Skocz do zawartości

CHORD MOJO 2 + 300ZL NA SŁUCHAWKI/HIFIMAN SUNDARA 2021


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Od kilku dni w Łódzkim MP3store możecie odsłuchać najnowszy mobilny dac/amp od Chorda którego możecie zakupić za 2590zł z rabatem 300zł na dowolne słuchawki ;). Po 7 latach doczekaliśmy się kontynuacji Mojo. Nowości 2 generacji to autorski układ dsp pozwalający regulować  sygnature w 4 zakresach o +-9dB, nowe wejście USB-C, lepszą baterie i ładowanie. no i oczywiście znacznie poprawiona jakość dzwięku. Mojo 2 jest w pełni wstecznie kompatybilny z bezprzewodowym akcesorium Poly. Mojo 2 posiada także opcje crossfeed czyli mieszania kanałów stereo w celu zbliżenia dźwięku do tego prezentowanego przez kolumny i monitory.

 

Mojo 2 jest mobilnym i kompaktowym wzmacniaczem ale pozwala na napędzenie bardziej wymagających słuchawek. Paruję się świetnie z  Beyerdynamic dt 1990pro czy Sennheiser HD 600.

 

Chciałbym zwrócić jednak uwagę na Hifiman Sundara, są to świetne referencyjne słuchawki o jasnej sygnaturze. Dzięki mojo2 w paru prostych krokach możemy poprawić ich jakość dźwięku do naszych preferencji, poprzez proste dsp zawarte w tym urządzeniu. Prywatnie jestem fanem lekko podbitego basu, nie słucham muzyki na wysokim poziomie głośności dlatego potrzebuję zwiększony bas żeby odczuć jego efekty. Dlatego jeżeli trafiam na słuchawkę z referencyjnym basem taką jaki Hifimany, to zawsze lubię podbić niski i średni bas o 2-4dB, mojo2 pozwala mi to zrobić bez utraty jakości sygnału :). Dodatkowo zmniejszając o 1-2db górne rejestry sygnatura słuchawek staję się mniej intensywna i jestem je w stanie je słuchać przez długie godziny.1645612384365.jpg

 

 

 

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac/chord/2022030181172103113/5060295370887/chord-mojo-2-plus-300zl-na-sluchawki

https://mp3store.pl/sluchawki/hi-fi-studio/hifiman/2018390210702180416/6925624201500/hifiman-sundara-2021

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności