inne dobroci od Ibasso właśnie wjeżdżają na magazyn

DC05 - 279 zł 

DC06 - 519 zł 

 

A dziś Glapiński w swoim występie o godzinie 15:00 powie, że mamy 14% inflacji 🤡

 

BTW. Od trzech tygodni słucham sobie tego Creative SXFI AMP. Ten tryb dedykowany grom komputerowym zaskakująco dobrze sprawdza się w połączeniu z muzyką metalową ;>. Dzięki za polecenie 🙌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pan_Tulipan napisał:

DC05 - 279 zł 

DC06 - 519 zł 

 

A dziś Glapiński w swoim występie o godzinie 15:00 powie, że mamy 14% inflacji 🤡

 

Z tego co czytam to przeskok w dźwięku jest spory na korzyść DC06, więc chyba wzrost ceny uzasadniony. DC03 / DC05 to grały praktycznie tak samo jeśli chodzi o SQ, adekwatnie do swojej niskiej ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dirian napisał:

DC03 / DC05 to grały praktycznie tak samo jeśli chodzi o SQ, adekwatnie do swojej niskiej ceny

Akurat tych DC to nie znam, bo skupiłem się na "balansach" (ze względu na większą moc), ale DC04 gra zauważalnie lepiej od DC01.
 

DC06 już do mnie jedzie, więc niedługo będę miał okazję porównać z wcześniejszymi modelami :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Perul napisał:

DC06 już do mnie jedzie, więc niedługo będę miał okazję porównać z wcześniejszymi modelami :) 

Ciekawy jestem na ile różni się od takich BTR5/Qudelix 5K bazujących na tych samych chipach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cpu1 napisał:

Qudelix 5K

tego też mam, aczkolwiek ze względu na gabaryt używam dość rzadko, bo używam jako dongla, a nie po BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Perul napisał:

tego też mam, aczkolwiek ze względu na gabaryt używam dość rzadko, bo używam jako dongla, a nie po BT.

Wiem wiem bo często w porównaniach odnosiłeś się do niego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z Charmtek TPR22 Pro

 

Mam go podłączonego do PC przez przejściówkę. Windows go wykrywa i działa. Jak odepnę słuchawki od niego to znika i jak podpinam słuchawki ponownie to nic się nie dzieje , dalej nie pokazuję się w systemie. Restart PC nie pomaga, dopiero odłączenie dongla i podłączenie drugi raz czyni go ponownie widocznym w systemie.

 

Ktoś się spotkał z takim problemem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adamooo napisał:

Jak odepnę słuchawki od niego to znika

Prawidłowo, bo włącza się "oszczędzanie energii" i DAC się deaktywuje

6 godzin temu, Adamooo napisał:

jak podpinam słuchawki ponownie to nic się nie dzieje

też prawidłowo, bo Windows już "postawił krzyżyk" na tym urządzeniu, więc go nie sprawdza.

 

Możesz spróbować we właściwościach urządzenia (tego dongla) odznaczyć "oszczędzanie energii", może wtedy go nie odłączy, albo nie "postawi krzyżyka" i wznowi po podpięciu słuchawek.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Adamooo napisał:

Mam go podłączonego do PC przez przejściówkę. Windows go wykrywa i działa. Jak odepnę słuchawki od niego to znika i jak podpinam słuchawki ponownie to nic się nie dzieje , dalej nie pokazuję się w systemie. Restart PC nie pomaga, dopiero odłączenie dongla i podłączenie drugi raz czyni go ponownie widocznym w systemie.

 

Ktoś się spotkał z takim problemem ?

jakbyś temat przeczytał to byś wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Perul napisał:

Prawidłowo, bo włącza się "oszczędzanie energii" i DAC się deaktywuje

też prawidłowo, bo Windows już "postawił krzyżyk" na tym urządzeniu, więc go nie sprawdza.

 

Możesz spróbować we właściwościach urządzenia (tego dongla) odznaczyć "oszczędzanie energii", może wtedy go nie odłączy, albo nie "postawi krzyżyka" i wznowi po podpięciu słuchawek.

Dzięki, sprawdzę z tym oszczędzaniem

 

@Birken

Temat oczywiście czytałem. Widocznie umknęło mi coś. Jedyne co znalazłem to właśnie ,że dongiel znika po odłączeniu słuchawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności