Skocz do zawartości

DX320


mykupyku

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem ciekaw, czy na AMP13 jakieś promo u nas będzie.

to może kupię do DX300 i będę, miał komplet.. a może zrobić upgr. Do amp12EXN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Corvin74 napisał:

Ja jestem ciekaw, czy na AMP13 jakieś promo u nas będzie.

 

przecież u @bigmaras promo jest zawsze nieustająco, oczywiście dla klienta nieawanturującego się :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mykupyku napisał:

 

tydzień, max dwa, zależy od celników 

Celnicy nic do tego raczej nie mają a i importer/exporter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wegiel21 napisał:

Celnicy nic do tego raczej nie mają a i importer/exporter.

 

Celnicy mogą przewalić dokumenty w 2 dni albo liczyć towar i weryfikować kwity (certyfikaty CE i RoHS, dokumentacje testową, dopuszczenia do obrotu) kilka miesięcy. Niestety w naszym porządku prawnym nie mają ograniczeń czasowych. Kupno prywatnie skarpetek na Aliexpress a import towaru na firmę i jego późniejsze dopuszczenie do obrotu aby mógł trafić do sprzedaży to zupełnie inne sytuacje ;) 

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bigmaras napisał:

 

Celnicy mogą przewalić dokumenty w 2 dni albo liczyć towar i weryfikować kwity (certyfikaty CE i RoHS, dokumentacje testową, dopuszczenia do obrotu) kilka miesięcy. Niestety w naszym porządku prawnym nie mają ograniczeń czasowych. Kupno prywatnie skarpetek na Aliexpress a import towaru na firmę i jego późniejsze dopuszczenie do obrotu aby mógł trafić do sprzedaży to zupełnie inne sytuacje ;) 

Ja nie trzymam nic bo i po co, no chyba ze nie ma wymaganych dok. a faktura na słuchawki o wartości 1000€ jest wystawiona na 10€ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/27/2022 at 12:23 AM, Corvin74 said:

Ja jestem ciekaw, czy na AMP13 jakieś promo u nas będzie.

to może kupię do DX300 i będę, miał komplet.. a może zrobić upgr. Do amp12EXN?

Moim zdaniem upgrade do 312EXN to najbardziej opłacalna opcja. Różnica, którą dostaję między EXN a stokowym 11.2 przewyższa różnice pomiędzy różnymi dapami. 

EXN to bardzo wyraźny skok jakościowy, szczególnie jesli chodzi o wypełnienie dźwięku, analogowość i scenę.

Z tego co piszą na head fi, różnice pomiędzy 311.2 a 320 (ze stockowym ampem) są dokładnie takie, jakie słyszę pomiędzy ampem 11.2 a 12EXN.

Mój EXN + Monarch MkII dają mi dźwięk ok 98% Shanlinga m9 + IT07 (tak w przybliżeniu wiadomo:P).

Też prawdopodobnie sprawdzę amp13, bo to moze dać wyraźną różnicę barw, ale na 320 chyba raczej sie nie zdecyduję i poczekam albo na kolejnego flagowca albo spróbuję Kann Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/30/2022 at 5:53 PM, krzysztof A said:

A to Ty jesteś ta osoba która w dziale o dx300 tak zachwala te Monarchy:).

Co do dx320 to tak naprawdę jeszcze nikt nie napisał jak on gra :) . 

Tak to ja:) Co poradzę, jak one tak grają? Wielu nadal też próbuje naprawiać swoje iemy nowymi dapami, co moim zdaniem kompletnie nie ma sensu. Wiem, że to jest fajna zabawa itd ale ile to kasy wydanej na darmo. Szczerze mówiąc, to gdyby nie Monarchy, to dx320 pewnie by u mnie już był ale dostaję z nimi taki wyrafinowany dźwięk, że długo się będę zastanawiał nad ewentualną zmianą źródła (chociaż Monarch 2 bardzo dobrze skalują zauważyłem i dobrze pokazują jakość źródła, więc pewnie jakakolwiek zmiana dapa na lepszy, doda jeszcze więcej jakości).

Jeśli chodzi o dx320, to już jest coraz więcej porównań do dx300 i raczej są one bardzo pozytywne. Wygląda na to, że zmiana daca na ROHM dała jednak całkiem wyraźną jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniam DAPy nie, żeby naprawiać IEMy, tylko żeby grały jeszcze lepiej - ale bywa, że któreś bardzo zgrywają się z czymś konkretnie i zmiana to nie progres, tylko skok w bok czy nawet magia znika

 

pojawiają się pierwsze opinie, że dx320 gra podobnie do cayina n8ii, że łączy najlepsze cechy Sabre i AKM, że jest wyraźnie lepszy od dx300

 

zobaczymy, już niedługo powinien pojawić się w PL

 

do tego amp13 ma mieć premierę 10 czerwca i ma być znacząco poprawiony w stosunku do amp9 - zwłaszcza izolacja przed zakłóceniami i praca z czułymi słuchawkami

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, mykupyku said:

zmieniam DAPy nie, żeby naprawiać IEMy, tylko żeby grały jeszcze lepiej - ale bywa, że któreś bardzo zgrywają się z czymś konkretnie i zmiana to nie progres, tylko skok w bok czy nawet magia znika

 

pojawiają się pierwsze opinie, że dx320 gra podobnie do cayina n8ii, że łączy najlepsze cechy Sabre i AKM, że jest wyraźnie lepszy od dx300

 

zobaczymy, już niedługo powinien pojawić się w PL

 

do tego amp13 ma mieć premierę 10 czerwca i ma być znacząco poprawiony w stosunku do amp9 - zwłaszcza izolacja przed zakłóceniami i praca z czułymi słuchawkami

 

 

 

Jest lepszy od dx300 ale którego? Jest dx311.1, 311.2, 312, 312EX, 312EXN. Trochę tych modyficacji było mimo wszystko. Poza tym niby jest blisko n8ii ale jednak daleko jeśli chodzi o kotrolę basu i treble. Nie oszukujmy się- to nie jest to samo i nie będzie. Wiadomo, że iBasso ma świetmy stosunek jakości do ceny ale nie spodziewajmy się, że dap za 1600e zagra na poziomie dapa 2x droższego. Na pewno jest świetny ale to nie to samo.

Zamówiłem dx320. Zobaczymy jak się sprawuje. Zdam raport.

Edytowane przez Rigatio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyjechał dx320. Generalnie spory upgrage. Bardzo słychać inny dac. Równiejszy, wyraźnie naturalniejszy dźwięk, więcej realizmu, czystości i organiczności i mikrodetalu. Również mikro i makrodymamika bardziej podkręcone (głownie mikro). Scena niewiele większa- dx300 miał ją już bardzo dużą.

Stawiam go wyżej niż Shanlinga M9. Jeśli chodzi o mikrodetal poziom ten sam ale dx320 ma większego kopa i bardziej namacalne i organiczne midy.

To taki powrót do dx220 jesli chodzi o dynamikę i szczegół ale pomieszany z barwą AKM i organicznym charakterem dx300. Czyli najlepsze rzeczy z każdego, wzięte i ugotowane do perfecji.

Zdecydowanie zostaje u mnie. Najwyżej nie będę jadł:)

Jak ktoś chętny, to będę miał do sprzedania dx300 z ampem 11.2 w bardzo dobrym stanie, roczny, wszystkie akcesoria, pudełko itd. Kupiony w Niemczech na Amazon w https://www.son-video.com/. Francuski duży sklep.

Możliwe, ze bede dorzucał ampa 12EXN, jesli po testach z dx320 nie bedę go używał.

Unbenannt-1.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manuelvetro napisał:

Przerąbane macie, że Was stać… :P  Co chwilę kupować najlepsze, najdroższe zabawki… Męka i katorga, normalnie :D dla ślinianek, prawda… 

Ja się zaleczyłem, ale w każdej chwili Audionervosa może jak dziki pekińczyk spuszczony ze smyczy, zaatakować i zabrać część chrustu z konta 🤦‍♂️🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wegiel21 napisał:

Ja się zaleczyłem, ale w każdej chwili Audionervosa może jak dziki pekińczyk spuszczony ze smyczy, zaatakować i zabrać część chrustu z konta 🤦‍♂️🤭

W dobie takiej inflacji, to może nawet być jaka lokata kapitału ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, manuelvetro napisał:

W dobie takiej inflacji, to może nawet być jaka lokata kapitału ;) 

W polskim bagienku raczej nikt nie da wiecej za używkę jak za nowy, chociaż widziałem np OLX pchełki z kiosku Ruchu warte 10 zł sprzedawane za 2k czy kaseciaka Sony za 4.5k 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, manuelvetro napisał:

Przerąbane macie, że Was stać… :P  Co chwilę kupować najlepsze, najdroższe zabawki… Męka i katorga, normalnie :D dla ślinianek, prawda… 

 

ale tam, jakie drogie, to najtańszy haj end, żaden luksus czy zbytek, to konieczna alternatywa na niewydawanie kilkunastu koła na grajki co grają podobnie dobrze - to oszczędność jest wręcz

 

 

i nie co chwila, a tylko natychmiast jak wychodzi nowy model, także luz

 

żadna tam audionerwoza :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności